Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Přes nový práh
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z bálů a karnevalů
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 14:45 Sardinky, aneb život jedné rodinky
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 22:05 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:35 Jak chutná smrt
- 00:30 Antropocén - věk člověka (3)
- 01:25 Žiješ jenom 2x (1)
- 01:50 Žijeme s vírou
- 02:15 Na moll
- 03:05 Popcorn
- 03:35 Jenom žena?
- 10:10 Krkonoše (1)
- 11:00 Krkonoše (2)
- 11:50 Krásy evropského pobřeží (Helsinky)
- 14:30 Velké stroje zblízka (Supervzducholoď)
- 15:20 Nádherný svět
- 16:30 Klíč
- 16:55 Plavba za ledem
- 17:50 Skryté skvosty II. (7)
- 20:00 Krásné země z výšky (Wyoming)
- 21:05 V karavanu po Polsku (2)
- 21:35 Pravidla korporátu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 02:30 SP Brazílie
- 04:05 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Cyklotoulky
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 11:15 Volejbalový magazín
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:35 Paralympijský magazín
- 16:05 Svět motorů
- 17:40 FC Viktoria Plzeň - FC Zlín
- 20:20 Svět motorů
- 21:25 Buly - debata expertů
- 21:55 TCL V Repre
- 00:04 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 02:08 Policie Hamburk VIII (Souboj srdcí)
- 03:06 Policie Hamburk VIII (Cizí dítě)
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (210)
- 07:28 M.A.S.H (211)
- 07:58 M.A.S.H (212)
- 08:29 M.A.S.H (213)
- 08:59 M.A.S.H (214)
- 09:29 Zoo (Skvělej kuchař)
- 14:37 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Ryba)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:39 Show Jana Krause
- 23:45 Ano, šéfe!
- 08:22 Top Gear 2011 (6)
- 09:30 Top Gear 2011 (6)
- 16:21 Hvězdná brána VI (Lék)
- 17:26 Futurama V (Zbouchnutej)
- 17:56 Futurama V (Temný raubíř)
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:27 Fotr na tripu VII
- 22:21 Brickleberry III (7)
- 22:41 Vandráci (2)
- 23:23 Simpsonovi XX (Cesta do Homeriky)
- 23:50 Simpsonovi XXI (SuperHomer)
- 00:36 Jump Street 22
- 02:51 Kurýr: Restart
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Bolek a Lolek na Divokém západě (Závod)
- 06:19 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H
- 06:50 M.A.S.H
- 07:12 M.A.S.H
- 11:41 Kristian
- 13:46 Modrá jako safír
- 16:05 Zamilovaná chůva
- 17:54 Země zaslíbená
- 20:08 Spojenci
- 22:33 Srážka s mimozemšťanem
- 04:34 Lásce navzdory (Leyla se nevzdává)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:29 Sestřičky (Setrvalý stav)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 12:08 Rosamunde Pilcher
- 20:05 Rosamunde Pilcher
- 21:55 Sestřičky (Tajemství mokřadu)
- 23:12 Zoo (Skvělej kuchař)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak se Vilík vrátil domů)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Složité překvapení)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků III (13)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlinčin koncert)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:10 Bobo II
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:30 Frnk z hnízda
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček neobstaral déšť)
- 12:45 Bačovy rozprávky (Opět cesta ke slunci)
- 12:55 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak se Vilík vrátil domů)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:15 Ach, ten pokrok!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Vaření v Minecraftu)
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Wifina
- 15:00 Tajný život kluků III (13)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Divadlo)
- 15:55 Dodohando
- 16:00 Dodohando
- 16:15 Superhrdinové
- 16:29 Čvacht
- 16:40 Dětská dopravní policie
- 16:50 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezařídil sníh)
- 18:50 Mira, královský detektiv (25)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (3)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Opět cesta ke slunci)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:00 Mýty a legendy
- 04:15 Dobrá Voda
- 04:35 Ikony českého designu
- 04:55 Čtenářský deník
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Queen: Rock The World
- 21:15 Na plovárně s Viktorem Sodomou
- 21:45 Galerie... kde byste je nečekali (3)
- 22:10 Vandrovali hudci
- 23:10 Georges Méliès, filmový čaroděj
- 04:46 Karolína, domácí kuchařka
- 05:20 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Na zámku
- 06:19 Nikdo není dokonalý
- 07:09 Křižovatky života (Alkoholik připraví rodinu o střechu nad hlavou)
- 08:13 Columbo (Smrt v aréně)
- 16:01 Ošklivka Katka (Den D)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:04 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk)
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Speciál: České zájmy v Evropě
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:39 360⁰
- 22:35 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: 10 let bez Ivety (od 23. 4.)
- 23:55 Co na to ministr
- 04:40 Hroch versus krokodýl
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Hausbót Petra Horkého (Poutník pouštěmi Bruno Baumann)
- 06:39 Prima Česko
- 07:04 Prima Svět
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:35 Jak chutná smrt
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:50 Přes nový práh
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 22:05 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:35 Jak chutná smrt
- 00:45 Vražedná čísla III (18)
- 01:40 Dva z Queensu V (16)
- 02:55 U stánku
- 03:05 Výleťák (131)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (166)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (167)
- 04:10 Farma jako nová III (7)
- 05:10 Zahradní proměny VI (2)
- 06:00 Sousedství (4)
- 06:25 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 08:25 Farma jako nová III (8)
- 09:25 Zahradní proměny VI (3)
- 20:10 Druhý dech (9)
- 21:30 Druhý tah pěšcem
- 00:40 Kriminálka Miami IV (Jeden z nás)
- 01:40 Specialisté (Temná triáda)
- 02:25 Víkend
- 03:00 Ulice (4687)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Bože, ty jsi krásná!)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4687)
- 09:35 Jedna rodina (Česká trojka)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:50 Kriminálka Miami V (Rio)
- 00:35 Hartova válka
- 02:55 Očista 3: Volební rok
- 04:35 Kriminálka Las Vegas V (Odběratelé)
- 05:15 Popelka
- 06:15 Inkoustové srdce
- 10:10 Slečna drsňák
- 12:25 Čapí dobrodružství
- 14:00 Brácha za všechny peníze
- 15:50 V podstatě jsme normální
- 17:45 Kód Enigmy
- 20:00 Plán útěku
- 22:20 Král Staten Islandu
- 04:45 FA Cup Highlights (7)
- 05:30 Walker, Texas Ranger IV (7)
- 06:10 Strážci hranic: Amerika (10)
- 06:55 Mistři zastavárny XX (7)
- 08:50 Pomozte autům IV (9)
- 09:50 Kobra 11 XV (9)
- 12:50 Válka skladů III (10)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (8)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (14)
- 16:40 Kobra 11 XV (11)
- 18:40 Válka skladů III (12)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (9)
- 20:30 Svět motorů (42)
- 21:25 Pomozte autům V (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (9)
- 23:15 Kobra 11 XV (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (22)
- 01:55 Malý Sheldon VI (7)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá (4)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky (12)
- 04:45 Susedia V (10)
- 05:25 Oggy a škodíci: Nová generace (75)
- 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (96)
- 06:20 Přátelé (2)
- 07:15 2 $ocky (19)
- 09:05 Malý Sheldon VI (11)
- 10:45 Susedia V (13)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (17)
- 12:55 Přátelé (2)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (22)
- 15:30 2 $ocky (23)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (19)
- 19:10 Malý Sheldon VI (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (24)
- 20:50 Teorie velkého třesku X (2)
- 21:40 Přátelé (4)
- 22:35 Bobovy burgery V (14)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 13:00 MasterChef Česko IV (26)
- 05:15 Ulice (4241)
- 06:50 Život na jachtě VI (5)
- 08:35 Gilmorova děvčata VI (5)
- 10:20 Oteckovia (116)
- 12:15 Nekonečná láska (90)
- 16:35 Na každém kroku (70)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (6)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (7)
- 20:15 Nekonečná láska (93)
- 21:10 Nekonečná láska (94)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:10 NHL News
- 20:45 Velikonoční regata 2024
- 23:05 NHL News
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Sri Lanka - rieky, jazerá)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Lovci a zberači)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Biele ticho
- 23:40 Oktopus (Nikita)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:15 Jurošík "N"
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Divoké Portugalsko
- 21:00 Fantómy ropy
- 21:55 Do kríža
- 00:35 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:40 Po stopách hvězd
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ekonomika :24
- 00:00 Všechno, všude, najednou
- 02:10 Dívka na přání
- 03:20 Velká láska
- 14:20 Králové hor
- 16:05 Proxima
- 18:05 Nádech pro lásku
- 20:15 Marco
- 22:25 Slunovrat
- 00:25 V sedmém nebi
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Soudní síň (Piji, protože se nudím)
- 03:25 Soudní síň (Květinka)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Květinka)
- 09:00 Soudní síň (Líná matka)
- 11:00 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Ustrašené děti)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Syn je nekňuba)
- 20:20 Žena za pultem (Anna nastupuje)
- 21:20 Útěk z polygamie
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Marta)
- 09:10 Susedia (Mikuláš)
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 00:15 Z lásky nebo pro peníze
- 01:50 Projekt "Domov" II (5)
- 02:40 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (3)
- 03:40 Rok na Jimmyho farmě (7)
- 05:10 Dům snů V (11)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (18)
- 07:55 Projekt "Domov" II (5)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (8)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (8)
- 18:55 Dům snů V (12)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (20)
- 20:50 Agatha Christie: Zkouška neviny (3)
- 21:40 Americano
- 01:25 Zátah 2
- 06:00 Zkus mě rozesmát
- 07:55 Mikádo
- 09:30 Před půlnocí
- 11:20 Hollarovi
- 12:50 Šéfkuchař Jack
- 14:15 Případ Goldman
- 16:15 International
- 18:15 Mafia Mamma
- 20:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 20:55 Láska a smrt (Střety)
- 21:50 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:50 Sympatizant (2)
- 23:55 Král zabijáků
- 01:20 Muž bez stínu
- 03:35 Počátek
- 10:15 Addamsova rodina
- 12:25 Znovu se zamilovat
- 14:10 Ve víru tajemství
- 15:55 Kašlu na lásku
- 18:30 Spiknutí proti Americe (2)
- 19:30 Demolice
- 21:10 Bláznův ráj
- 22:50 Smrtící ticho
- 03:50 Nit z přízraků
- 09:00 Panna, nebo orel
- 14:45 To nic, drahá
- 16:50 Shazam! Hněv bohů
- 21:40 Smrtící hra (Sisoy)
- 22:35 Sázka na nejistotu