Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S10E20 - Honba za duchy

24.4. 20:21
Prima Krimi
45 minut
2013
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým NCIS vyšetřuje zmizení ženy námořního záložáka. V průběhu vyšetřování Tony začne podezřívat Zivu, že se plánuje pomstít lidem, kteří mají na svědomí smrt jejího otce.(TV Prima)

Více informací
Dostupné za 6 dnů
S10E01

Nejvyšší zaujatost

27.5. 07:10, Prima Max, 70 minut

Nejvyšší zaujatost

12. 5. 2012 u budovy NCIS explodovala bomba nastražená ve Vanceově autě. Budova je dost poničena, je i mnoho mrtvých. Gibbs, Vance a Abby jsou v pořádku. Timothy je zraněn střepem skla, ale není ohrožen na životě. Ziva s DiNozzem jsou uvězněni ve výtahu, ale také nezraněni a zanedlouho vysvobozeni. Na druhé straně USA dostal Dr. Mallard, poté co se telefonicky dozvěděl o útoku, infarkt. V nemocnici je u něj Jimmy Palmer. Vypadá to, že Dr. Mallard přežije. Prvořadý úkol. Eliminovat Harpera Dearinga. Ministr námořnictva Clayton Jarvis dostává přímý rozkaz od prezidenta USA, aby ve spolupráci s FBI a NCIS našel a zlikvidoval teroristu. První pokus FBI o jeho eliminaci skončí katastrofálně, několik agentů umírá při dalším výbuchu. Při druhém pokusu, tentokrát již v plné režii NCIS a týmu SWAT, to vypadá, že se Dearing sám odpálil v autě na parkovišti. Následná pitva velmi ohořelého těla, kterou provádí Jimmy z 50% potvrdí shodu DNA s Dearingem. Gibbs však není spokojen… (TV Prima)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Columbo
NCIS: Hawai'i
Kriminálka Miami
Sběratelé kostí
Případ pro dva

O pořadu

česky česky
2013
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Arvin Brown

Hrají

David McCallum, Alan Dale, Pauley Perrette, Sean Murray, Rocky Carroll, Sophina Brown, Mark Harmon, Lourdes Benedicto, Arron Shiver, Michael Weatherly, Brian Leckner, Rupert Reid, Cote de Pablo, Brian Dietzen, Kyle Kaminsky