Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Pod pokličkou
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 09:40 Doktor Martin (11)
- 10:40 Dynastie Nováků (6)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Stud)
- 16:45 Na cestě po Rattanakiri
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (13)
- 21:30 13. komnata Iva Šmoldase
- 22:00 BILANCE: Klimatická nouze
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Manželka Ronalda Sheldona
- 00:30 Klamné operace 2. světové války (4)
- 01:20 Déšť známý i neznámý (3)
- 02:10 Spolu na hranici (14)
- 02:40 Hrdinové před tabulí
- 03:20 Ztracené adresy (Libkovice)
- 04:10 Mikulášovické zmrtvýchvstání
- 04:35 Boží rajtování
- 05:00 Život na minimum
- 05:30 Na cestě k sobě
- 05:59 Dobré ráno
- 20:00 Benátky a ostrovy v laguně
- 21:00 Krajinou vína po Slovensku (5)
- 21:30 Doutnající oheň
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:05 Zprávy
- 14:07 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:00 Branky, body, vteřiny
- 01:15 Buly - debata expertů
- 02:50 Branky, body, vteřiny
- 04:55 Volejbalový magazín
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
- 07:45 Panorama
- 08:35 Studio Time Out
- 10:40 Buly - debata expertů
- 11:15 V šachu (3)
- 11:45 Paralympijský magazín
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Volejbalový magazín
- 15:30 TCL V Repre
- 16:35 Svět motorů
- 17:40 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
- 21:00 Finsko - Česko
- 23:55 Svět motorů
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:09 Policie v akci
- 02:02 Policie Hamburk VII (Lži a tajemství)
- 02:57 Policie Hamburk VII (Proces)
- 03:49 Closer VI (Zodpovědnost)
- 04:38 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (151)
- 07:26 M.A.S.H (152)
- 07:56 M.A.S.H (153)
- 08:25 M.A.S.H (154)
- 08:55 M.A.S.H (155)
- 09:23 Zoo (Pomsta na Haďákovi)
- 14:36 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda VI (Podvodníci)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:43 Show Jana Krause
- 23:46 Ano, šéfe!
- 00:14 Simpsonovi XVI (Domov daleko od Homera)
- 00:40 Simpsonovi XVI (Otec, syn a host svatý)
- 01:06 Futurama II (První společné V. V. ce)
- 01:33 Futurama II (Zamilovaný korýš)
- 01:54 Top Gear 2009 (2)
- 03:04 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Planeta zločinu)
- 03:33 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Planeta vodních duchů)
- 04:49 Spravedlnost v krvi XIII (Na první pohled)
- 05:29 Příhody Bolka a Lolka (Poštovní holub)
- 05:38 Příhody Bolka a Lolka (Príma žert)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Těžká dřina
- 06:44 Partička L
- 07:56 Plnej kotel
- 08:31 Top Gear 2008 (9)
- 09:35 Top Gear 2009 (3)
- 20:18 Autosalon.tv
- 21:25 Bábovky a plechovky II
- 04:56 Sběratelé kostí IV (Dvojí trable v manéži)
- 05:37 Slow TV (Noční Praha)
- 06:20 Policie v akci
- 07:04 Policie v akci
- 07:44 Kriminálka Montpellier (Smrt na salinách)
- 08:33 Closer VI (Staré peníze)
- 09:22 Policie v akci
- 18:51 Columbo (Dvojexpozice)
- 04:30 Námořní vyšetřovací služba VII (Střet kompetencí)
- 05:19 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:10 M.A.S.H
- 06:32 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 10:40 Počestné paní pardubické
- 14:50 Zlověstné tajemství
- 16:41 Mysli jako pes
- 20:09 Princezna D.
- 22:28 Bez soucitu
- 05:00 Jak se staví sen
- 05:36 Na zámku
- 06:16 Libovky Pepy Libického
- 06:31 Teď vaří šéf!
- 07:22 Prostřeno!
- 10:55 Prostřeno!
- 11:38 Ano, šéfe!
- 12:51 Rosamunde Pilcher
- 20:02 Rosamunde Pilcher
- 21:55 Modrý kód (Záskok)
- 23:00 Zoo (Pomsta na Haďákovi)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek pletli pomlázky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (8)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Berla moudrosti)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:25 Superkutilové
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak měl Rákosníček strach, že se mu Brčálník vytratí před očima)
- 13:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek pletli pomlázky)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků II (8)
- 15:30 Koumando
- 15:45 Archouni (Škola)
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček zařídil, aby nebyla doba ledová)
- 18:50 Mira, královský detektiv (4)
- 19:15 101 Dalmatinská (8)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Dirigent
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tichá píseň Javorů
- 21:10 Na plovárně s Magdou Vášáryovou
- 21:35 Příběhy rukopisů (4)
- 14:53 Prostřeno v Británii XVI (8)
- 15:20 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 15:46 Neuvěřitelné dorty II (22)
- 04:45 Ohnivý kuře II (Selhání srdce)
- 05:43 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:18 Zdeňkova akademie
- 06:54 Křižovatky života (Gambler nechává děti hladovět)
- 07:38 Křižovatky života (Rodina na útěku)
- 10:06 Rosamunde Pilcher
- 11:58 Záchranáři z hor (Co zbývá)
- 14:51 Modrý kód (Dávné lásky)
- 16:00 Zoo (Nápadníci pro Alici)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 23:03 Jak se staví sen - extra
- 00:49 360⁰
- 02:07 Prima Svět
- 02:38 Prima Česko
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:31 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to premiér
- 21:37 360⁰
- 22:24 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:51 Co na to premiér
- 04:50 Kanadské národní parky (3)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Ráj ptáků na jezeře Kerkini
- 06:58 Prima Česko
- 07:24 Prima Svět
- 07:56 Thajsko: Svátek barev (Jih)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Pod pokličkou
- 04:45 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 09:40 Doktor Martin (11)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Stud)
- 16:45 Na cestě po Rattanakiri
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (13)
- 21:30 13. komnata Iva Šmoldase
- 22:00 BILANCE: Klimatická nouze
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Manželka Ronalda Sheldona
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:45 Pod pokličkou
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Rattanakiri
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (13)
- 21:30 13. komnata Iva Šmoldase
- 04:15 Ušák Jaromíra Bosáka (135)
- 04:45 Ušák Jaromíra Bosáka (136)
- 05:10 Zahradní proměny V (16)
- 06:00 Výleťák (128)
- 06:05 Dobré místo IV (5)
- 06:30 Moje místa (Jan Potměšil)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha IV (3)
- 08:10 Farma jako nová (7)
- 09:10 Zahradní proměny V (17)
- 12:10 Lena a Sněhová koule
- 20:10 Druhý dech (6)
- 21:30 Kdo přichází před půlnocí
- 00:40 Kriminálka Miami III (Totožnost)
- 01:40 Specialisté (V utajení 2)
- 02:30 Volejte Novu
- 03:00 Ulice (4672)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (S tebou v oblacích)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:10 Ulice (4670)
- 09:10 Jedna rodina (Všude dobře, doma nejlíp)
- 10:25 Zlatá labuť (46)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Utajený šéf V (2)
- 21:50 Survivor Česko & Slovensko III
- 00:00 Constantine
- 02:15 40 let panic
- 04:30 Medvědí princ
- 05:30 Hop
- 06:55 Šarlotina pavučinka
- 10:40 Ledové ostří 2
- 12:35 Asterix: Sídliště bohů
- 14:15 Liga spravedlnosti
- 16:40 Jak napálit advokáta
- 18:15 Anděl na horách
- 22:05 Světová invaze