Záchranáři z hor

Záchranáři z hor

S02E05 - Přátelská výpomoc

3.4. 19:05
Prima Love
56 minut
2010
Dobrodružný / Drama / Rodinný

Dobrodružně založený zkušený horal Andreas Marthaler (Martin Gruber) si chce otevřít horolezeckou školu v Americe. Ale než odjede, nemůže si nechat ujít svatbu svého nejlepšího kamaráda z dětství Stefana, který je velitelem místní horské záchranné služby. Den po svatbě si ještě společně vyrazí na túru, ale kvůli nepředvídatelným a nečekaným okolnostem dochází k tragédii. Andreas se snaží postarat o čerstvě ovdovělou Emilii (Stefanie von Poserová) a její dvě děti, tak jak to Stefanovi před jeho smrtí slíbil. Jenže to není tak jednoduché. Tragédie se podepisuje dokonce i na Andreasově osobním životě. A další nečekané potíže i velké výzvy se ještě přidávají, když se Andreas stává novým velitelem záchranářů z hor. (TV Prima)

Více informací
S02E08

Nouzové přistání

6.4. 14:38, Prima Love, 53 minut

Nouzové přistání

S02E09

Zmizelá beze stopy

6.4. 15:31, Prima Love, 52 minut

Zmizelá beze stopy

S02E10

Gefährliche Affäre

7.4. 14:43, Prima Love, 53 minut

Gefährliche Affäre

S02E11

Ztracená nevěsta

7.4. 15:36, Prima Love, 52 minut

Ztracená nevěsta

S02E12

Jen naděje se počítá

8.4. 14:45, Prima Love, 52 minut

Jen naděje se počítá

O pořadu

česky česky
2010
Dobrodružný / Drama / Rodinný

Dobrodružně založený zkušený horal Andreas Marthaler (Martin Gruber) si chce otevřít horolezeckou školu v Americe. Ale než odjede, nemůže si nechat ujít svatbu svého nejlepšího kamaráda z dětství Stefana, který je velitelem místní horské záchranné služby. Den po svatbě si ještě společně vyrazí na túru, ale kvůli nepředvídatelným a nečekaným okolnostem dochází k tragédii. Andreas se snaží postarat o čerstvě ovdovělou Emilii (Stefanie von Poserová) a její dvě děti, tak jak to Stefanovi před jeho smrtí slíbil. Jenže to není tak jednoduché. Tragédie se podepisuje dokonce i na Andreasově osobním životě. A další nečekané potíže i velké výzvy se ještě přidávají, když se Andreas stává novým velitelem záchranářů z hor.


(TV Prima)

Tvůrci

Axel de Roche, Jens Maria Merz

Hrají

Xaver Hutter, Siemen Rühaak, Heinz Marecek, Peter Mitterrutzner, Lisa Kreuzer, Michael Pascher, Michael König, Paula Paul, Martin Gruber, Robert Lohr, Martin Klempnow, Stephanie Stumph, Dustin Raschdorf, Markus Brandl, Stefanie Robotka, Eva-Maria Grein von Friedl, Stefanie von Poser