Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Grantchester VII (5)
- 00:45 Na forbíně TM
- 01:25 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:10 Jak se vede, sousede?
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:40 Pod pokličkou
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Chalupa je hra
- 05:10 Slavkov
- 05:30 Na stopě
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Císařův pekař
- 10:20 Pekařův císař
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 16:45 Na cestě po Solnohradsku
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kdyby radši hořelo
- 21:30 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:55 Tajemné bunkry (1)
- 01:50 Ztracené adresy (Knížecí pláně)
- 02:10 Velikonoce po valašsku
- 03:05 Jsme jedné krve
- 03:15 Vyměnit dres za sutanu
- 03:40 Nová zpráva z konce světa
- 04:35 Folklorní výlety
- 05:00 Vozejčky aneb Julie na cestách
- 05:30 Husákovi vnuci
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (3)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:25 Delfíni
- 12:50 Kouzelné momenty přírody
- 13:40 Historie SS (6)
- 18:20 Cyklotoulky
- 18:30 Stezka Českem (4)
- 19:00 O člověku a naději s Markem Váchou
- 19:40 Postřehy odjinud (Řím očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Kuratorium
- 21:40 Československá pohádka
- 00:00 Zprávy
- 00:08 Historie.cs
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Zajímavosti z regionů
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Regiony ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Vytrženo z metropole (Batalion)
- 05:00 Zprávy
- 05:15 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 05:43 Události v kultuře
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:31 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:20 Branky, body, vteřiny
- 01:35 Volejbalový magazín
- 04:15 Branky, body, vteřiny
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Monbus Obradoiro - FC Barcelona
- 08:00 Panorama
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Česko - Jižní Korea
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 17:10 Magazín EURO 2024
- 17:40 FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
- 21:05 TCL V Repre
- 22:10 Buly - debata expertů
- 22:45 Magazín EURO 2024
- 23:15 FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
- 00:23 Tlouštíci
- 01:25 Receptář prima nápadů
- 02:09 Přednosta stanice
- 03:50 Jak se staví sen
- 04:44 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (148)
- 07:27 M.A.S.H (149)
- 07:56 M.A.S.H (150)
- 08:25 M.A.S.H (151)
- 08:55 M.A.S.H (152)
- 09:25 Lež na pláži (Útěk)
- 12:32 Closer VI (Zodpovědnost)
- 13:28 Komisař Rex (Tanec na sopce)
- 14:27 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pomsta na Haďákovi)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:56 7 pádů Honzy Dědka
- 04:28 Spravedlnost v krvi XIII (Drž se víry)
- 05:09 Těžká dřina
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Autosalon.tv
- 07:08 Partička
- 07:47 Bábovky a plechovky II
- 08:22 Top Gear 2008 (8)
- 09:28 Top Gear 2009 (2)
- 20:15 Partička L
- 21:34 Mezi COOLky II
- 04:07 Kriminálka Montpellier (Nový začátek)
- 05:00 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Policie v akci
- 07:26 Kriminálka Montpellier (Dvojí hra)
- 00:16 Mission: Impossible - Národ grázlů
- 02:47 Krokodýl zabiják
- 04:27 Námořní vyšetřovací služba VII (Dvojí identita)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:28 Příhody Bolka a Lolka
- 06:37 M.A.S.H
- 07:00 M.A.S.H
- 07:28 M.A.S.H
- 07:54 Námořní vyšetřovací služba VII (Dvojí identita)
- 11:46 Kouzelný křišťál
- 13:35 Z Paříže do Paříže
- 15:50 Zlověstné tajemství
- 17:47 Noc v muzeu
- 20:06 Nezlomný
- 05:03 Jak se staví sen
- 05:39 Na zámku
- 06:12 Karolína, domácí kuchařka
- 06:38 Teď vaří šéf!
- 07:28 Prostřeno!
- 08:10 Modrý kód (Já ji nechápu)
- 09:31 Slunečná (Slovenská stopa)
- 10:57 Prostřeno!
- 11:40 Ano, šéfe!
- 12:52 Rosamunde Pilcher
- 20:03 Rosamunde Pilcher
- 21:55 Modrý kód (Není to tak jednoduchý)
- 23:05 Lež na pláži (Útěk)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek zachránili sluníčko)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (7)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Letadla)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček odhalí velkou podvodní loupež)
- 12:45 Pohádky bratří Čapků (Vodnická pohádka)
- 12:55 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek zachránili sluníčko)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 16:00 Dodohando
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Zip Zip
- 16:45 Ty Brďo! (Jídlo)
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak měl Rákosníček strach, že se mu Brčálník vytratí před očima)
- 18:50 Mira, královský detektiv (3)
- 19:20 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Pohádky bratří Čapků
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:30 Emoce v umění (14)
- 02:25 Frigo má smůlu
- 02:45 G. F. Händel: La Resurrezione – Vzkříšení
- 04:50 Oscarový animátor v Praze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Botticelli
- 22:05 Opera II (1)
- 22:55 Věra Nováková
- 23:25 Rag'n'Bone Man v Basileji
- 04:42 Prostřeno v Británii XVI (6)
- 05:04 Jak se staví sen
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Jak se staví sen - extra
- 14:59 Prostřeno v Británii XVI (7)
- 15:26 Neuvěřitelné dorty II (19)
- 15:48 Neuvěřitelné dorty II (20)
- 02:20 Ve hře je láska (Hádka)
- 03:15 Ve hře je láska (Sešlost)
- 04:41 Ohnivý kuře II (Nefér manévry)
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Zdeňkova akademie
- 06:53 Křižovatky života (Manželství ve třech)
- 07:38 Křižovatky života (Dětská práce)
- 08:35 Columbo (Dvojitý šok)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 23:01 Jak se staví sen - extra
- 00:48 Prima Česko
- 01:18 Prima Svět
- 01:48 Prima Česko
- 02:18 Prima Svět
- 02:43 Hlasy zločinu
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:22 Prima Česko
- 14:47 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (do 3. 4.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:16 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 22:23 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:46 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (do 3. 4.)
- 23:50 360⁰
- 05:27 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:19 Pólo: Čest a výhra
- 07:06 Dánsko z výšky
- 08:14 Prima Česko
- 08:47 Prima Svět
- 09:20 David Attenborough: Slon jménem Jumbo
- 01:25 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:40 Pod pokličkou
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:50 Chalupa je hra
- 05:10 Slavkov
- 05:30 Na stopě
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Císařův pekař
- 10:20 Pekařův císař
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 16:45 Na cestě po Solnohradsku
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kdyby radši hořelo
- 21:30 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:25 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:10 Jak se vede, sousede?
- 03:40 Pod pokličkou
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Chalupa je hra
- 05:10 Slavkov
- 05:30 Na stopě
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Císařův pekař
- 10:20 Pekařův císař
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 16:45 Na cestě po Solnohradsku
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kdyby radši hořelo
- 21:30 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:05 Pot a krev
- 03:15 Moje místa (Michal David)
- 04:05 U stánku (12)
- 04:15 Rango
- 06:00 Moje místa (Iva Pazderková)
- 07:05 Případy detektiva Murdocha IV (2)
- 08:05 Farma jako nová (6)
- 09:05 Zahradní proměny V (16)
- 12:00 Mladý Vinnetou
- 15:10 Vražedná čísla III (3)
- 22:05 Něco jako komedie
- 00:05 Anděl na horách
- 02:00 Krakonoš a lyžníci
- 03:10 Ulice (4671)
- 03:55 Kriminálka Las Vegas IV (Pokrevní linie)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:15 Ulice (4669)
- 09:15 Jedna rodina (Vezmeš si mě?)
- 10:25 Iveta (Tisíc obyčejných věcí)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Miami III (Totožnost)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:50 Spojenec
- 03:15 Drsný Harry
- 04:55 Jen ho nechte, ať se bojí
- 06:25 Myšák Stuart Little
- 08:00 O zapomnětlivém černokněžníkovi
- 09:55 Zlatý kompas
- 14:25 Hrátky s čertem
- 16:00 Dítě Bridget Jonesové
- 18:30 Krakonoš a lyžníci
- 20:00 Vítejte v džungli
- 22:10 Hra na hraně