Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 První dojení
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zuzany Smatanové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 OPSO
- 14:10 Kočka není pes (Mainské mývalí kočky a stařičký Paketka)
- 14:45 Od sedmi do čtyř
- 16:05 Zdravotní škola II (Zvláštní zacházení)
- 16:45 Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (12)
- 21:25 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Nevinné lži (Hra)
- 23:45 Maigret u Vlámů
- 00:25 Déšť známý i neznámý (2)
- 01:15 Spolu na hranici (13)
- 01:45 Na moll
- 02:35 Žijeme s vírou
- 03:40 Socha Svobody
- 10:15 Naslouchat lesu
- 11:10 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 14:45 Déšť známý i neznámý (3)
- 15:35 Klíč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (František Uhlíř)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:01 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Česko - Arménie
- 07:45 Panorama
- 08:20 BBV po 25 letech
- 08:35 Cyklotoulky
- 09:50 Buly - souhrn
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Magazín EURO 2024
- 13:25 TCL V Repre
- 14:30 Česko - Arménie
- 16:15 Volejbalový magazín
- 16:30 Sokolský zpravodaj
- 16:40 Paralympijský magazín
- 17:05 Svět motorů
- 17:40 SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice
- 00:03 Ano, šéfe!
- 01:07 Policie v akci
- 01:56 Policie Hamburk VI (Právo a spravedlnost)
- 04:16 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (137)
- 07:37 M.A.S.H (138)
- 08:08 M.A.S.H (139)
- 08:39 M.A.S.H (140)
- 09:11 Zoo (Zatěžkávací zkouška)
- 12:29 Closer VI (Letušky)
- 13:25 Komisař Rex (Útěk ke smrti)
- 14:27 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda VI (Sex, drogy, rock’n’roll)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:41 Show Jana Krause
- 23:43 Ano, šéfe!
- 00:05 Simpsonovi XV (Hádej, kdo přijde na večeři)
- 00:28 Simpsonovi XV (Den pro závislosti)
- 00:52 Futurama (Nejlepší přítel robota)
- 01:15 Futurama (Marná vesmírné lásky snaha)
- 01:36 Top Gear 2008 (8)
- 02:35 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Usměrňovač času)
- 03:02 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Meteoromutomotor)
- 04:12 Spravedlnost v krvi XII (Staré zvyky)
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:42 Partička L
- 07:53 Plnej kotel
- 08:26 Top Gear IX (5)
- 09:34 Top Gear 2008 (9)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:28 Bábovky a plechovky II
- 22:11 Brickleberry II (8)
- 22:30 Mezi COOLky II
- 23:12 Simpsonovi XV (Basa tvrdí charakter)
- 23:33 Simpsonovi XV (Nevěsta na úprku)
- 04:36 Sběratelé kostí IV (On a ona)
- 05:16 Policie v akci
- 06:54 Komisař Rex (Konečná stanice Vídeň)
- 11:45 Columbo (Dvojitý šok)
- 01:59 Automata
- 03:47 Námořní vyšetřovací služba VII (Zážeh)
- 04:31 1890 (Konec)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:41 Námořní vyšetřovací služba VII (Rodina)
- 07:31 Výkřik ve tmě
- 09:57 Cirkus bude
- 14:01 Dámský klub
- 15:59 Deštivý den v New Yorku
- 20:05 Nepřítel před branami
- 22:42 Krokodýl zabiják
- 04:40 Spoutaná láska IV (Na cestě)
- 05:33 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 Modrý kód (Musím jít dál)
- 08:51 Slunečná (Špatný vtip)
- 10:14 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 12:09 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Kluci ze zámku (Na terase)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola VIII
- 07:00 Tajný život kluků II (3)
- 07:20 O krtkovi (Krtek a vejce)
- 07:25 Prasátko Peppa II
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:45 Včelka Mája
- 07:55 Becca a její banda
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ne-Ne
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Vyber si svůj sport
- 10:50 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:50 Příběhy z lesa
- 13:00 Kluci ze zámku (Na terase)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:15 Ach, ten pokrok!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Mrňouskové II
- 14:40 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků II (3)
- 15:30 Koumando
- 15:45 Nuly a jedničky (Cestování časem)
- 16:00 Muzisloni
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:16 Superhrdinové
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Uplakánci)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (22)
- 19:15 101 Dalmatinská (1)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Příběhy z lesa
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:00 Ikony Kamila Střihavky (9)
- 01:30 Hvězdy stříbrného plátna (Nicholas Cage)
- 02:45 Bohové a hrdinové antických mýtů (Trójská válka)
- 03:05 Vladimír Morávek, režisér
- 03:30 Naděje
- 03:45 Mikulov
- 04:05 Uchem jehly
- 04:30 Street style
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Oskar Nedbal: vzestupy a pády
- 21:05 Na plovárně se Zdeňkem Štybarem
- 21:35 Příběhy rukopisů (3)
- 22:05 Je nalezena tím, koho hledá
- 22:45 Rudolf Bernatík
- 23:15 Příběh miss: Italky moderní doby
- 00:17 The Voice USA XXIII (10)
- 02:10 Neuvěřitelné dorty II (5)
- 02:35 Neuvěřitelné dorty II (6)
- 10:23 Neuvěřitelné dorty II (3)
- 10:46 Neuvěřitelné dorty II (4)
- 11:08 Prostřeno!
- 14:50 Modrý kód (Vada na kráse)
- 15:53 Zoo (Nekrmte zvířata)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:07 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 00:47 360⁰
- 01:53 Prima Svět
- 02:21 Prima Česko
- 02:46 Hlasy zločinu
- 03:33 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:35 360⁰
- 22:38 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:44 Pozvánka: Superdebata Brusel (do 3. 4.)
- 23:50 Co na to ministr
- 04:26 Kanadské národní parky (2)
- 05:18 Hausbót Petra Horkého (Mírová nobelistka Scilla Elworthy)
- 06:00 Prima Česko
- 06:25 Prima Svět
- 06:50 Thajsko: Svátek barev (Sever)
- 07:41 Planeta sopek
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 První dojení
- 04:45 13. komnata Zuzany Smatanové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Zdravotní škola II (Zvláštní zacházení)
- 16:45 Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (12)
- 21:25 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Nevinné lži (Hra)
- 23:45 Maigret u Vlámů
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:50 První dojení
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zuzany Smatanové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (12)
- 21:25 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Nevinné lži (Hra)
- 02:00 Dva z Queensu III (24)
- 02:50 Ze dvora (7)
- 03:00 U stánku (11)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (124)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (125)
- 04:10 Farma jako nová (3)
- 05:05 Zahradní proměny V (12)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (1)
- 06:05 Dobré místo IV (3)
- 06:30 Moje místa (Michal David)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha III (12)
- 08:20 Farma jako nová (4)
- 09:15 Zahradní proměny V (13)
- 15:10 Vražedná čísla III (1)
- 20:10 Druhý dech (5)
- 21:30 Případ mrtvého muže
- 01:40 Specialisté (V utajení 1)
- 02:25 Víkend
- 03:05 Ulice (4667)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Vrať čas!)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4667)
- 09:35 Jedna rodina (Budu táta)
- 14:35 Kriminálka Miami III (Závislost)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Utajený šéf V (1)
- 21:55 Survivor Česko & Slovensko III (8)
- 02:30 CHIPS: Bláznivá hlídka
- 04:00 Česko k neuvěření II (Česká divočina)
- 04:35 Zakladatel
- 06:20 Ace Ventura 2: Volání divočiny
- 10:00 Osudové léto 2
- 16:15 Který je ten pravý?
- 18:10 Vzpomínky na Itálii
- 20:00 Velká čínská zeď
- 22:00 Invaze
- 23:55 Tábor tygrů