Věrní nevěrní

Věrní nevěrní

72 minut
2018
Francie Komedie / Drama / Romantický

Milostný trojúhelník s hvězdným obsazením. Romantická komedie Louise Garrela sleduje příběh bývalých milenců Abela a Marianne. Po deseti letech od rozchodu se jejich cesty opět protnou a Abel se rozhodne získat Marianne zpět. Ábelovi se zhroutí svět poté, co ho opustí celoživotní láska Marianne, která mu oznámí, že čeká dítě s jiným mužem. O deset let později se k němu vrací, ale přináší s sebou také šokující tajemství. Drama o lásce, smutku, žárlivosti a nevěře je druhým celovečerním filmem známého francouzského herce Louise Garrela, který se kromě režie podílel i na scénáři. Ten napsal spolu s renomovaným Jean-Claudem Carrierem. V hlavních rolích se po boku Garrela objeví Laetitia Casta a Lily-Rose Depp.

Více informací

Podobné tituly

Má vlast

O pořadu

2018
Francie Komedie / Drama / Romantický

Milostný trojúhelník s hvězdným obsazením.

Romantická komedie Louise Garrela sleduje příběh bývalých milenců Abela a Marianne. Po deseti letech od rozchodu se jejich cesty opět protnou a Abel se rozhodne získat Marianne zpět.

Ábelovi se zhroutí svět poté, co ho opustí celoživotní láska Marianne, která mu oznámí, že čeká dítě s jiným mužem. O deset let později se k němu vrací, ale přináší s sebou také šokující tajemství. Drama o lásce, smutku, žárlivosti a nevěře je druhým celovečerním filmem známého francouzského herce Louise Garrela, který se kromě režie podílel i na scénáři. Ten napsal spolu s renomovaným Jean-Claudem Carrierem. V hlavních rolích se po boku Garrela objeví Laetitia Casta a Lily-Rose Depp.

Tvůrci

Louis Garrel

Hrají

Bakary Sangaré, Louis Garrel, Laetitia Casta, Arthur Igual, Lily-Rose Depp, Dali Benssalah, Joseph Engel, Vladislav Galard, Diane Courseille, Kiara Carrière

Trailer