Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:55 Život mezi bílými čárami
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (16)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... japandi
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 04:25 V zajetí železné opony (Akce Mýtina)
- 04:35 Malotřídka
- 05:05 Vrcholy Leopolda Sulovského
- 05:30 Národní park Širetoko
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Krásné země z výšky (Nová Anglie)
- 09:25 Sloni zblízka (2)
- 10:15 Věčný Egypt (Záhrobí)
- 11:10 Na plovárně s Robertem Kvačkem
- 11:40 Babylon
- 14:25 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 15:20 Královna ve válce
- 23:15 Pokrevní pouto
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 18:20 Zprávy
- 18:23 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:20 Panorama
- 08:55 BBV po 25 letech
- 09:05 Archiv Z 1985: ČSSR - Kanada
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 13:05 Sokolský zpravodaj
- 13:15 Euro Hockey Tour mužů 2023/2024 (Česko - Švýcarsko)
- 17:25 Volejbalový magazín
- 17:45 Archiv D: Srdce v hokeji
- 21:00 CZ FIGHTERS FOR VETERANS
- 01:25 13
- 03:30 Poslouchej
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (239)
- 07:29 M.A.S.H (240)
- 07:59 M.A.S.H (241)
- 08:30 M.A.S.H (242)
- 09:00 M.A.S.H (243)
- 09:31 Vytoč mého agenta (7)
- 14:41 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Pasy)
- 21:30 Česko na grilu
- 22:57 Tátové na tahu (10)
- 04:47 Ženy ve wrestlingu VIII (Superhrdinky proti padouškám)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:17 Těžká dřina
- 06:42 Autosalon.tv
- 07:24 Prima Partička
- 08:24 Top Gear XVII (4)
- 09:28 Top Gear XVIII (7)
- 20:15 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 00:51 Smrtící bouře
- 02:45 Hra s nevěrou
- 10:58 Podfukářky
- 12:56 Tři muži a nemluvně
- 16:58 Den nezávislosti
- 20:08 Přes palubu
- 22:27 Londýnský gangster
- 04:45 Lásce navzdory (Žádost o ruku)
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Prostřeno!
- 07:33 Sestřičky (Kyklop kouli koulí)
- 10:20 Prostřeno!
- 11:13 Ano, šéfe!
- 12:19 V osidlech vášní
- 23:14 Vytoč mého agenta (7)
- 06:00 Matylda (Býčí zápas)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Vystoupení úžasného Tryska)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (8)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Je tištěná kniha zbytečná?)
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Obyvatelé českých vod
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Koulinátor)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Divočina
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Planeta Praha: co ve filmu nebylo
- 12:40 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Vlaštovka)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Matylda (Býčí zápas)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Filharmonici na ulici
- 14:10 Občanka
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Tajný život kluků IV (8)
- 15:30 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbo)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbova vesmírná loď)
- 15:55 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Dodohando
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Labyrint umění (Záleží na detailu?)
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Cinky linky)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Krtek)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (12)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (15)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:45 Galerie... kde byste je nečekali (4)
- 01:15 Kanadská soda IX (3)
- 01:35 Emoce v umění (18)
- 02:30 Ladí neladí
- 03:25 Colours of Ostrava Drive stage
- 04:15 Igor Šebo
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Vstávej, cesta je dlouhá!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:50 Karolína, domácí kuchařka
- 05:23 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:44 Křižovatky života (Gambler nechává děti hladovět)
- 07:42 Columbo (Velké podvody)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 00:28 Partie Terezie Tománkové
- 01:37 Partie PLUS
- 02:23 Showtime magazín
- 03:10 Hlavní zprávy
- 03:59 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Speciál: Král Karel III. – rok na trůnu
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:00 Hobby naší doby
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Úsměvy Simony Postlerové
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (16)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... japandi
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 03:25 TaJeMno IV (13)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (187)
- 04:15 Domov pro tebe III (1)
- 05:05 Zahradní proměny VI (14)
- 06:00 Sousedství (12)
- 06:20 Moje místa (Jana Bernášková)
- 08:10 Domov pro tebe III (2)
- 09:10 Zahradní proměny VI (15)
- 15:15 Vražedná čísla IV (3)
- 22:00 Jdi na to
- 02:05 Kriminálka Miami V (Země nikoho)
- 03:05 Superlov II
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4695)
- 09:35 Iveta II (Na tom záleží)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Grafoman)
- 21:25 Specialisté (Služby z lásky)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Každá s každým)
- 01:15 V zajetí démonů 2
- 03:45 Čelisti 3
- 05:00 Závod s časem
- 06:35 Psí poslání 2
- 10:25 Nákaza
- 18:00 Yes Man
- 20:00 Cizinec
- 06:15 Mistři zastavárny XX (19)
- 07:05 Pád letu A 800
- 09:35 Kobra 11 XVII (4)
- 12:35 Válka skladů IV (12)
- 13:30 Válka skladů V (2)
- 14:30 Mistři zastavárny XX (20)
- 15:25 Strážci hranic: Kanada (2)
- 16:30 Kobra 11 XVII (6)
- 18:35 Válka skladů V (4)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (6)
- 21:25 Pomozte autům V (9)
- 00:30 Teorie velkého třesku XI (22)
- 02:15 Malý Sheldon (9)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá II (3)
- 04:15 TELE TELE
- 04:40 Stahovák
- 05:25 Zig a Sharko IV (45)
- 06:00 Bakugan (4)
- 06:10 Přátelé II (2)
- 07:05 2 $ocky III (19)
- 08:55 Malý Sheldon (13)
- 10:35 Susedia VII (9)
- 12:50 Přátelé II (2)
- 13:45 Teorie velkého třesku XI (22)
- 15:25 2 $ocky III (23)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (5)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (19)
- 19:05 Malý Sheldon (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 20:50 Teorie velkého třesku XII (2)
- 21:45 Přátelé II (4)
- 22:40 Griffinovi II (10)
- 23:35 Dva a půl chlapa X (19)
- 04:05 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu IV
- 07:10 MasterChef Česko V (1)
- 12:35 MasterChef Česko V (2)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Don Matteo VII (18)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (7)
- 01:30 Vyměněné osudy (10)
- 03:05 Gilmorova děvčata VI (21)
- 04:20 Ulice (4253)
- 06:00 Život na jachtě VII (12)
- 09:50 Oteckovia (132)
- 16:20 Vyměněné osudy (12)
- 20:15 Nekonečná láska (109)
- 21:15 Nekonečná láska (110)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:35 NHL News
- 21:05 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:05 Správy RTVS
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:25 Vojtech
- 04:10 Správy RTVS
- 05:05 Počasie
- 05:15 Slovensko v obrazoch
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Návrat 2/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Zrada)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Madrid)
- 16:50 Destinácie (Belize a Mayovia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Bremeno minulosti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Moje leto v Provence
- 22:10 Reportéri
- 22:45 Inšpektor Max (Obraz)
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Osie hniezdo)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Čím cestovať
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Dimitri
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Orientácie
- 09:25 Televízny klub nepočujúcich
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:10 Dvaja
- 11:40 Obedníček (V chalúpke a za chalúpkou "N")
- 11:50 Odo
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Región Außerfern)
- 12:30 SK Dejiny
- 13:25 Peniaze
- 14:00 Breakheartský priesmyk
- 15:30 Slovensko a víno
- 16:00 Svetové vinárske civilizácie (Taliansko - renesancia toskánskych vín)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:35 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:55 Život mezi bílými čárami
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:25 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (16)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... japandi
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 00:00 Správy :24
- 00:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 04:10 Archív :24
- 04:40 Správy :24
- 05:05 Peniaze
- 05:30 KULTÚRA SK
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:40 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 03:05 Severní moře v plamenech
- 06:10 Dvě hodiny
- 07:45 Božská Florence
- 11:35 Gladiátoři
- 13:25 Útěk za Grace
- 20:15 Ve jménu ďábla
- 22:10 Assassin
- 23:45 Expend4bles: Postr4datelní
- 00:20 1890 (Nahá jezdkyně)
- 02:05 Noviny
- 02:40 Na chalupě
- 03:25 Nové bydlení
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení II
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Vášnivé milování)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST (2)
- 21:30 Ten kůň musí pryč
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:05 Nebezpečné vzťahy
- 01:55 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:40 Susedia (Rozvod I.)
- 09:15 Susedia (Rozvod II.)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná (Moped)
- 21:30 Horná Dolná (Práci zdar)
- 22:35 Horná Dolná (Havária)
- 23:35 Farma
- 06:00 Až je koupím, budou mý! VI (8)
- 06:55 Dům snů IV (23)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (16)
- 09:50 Přelétavá léta (2)
- 12:15 Dům snů V (19)
- 13:10 Zahradníkův svět X (3)
- 16:10 Italská města, italské chutě VII (5)
- 16:35 Velkolepé plány XV (3)
- 17:30 Přelétavá léta (3)
- 18:25 Dům snů IV (24)
- 19:20 Dům snů V (20)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (2)
- 21:10 Dům snů VII (1)
- 22:00 Kuře s ušima
- 01:20 Východní přísliby
- 03:00 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 06:00 Angry Birds ve filmu
- 10:55 Muž roku
- 12:45 Aftersun
- 14:25 Poslední hra o zlato
- 16:15 Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
- 17:45 Gran Turismo
- 20:00 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 21:00 Uzavřený kruh (1)
- 07:25 Moonage Daydream
- 09:35 Dokonalý trik
- 14:35 Downeyho auta snů (4)
- 15:20 East New York (18)
- 16:05 Láska a smrt (Šapitó)
- 16:50 Láska a smrt (Ššššš)
- 17:50 Po zániku Země
- 21:25 Venom
- 23:15 Kdo se směje teď
- 00:40 Men
- 10:00 Addamsova rodina
- 11:30 Kašlu na lásku
- 13:10 Kovboj Bebop
- 15:40 Létání pro začátečníky
- 17:15 House party
- 22:00 Uzavřený kruh (1)
- 23:00 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 00:45 Mé druhé já
- 02:40 Uklízečka (Díl 9)
- 03:20 Uklízečka (Díl 10)
- 04:25 Jak to dělají? (18. díl)
- 04:50 Tyto lesy jsou prokleté (Už mě nikdo neuvidí)
- 06:00 Jak to dělají? (2. díl)
- 06:30 Smallville (Válka)
- 07:25 Smallville (Návrat)
- 10:10 Superman
- 12:55 Smallville (Pozlátko)
- 13:45 Smallville (Nápoj lásky)
- 16:25 Super drbna (Evin dotek)
- 17:15 Super drbna (Boj o školu)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 6)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 7)
- 20:00 Láska nebeská
- 22:00 Roswell: Nové Mexiko (Díl 9)
- 22:55 Roswell: Nové Mexiko (Díl 10)
- 23:50 Training Day
- 00:20 Hra na hraně
- 01:50 Nová dcera
- 03:35 Legendy zločinu
- 08:15 Výjimeční
- 10:45 Sedm hladových
- 14:55 Červená světla
- 17:10 Pomsta hospodyně
- 19:00 Poslední polda V (8)
- 20:00 Dešťová víla
- 22:05 Cesta utrpení
- 23:55 96 hodin
- 00:00 Majstri Kritického Myslenia (1)
- 00:30 Ruská revolúcia (1)
- 04:35 Pes na celý život (3)
- 07:30 Do áut, súdruhovia (1)
- 08:25 Doslova
- 10:00 Sadnite si, prosím (17)
- 12:15 William a Kate (1)
- 17:10 Mapy vrážd (1)
- 18:55 Lietadlo, ktoré spadlo na pentagon (1)
- 19:50 Doslova
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (6)
- 22:10 El Chapo (5)
- 23:05 El Chapo (6)
- 04:00 Ostříháno
- 05:05 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:25 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 03:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:50 Magazín z Valašska
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 16:15 Talkshow Tomáše Magnuska
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:00 UFO Mimozemská invaze
- 01:35 Děsnej doják
- 15:20 Profil zločinu III (4)
- 16:25 Profil zločinu III (5)
- 17:25 S.W.A.T. VI (15)
- 21:00 Zelenáč V (11)
- 21:55 Zelenáč V (12)
- 22:50 Bosch IV (3)
- 23:45 Bosch IV (4)
- 00:40 Ztracený svět (20)
- 01:40 Ztracený svět (21)
- 02:25 Ztracený svět (22)
- 13:35 Totalcar IV (4)
- 18:05 Ztracený svět II (1)
- 19:05 Ztracený svět II (2)
- 20:00 Lovci pokladů III (11)
- 21:00 Lovci pokladů III (12)
- 23:55 Ztracený svět II (1)
- 01:15 Brousko III (34)
- 02:25 Brousko III (35)
- 15:25 Brousko III (26)
- 17:50 Domek na prérii III (5)
- 18:55 Ranč Heartland V (15)
- 19:55 Ranč Heartland V (16)
- 03:05 Potvora
- 10:45 Ztracený svět
- 12:35 Tři srdce
- 16:20 Nádherná přítomnost
- 20:15 Já, Daniel Blake
- 22:00 Tenkrát na Phuketu
- 06:00 MalinyJAMológia (Slimák)
- 06:10 Zabij nudu! II
- 06:20 Kouzlování
- 06:35 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 07:25 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 12:00 Madla z cihelny
- 14:00 Početí mého mladšího bratra
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Letiště nepřijímá
- 18:00 Masaryk
- 20:00 Drahé tety a já
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Drak sa vracia
- 23:25 Teleshopping
- 04:45 Bojovníci 2. světové války
- 05:35 Zabijáci v Čechách (Hodinoví vrazi)
- 07:00 Teleshopping
- 10:55 Strašidelná setkání (4)
- 01:10 Zelené peklo
- 04:10 Ve jménu krále 2
- 06:00 Zoom In V (47)
- 06:50 Dívka snů
- 09:10 Bláznivá svatba
- 10:45 Zelňačka
- 12:35 Těžký zločin
- 18:00 Opičí úder
- 20:00 Po čem ženy touží
- 22:00 Walking Dead: Daryl Dixon, The (5)
- 23:05 Loft
- 00:00 Boj
- 01:30 Zabiják
- 02:55 Cesta za pomstou
- 04:35 Close Up III (17)
- 05:00 Close Up III (8)
- 05:30 Close Up III (5)
- 06:00 Close Up III (18)
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:45 Správná volba
- 09:10 Newyorská romance
- 11:05 Velký flám
- 13:15 Ip Man
- 15:05 Zilionáři
- 16:40 Ip Man 2
- 20:20 Purpurové řeky
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:50 Dalších 48 hodin
- 01:00 Comedy Club IV (18)
- 01:35 Prvotní strach
- 14:00 FBI: International (2)
- 20:00 FBI: International II (4)
- 21:00 FBI: International II (5)
- 22:00 Comedy Club VIII (3)
- 22:30 Comedy Club VIII (4)
- 23:00 Comedy Club IV (23)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (1)
- 12:50 Vzdušní bojovníci VI (5)
- 13:55 Těžší, než by se zdálo (3)
- 16:15 Fantastické inženýrství (2)
- 17:10 Zvláštní a záhadné IV (3)
- 18:05 Zakázané zóny (1)
- 19:05 LEGO Masters - Velká Británie (3)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (4)
- 20:55 Válka v Iráku (1)