Specialisté

Specialisté

S01E01 - Útěk podle jízdního řádu

13.4. 12:05
Nova Gold
60 minut
2017
Krimi / Thriller

V centru Prahy je vykradeno zlatnictví, jeden z prodavačů je vážně raněn. Lupiči jsou na útěku, unesou tramvaj s cestujícími, mezi kterými je i policejní šéf Vondráček. Podaří se mu společně s jeho týmem situaci zachránit?(TV Nova)

Více informací
S01E06

Poslední blues

18.5. 11:50, Nova Gold, 65 minut

Poslední blues

Úředníka Fišera najdou mrtvého před domem majitele diskoték Řeháka, se kterým měl před svou smrtí potyčku. Na Fišera začnou po smrti vyplouvat jak nelegální aktivity na magistrátu, tak rozháraný milostný život. Stály za vraždou peníze nebo zhrzená láska?(TV Nova)

S01E07

Burzovní horečka

17.5. 09:50, Nova, 65 minut

Burzovní horečka

Profesor a ekonomický poradce Berger je zavražděn na půdě univerzity. Chvíli před vraždou se u něj v kanceláři pohybovala studentka Denisa, která se dvěma spolužáky kradla data z Bergrova počítače a společně je zneužívali k machinacím na burze. Stojí za vraždou studenti? Nebo byla motivem žárlivost?(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S01E08

Popáleniny

25.5. 11:30, Nova Gold, 65 minut

Popáleniny

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát.(TV Nova)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky česky
2017
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Peter Bebjak

Hrají

Jakub Štáfek, Leoš Noha, Jan Vlasák, David Prachař, Zuzana Kajnarová, Veronika Khek Kubařová, Jiří Maria Sieber, Marek Adamczyk, Milan Mikulčík, Eva Hráská-Blahýnková, David Puk, Theodor Phoenix Suchánek