Inspektor Max

Inspektor Max

S01E10 - Závody se smrtí

20.5. 22:55
Jednotka
60 minut
2018
Slovensko / Česko Komedie / Krimi / Drama

Závody tuningových aut na starém letišti. Rychlost, síla… a peníze. Tři kamarádi, spojení romanticky vytetovanou přísahou věrnosti na předloktí, si je opatřují krádežemi ve skladech. Ale na začátku všeho je nehoda, kterou jeden z nich nepřežije. Nehoda – nebo je to snad vražda? Detektiv Zoltán Max a jeho mladý partner Filip stojí před problémem rozbitého auta a mrtvého mladíka s tetováním na ruce. Postupují s obvyklou profesionalitou jako v mnoha jiných případech, jenomže tentokrát se vyšetřování neobvykle zkomplikuje. Zaplete se do něj Maxova dcera, která se sblíží s jedním z pachatelů. Nejdříve je to jen vzpoura proti otci, ale pak jde najednou o život. Podezření míří do samotné policie. Objevuje se další vražda – nebo je to nehoda? A Max si opět musí uvědomit, co je v jeho životě skutečně nejcennější.(Česká televize)

Více informací

Podobné tituly

Kincsem – stávka na pomstu
Ztracená brána
Jako jed
Ďáblova lest

O pořadu

audio popis (AD), slovensky slo
2018
Slovensko / Česko Komedie / Krimi / Drama

Slovenský kriminalista Max (Juraj Kukura) už léta žije v Praze. Původně se zde chtěl jen na chvíli ukrýt před svou bývalou přítelkyní, ale nakonec tak nějak zůstal. Pracuje pro pražskou kriminálku, a to se skvělými výsledky. Díky svým schopnostem, neortodoxním metodám a charismatu dokáže vyřešit i ty hodně komplikované případy – a také si proti sobě poštvat většinu lidí, na které při tom narazí... Věrní mu zůstanou jen jeho mladý parťák Filip a státní zástupkyně Markéta, se kterou, po řadě lítých bojů, nakonec skončí ve svazku téměř manželském.(Česká televize)

Tvůrci

Petr Nikolaev

Hrají

Marek Dobeš, Daniel Červ, Mary Bartalos, David Suchařípa, Juraj Kukura, Mário Kubec, Štepánka Fingerhutová, Stanislav Lehký, Filip Kaňkovský, Andrea Daňková, Jiří Krejčí, Martina Delišová, Robin Sobek, Jiří Roskot, Robert Hájek, Tony Mašek, Jiří Böhm, Petr Jeřábek, Jan Nedbal