Columbo

Columbo

S03E08 - Přítel

22.2. 23:10
Jednotka
95 minut
1974
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Vysoký policejní důstojník Mark Halperin pomůže svému sousedovi a příteli Hughu Caldwellovi, který během hádky v afektu zabil svou ženu. Halperin vše nastrojí jako zabití při nepovedeném vloupání. Za svou pomoc však žádá velkou protislužbu – sám zavraždí svou ženu kvůli penězům z dědictví a donutí Caldwella, aby falešně svědčil v jeho prospěch. Poručík Columbo má od začátku o případu pochybnosti. Tentokrát však podezírá člověka, který je jeho nadřízeným...(Česká televize)

Více informací
Dostupné za 3 dny
S03E07

Labutí píseň

22.4. 21:35, Duna, 95 minut

Labutí píseň

Tommy Brown je oblíbeným country zpěvákem, ke své smůle je však pod pantoflem manželky Edny. Ta chce všechny příjmy z koncertů svého manžela použít na stavbu kláštera, on by si z nich rád ponechal alespoň polovinu. Bohužel před třemi lety svedl tehdy nezletilou Maryann a Edny tuto skutečnost nyní používá jako prostředek k vydírání. Po jednom koncertu se Tommy, Edna a Maryann chystají privátním letem do Los Angeles, kde má pokračovat turné.(oficiální text distributora)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Maigret
Otec Brown
Komisař Montalbano
Vražedné záhady slečny Fisherové
Případ pro dva
Julie Lescautová
Vraždy v Kitzbühelu

O pořadu

audio popis (AD), slovensky slo
1974
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Případy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail.

Tvůrci

Ben Gazzara

Hrají

Peter Falk, Eric Christmas, Michael Jeffers, Max Wagner, Richard Kiley, Michael McGuire, Val Avery, Mike Lally, Victor Campos, Cosmo Sardo, Albert Popwell, Paul Sorensen, Rosemary Murphy, Duke Fishman, John Finnegan, T. J. Castronovo, Bernie Kuby, John Calvin, Arlene Martel, Byron Morrow, Joshua Bryant