Dva a půl chlapa

Dva a půl chlapa

S01E09 - První úkol splněn

19.2. 18:10
Nova Fun
50 minut
2003
USA Komedie / Romantický

Jedna z mnoha Charlieho přítelkyň na jednu noc Wendy se spřátelí s Jakem. Charliemu se to nezamlouvá, protože si myslí, že Wendy využívá Jakea k tomu, aby se dostala blíž k němu a posunula jejich přátelství na vyšší úroveň. Pravda je však poněkud jiná.(TV Nova)

Více informací
S02E24

Nesmrdí to nějak divně

12.3. 12:05, Nova Fun, 30 minut

Nesmrdí to nějak divně

Jake píše do školy referát o právě prožitém víkendu, během kterého Charlie musel čelit setkání s bohatým, ale již starým manželem své krásné, mladé milenky Normanem. Norman se dostává do spárů Evelyn.(TV Nova)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
Krok za krokem
Jak jsem poznal vaši matku
Přátelé
Ženatý se závazky
Horná Dolná
2 $ocky

O pořadu

česky česky
2003
USA Komedie / Romantický

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Tvůrci

Andy Ackerman

Hrají

Myndy Crist, Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Melanie Lynskey, Chris Jacobs