Přátelé

Přátelé

S03E06 - Vzpomínky

20.5. 12:45
Nova Fun
55 minut
1996
USA Komedie / Romantický

Ross, Joey, Rachel, Phoebe, Monica i Chandler se vracejí ve svých vzpomínkách o tři roky zpět... Na místě Central Perku stojí bar, který má být uzavřen. Chandler hledá spolubydlícího a díky panu Heckelsovi se jím stává Joey. Phoebe se stěhuje z Moničina bytu ke své babičce. Ross je šťastný, že Carol má kamarádku Susan. Netuší však, že ho s ní Carol vlastně podvádí. Rachel v baru přemýšlí o svatbě s Barrym a setkává se s Monikou, která si myslela, že Rachel už v životě neuvidí.(TV Nova)

Více informací
S05E09

Rossův sendvič

15.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Rossův sendvič

Rossovi vadí, že mu někdo v práci vzal sendvič z ledničky a snědl ho. Joey se snaží krýt, že Chandler chodí s Monicou.(Netflix)

S05E11

Novoroční předsevzetí

16.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Novoroční předsevzetí

Přátelé si dávají novoroční předsevzetí. Zdá se, že nejtěžší bude dodržet Rachelino předsevzetí přestat pomlouvat.(Netflix)

S05E13

Joeyho taška

17.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Joeyho taška

Phoebe se na pohřbu babičky setkává se svým otcem. Chandler zjišťuje, že Monica neumí masírovat. Rachel obléká Joeyho na konkurz.(Netflix)

S05E15

Joey a holka od rány

18.6. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Joey a holka od rány

Ross chce vynadať Chandlerovi za to, že zviedol jeho sestru Monicu. Joeyho nová priateľka trochu šokuje priateľov tým, že svoje pozitívne ladené emócie prejavuje skôr silou a tvrdými údermi. Ross v novom byte odmieta dať dobrovoľný príspevok 100 dolárov na narodeniny svojho suseda a znepriatelí si tým obyvateľov celého domu. Chandler má strach, že sa dostane do situácie párov, ktorých milostný vzťah navždy "ochromili okovy večných povinností". Rachel odpovie na násilie Joeyho priateľky rovnako tvrdým spôsobom ...(TV Doma)

S05E17

Rachel a nemístný polibek

19.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Rachel a nemístný polibek

Rachel omylem políbí muže, který s ní dělá pracovní pohovor. Joey začíná být posedlý ženou, která žije ve stejném bytovém domě jako Ross.(Netflix)

S05E19

Jak Ross zkoušel flirtovat

20.6. 13:00, Nova Fun, 55 minut

Jak Ross zkoušel flirtovat

Ross se snaží flirtovat s dívkou, která rozváží pizzu, a dopadne to strašlivě. Rachel ztratí náušnice, které Monica půjčila Phoebe.(Netflix)

S05E21

Jak si házeli míčem

21.6. 12:55, Nova Fun, 55 minut

Jak si házeli míčem

Zamilovaný Gary přemlouvá Phoebe, aby se nastěhovala k němu do bytu. Ta není jeho nápadem příliš nadšena, ale snaží se jeho přání přizpůsobit. Rachel si koupila podivnou kočku, která se ke všem chová nepřátelsky. Ross a Joey si doma házejí míčem, a protože jim za několik hodin ani jednou nespadl na zem, zdá se jim, že objevili novou hru.(TV Nova)

Dostupné za 1 hodinu
S05E23

Stalo se v Las Vegas 1. část

21.6. 21:40, Nova Fun, 55 minut

Stalo se v Las Vegas 1. část

Parta se rozhodne vyrazit do Las Vegas překvapit Joeyho a oslavit jednoleté výročí Monicy a Chandlera.(Netflix)

Dostupné za 1 den
S05E24

Stalo se v Las Vegas 2. část

22.6. 21:35, Nova Fun, 30 minut

Stalo se v Las Vegas 2. část

Ross tajně namaloval vousy na tvář Rachel, která tak vystoupí z letadla. Uražený Chandler se chystá odjet zpátky do New Yorku, ale Monika ho zastaví. Rachel objeví svou potupu, ale protože namalované vousy z její tváře nejdou odstranit, odmítá opustit pokoj. Joey potká v kasinu muže, který má stejné ruce jako on, a hodlá toho využít. Monika má štěstí a vyhrává v kasinu velké finanční částky. Rachel a Ross se společně opíjejí na pokoji, poté se oba se zmalovanými tvářemi vydávají za nečekaným dobrodružstvím do ulic Las Vegas.(TV Nova)

Podobné tituly

Americký táta
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
1996
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Peter Bonerz

Hrají

Matthew Perry, Maggie Wheeler, Larry Hankin, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Marissa Ribisi, James Michael Tyler, Michele Maika, John Lehr, Jennifer Aniston