2 $ocky

2 $ocky

S06E07 - A Sophiina panenka

20.5. 07:00
Nova Fun
105 minut
2016
USA Komedie

Max a Caroline majú bar, ale nevedia miešať nápoje. Rozhodnú sa ísť na barmanský kurzu. Medzitým Max aj Han dostanú ovčie kiahne. Sophie si zaobstará bábiku so svojou tvárou a elektronikou vo vnútri, aby strážila Barbaru. Ale Oleg aj Caroline s ňou majú iné zámery. Chorá Max bude Caroline prostredníctvom bábiky našepkávať. Je však odhalená a potupne vykopnutá z kurzu. Ešteže sa Max stačila pri podvádzaní naučiť miešať všetky drinky.(TV Markíza)

Více informací
S02E12

A velké svátky

8.7. 04:50, Nova Fun, 45 minut

A velké svátky

Vánoce jsou přede dveřmi, zákazníci stále nejdou a Max a Caroline nemají peníze na zaplacení nájmu. Max v noci někam mizí, a když ji Caroline sleduje, zjistí, že prodává dortíky zákazníkům drogové dealerky. Když je potom svědkem razie, pochopí, jak je to nebezpečné.(TV Nova)

S02E15

A prověrka věštkyně

7.7. 07:45, Nova Fun, 105 minut

A prověrka věštkyně

Obchody Caroline a Max se zatím nedaří tak, jak by obě potřebovaly, a proto se dívky rozhodnou získat finanční injekci. Požádají o grant pro začínající drobné podnikatele, jenže jim chybí důvěryhodný ručitel. Sofiina firma - obzvlášť ta část zabývající se prodejem orgánů - se jim nejeví dostatečně důvěryhodná. Han pro změnu tvrdí, že žádost je natolik ulhaná, že by ho po jejím podepsání jistě deportovali. Nakonec se do celé záležitosti vloží Earl, který se pokusí napodobit Hanův podpis. Do cesty se dívkám navíc připlete podivná vědma, která Caroline předpoví samé katastrofy. A v tu chvíli se rozhodne zakročit Max.(TV Nova)

S02E18

A ne až tak hodná Charity

9.7. 04:15, Nova Fun, 65 minut

A ne až tak hodná Charity

I když se Max a Caroline snaží sebevíc rozvíjet své podnikání, jejich cukrárně se stále nedaří. Jednoho dne dorazí do podniku hluchoněmá Joanne s tlumočníkem Bobem. Děvčatům nabídnou sumu 25 tisíc dolarů, pokud svou nájemní smlouvu cukrárny přenechají velkému řetězci prodejen s potravinami. Caroline se pod vlivem myšlenky, že prodejna přiláká do okolí zákazníky, rozhodne k zoufalému kroku - požádá o půjčku tetu Charity, která však svou neteř hluboce nesnáší za to, že jí svým narozením kdysi vzala postavení rodinné princezny. Po sérii hádek Caroline získá šek s požadovanou sumou, povedená tetička ale zatrhne jeho proplacení. Dívkám tak nezbývá nic jiného, než začít jednat s obchodním řetězcem...(TV Nova)

S02E19

A dočasné odbočení

8.7. 08:10, Nova Fun, 100 minut

A dočasné odbočení

Když děvčatům zkrachovala firma, Caroline už nechce o dortících ani slyšet. Pak ale přijde Max s nápadem, že by mohly holky na čas zkusit brigádu v pojišťovně. To se Caroline zalíbí a absolvuje od Max školení, jak se na takové brigádě chovat. Brzy se jí zmocní myšlenka, že zaměstnanecké jistoty nejsou vůbec na škodu, a rozhodne se získat u firmy stálé místo. Když se jí to podaří, nabídne Max místo své asistentky. Hned první pracovní den však přijde studená sprcha v podobě obvinění, že sexuálně obtěžovala Max. Po okamžitém vyhazovu Caroline pochopí, že jejich společná budoucnost je opravdu v dortících...(TV Nova)

S02E22

A komparz k tomu

10.7. 04:25, Nova Fun, 65 minut

A komparz k tomu

Carolinin kůň Kaštan potřebuje nové podkovy, a navíc má plíseň kopyt, celkové náklady činí 1200 dolarů, které dívky pochopitelně nemají. Jako dar z nebe se v jídelně objeví filmový štáb, chce v ní natočit epizodu seriálu "Zákon a pořádek". Děvčata dostanou nabídku vystupovat v komparsu, a posléze dokonce v roličce, za kterou by bylo celých 1000 dolarů, režisér však považuje za samozřejmost, že mu to Caroline oplatí sexem. Když u ní neuspěje, zkouší to u Max, u ní také nemá naději. Sophie vidí v natáčení příležitost stát se hvězdou. Nejenom že se ztrapní, ale zkazí záběr a režisér to už nevydrží s nervy a všechny je z natáčení vyhodí. Han pohrozí produkčnímu, že když děvčatům nezaplatí, obrátí se na odbory se stížností na sexuální obtěžování.(TV Nova)

S02E23

A tátovo fidlátko

9.7. 08:05, Nova Fun, 100 minut

A tátovo fidlátko

Martina Channinga znepokojuje, že jeho spolupracovnice Sandra o něm píše údajně knihu, v níž kromě mnoha jiných nesmyslů tvrdí i to, že Martin má neúměrně malý penis. Martin Max řekne, že se Sandrou nikdy nic neměl. Caroline je odhodlaná otce bránit, a souhlasí proto, že vystoupí společně se Sandrou v televizní talk show.(TV Nova)

S02E24

A okno příležitosti

11.7. 04:25, Nova Fun, 20 minut

A okno příležitosti

Přes veškeré úsilí, s nímž se personál i její majitel Han snažili jídelnu uklidit, je výsledné hodnocení hygienické inspektorky nakonec "B". Důvodem je nepořádek v místnosti za myčkou nádobí. Nikdo v restauraci vůbec netušil, že tam vůbec nějaká místnost je. Bývalý sklad je ve strašném nepořádku. Caroline a Max se nabídnou, že ho za 600 dolarů uklidí. Max při úklidu objeví, že místnost má okno vedoucí na ulici, ze kterého by se daly prodávat dortíky.(TV Nova)

Podobné tituly

Dva a půl chlapa
Přátelé
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2016
USA Komedie

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.(lost815)

Tvůrci

Don Scardino

Hrají

Jennifer Coolidge, Kat Dennings, Matthew Moy, Beth Behrs, French Stewart, Jonathan Kite, Garrett Morris, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Roe Ellisor, Andrew Carter