2 $ocky

2 $ocky

S06E07 - A Sophiina panenka

20.5. 07:00
Nova Fun
105 minut
2016
USA Komedie

Max a Caroline majú bar, ale nevedia miešať nápoje. Rozhodnú sa ísť na barmanský kurzu. Medzitým Max aj Han dostanú ovčie kiahne. Sophie si zaobstará bábiku so svojou tvárou a elektronikou vo vnútri, aby strážila Barbaru. Ale Oleg aj Caroline s ňou majú iné zámery. Chorá Max bude Caroline prostredníctvom bábiky našepkávať. Je však odhalená a potupne vykopnutá z kurzu. Ešteže sa Max stačila pri podvádzaní naučiť miešať všetky drinky.(TV Markíza)

Více informací
S06E01

A dvojí zahájení: Část první

21.6. 16:50, Nova Fun, 25 minut

A dvojí zahájení: Část první

Max a Caroline se rozhodly, že odloží staré uniformy a udělají v bistru i další vylepšení - mohou si to dovolit, protože se staly jeho novými majitelkami. Koupily ho, aby pomohly zadluženému Hanovi. Ten má teď několik zaměstnání, aby splatil dluhy. Oleg a Sophie se připravují na příchod dítěte, Max a Caroline otvírají svůj Dessert Bar. Max se snaží překonat bolest z rozchodu s Randym.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S06E02

A dvojí zahájení: Část druhá

24.6. 05:05, Nova Fun, 20 minut

A dvojí zahájení: Část druhá

Všichni jsou se Sophií v porodnici. Nejdřív je vystěhují z pokoje kvůli rodící VIP modelce, pak Sophie začne rodit, když u toho Oleg není. Aby si to i Oleg užil, sehrají scénku novým porodem. Večer Caroline a Max otvírají svůj Dessert Bar. Přišel jim zazpívat i rapper 2 Chainz. Jenže dorazil i podivín z magistrátu, který bar na čtrnáct dní zavře a napaří jim pokutu. Aby ji dívky nemusely platit, raději vrátí bistro i s novým dluhem Hanovi.(TV Nova)

Dostupné za 21 hodin
S06E05

A univerzitní zkušenost

22.6. 15:30, Nova Fun, 105 minut

A univerzitní zkušenost

O Sladkom bare vyjde článok v časopise. Caroline a Max dostanú list od profesora Whartona z Pensylvánskej univerzity, ktorý chce, aby študentom urobili prednášku o svojich podnikateľských skúsenostiach. Max zistí, že sa Caroline ako študentka veľmi nezúčastňovala večierkov, a rozhodne sa to napraviť. Usporiada veľkú párty - Caroline sa zo začiatku drží späť, dokonca umravňuje hostí, ale potom sa odviaže. Na druhý deň prenechá Caroline pri prednáške hlavné slovo Max, aby odčinila, že sa o nej v článku skoro nezmienila.(TV Markíza)

Dostupné za 3 dny
S06E06

A romantika

25.6. 04:35, Nova Fun, 25 minut

A romantika

Socky upečou super dort, ale Han ho nedopatřením zničí. To mu holky spočítají! Za Earlem dorazí z Kuby jeho dávná láska a chce všechno dohnat, ale vyžilý Earl už nestíhá. Sophii trápí, že se malá Barbara nesměje a zkouší vše. Děvčátku se nakonec zalíbí trápení Hana. Za Randym, který přestupuje na letišti v Newarku, se vypraví obě děvčata. A vyplatí se to, protože Rendy chce obnovit vztah s Max. Nejvíc si to však užívá osamělá Caroline.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S06E09

A z očí do očí

23.6. 15:35, Nova Fun, 105 minut

A z očí do očí

Keď Randyho a Max omrzí, že im Caroline stále robí neželanú spoločnosť, zoznámi ju Randy so svojím kolegom Tylerom. Lenže Caroline s ním nie je ani chvíľku osamote, stále ich niekto vyrušuje. Oleg je zas rozčúlený, že chce Sophie vymeniť jeho auto za minivan.(TV Markíza)

Dostupné za 4 dny
S06E10

A dokonalá bouře

26.6. 04:35, Nova Fun, 25 minut

A dokonalá bouře

Max a Caroline dostanú vopred zaplatené, aby pripravili "rozvodovú párty" pre pár z vyššej spoločnosti. Na New York ale udrie hurikán a obe dievčatá zostanú aj s Hanom, Olegom a Earlom zatvorené v sklade v bistre. Max sa snaží dovolať Randymu, ale zistí, že si jej číslo zablokoval. Problémy robí žiarlivý Oleg, Sophie zostala v byte, ktorý si práve prenajali, a Oleg má utkvelú predstavu, že ho tam s niekým podvádza. Keď hurikán utíchne, ukáže sa, že Olegove obavy boli zbytočné, rozvodová párty je zrušená, pretože rozvádzajúci sa pár sa k sebe vrátil. Najväčšia pohroma ale čaká na Max a Caroline, ich Sladký bar zničil hurikán.(TV Markíza)

Dostupné za 2 dny
S06E13

A mrtvé šmíračky

24.6. 15:30, Nova Fun, 110 minut

A mrtvé šmíračky

Max a Caroline konečně dorazí na natáčení do Texasu. Aby pronikly k Randymu, nechají se najmout do komparzu. Vyslechnou rozhovor Randyho s klientem, ve kterém se mu svěří, že má Max rád, ale ve vztahu na dálku už nechce pokračovat. A protože Caroline vyhodí, rozhodnou se děvčata vrátit domů. Tam mezitím probíhá rekonstrukce jejich baru. Oleg propustí dělníky, protože dělají hluk, a práce dokončí s pověstnou "ukrajinsko-ruskou kvalitou" sám.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S06E14

A náhradní opravář

27.6. 04:25, Nova Fun, 25 minut

A náhradní opravář

Max a Caroline se vracejí z cest a zjišťují, že řemeslník Bobby dal jejich dezertový bar úplně do pořádku. Bobby je sympaťák a okamžitě si získá Caroline. Zatímco spolu flirtují, dozvídá se Max, že Randy je v nemocnici. Obě dívky se za ním vydají, personál jim ale nechce dovolit návštěvu, a tak se převléknou za sestřičky. Caroline se dostane na jednotku intenzívní péče, Max je u Randyho a po bouřlivé výměně názorů se usmíří. Randy Max požádá, aby se přestěhovala za ním do Los Angeles, ta si ale uvědomí, že jí víc záleží na přátelství s Caroline a na jejich podnikání, s Randym se definitivně rozcházejí.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S06E17

A Jessica běsika

25.6. 15:35, Nova Fun, 105 minut

A Jessica běsika

Bobby pozve Caroline na rodinnú večeru do domu, kde býva celá jeho rodina. Pridajú sa k nej aj priatelia z bistra. Caroline sa chce zapáčiť, ale panovačná matka aj dve Bobbyho sestry básnia stále o jeho bývalej, ktorej fotka visí na stene. Aj večera je podľa jej receptu. Caroline s pomocou Max nakoniec predsa len zaboduje a dočká sa prijatia do rodiny.(TV Markíza)

Dostupné za 6 dnů
S06E18

A otcovské odpoledne

28.6. 04:30, Nova Fun, 25 minut

A otcovské odpoledne

Han na radu svého terapeuta vyhlásí v neděli volno a poradí Max, aby se setkala se svým otcem na Rhode Islandu. Max se chce ze setkání vyzout, aby zůstala všemi litovanou sirotou. Nakonec tam vyrazí všichni společně. V konkurenčním bistru se však otce nedočkají, a protože se Han začne z neúspěchu hroutit, musí Max rychle nějakého otce najmout. Setkání s figurantem proběhne srdečně a krátce, všichni jsou spokojení a vracejí se zpět do svého bistra.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S06E21

A rozpal mě na pódiu

26.6. 15:30, Nova Fun, 105 minut

A rozpal mě na pódiu

Caroline s Max vyrazí na tiskovou konferenci, kde bude promován životopisný film o životě Caroline. Setkají se tam se všemi herci, kteří ve filmu hrají. Tedy kromě představitelky Max Vanessy, která se tak vžila do role, že zmizela v narko podsvětí.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S06E22

A 2 $ocky: Film

27.6. 15:30, Nova Fun, 25 minut

A 2 $ocky: Film

Holky se budou připravovat na premiéru filmu o životě Caroline. Chce to hezké šaty – módní stylista dodá model za 10 000 dolarů, který Caroline moc sluší. Jenže Bobby šaty zničí, ostatní osazenstvo bistra udělá ostudu a navíc se objeví i Randy. Oznámí šokované Max, že se přestěhoval do New Yorku a požádá ji o ruku. Max s Caroline se radují a hned mu představí Bobbyho. Oba muži se však znají od soudu a hned si to jdou vyřídit ven ručně. Caroline slíbí Hanovi, že když zaplatí škodu na šatech, budou pro něj obě pracovat dál.(TV Nova)

Podobné tituly

M*A*S*H
Přátelé
Dva a půl chlapa
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2016
USA Komedie

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.(lost815)

Tvůrci

Don Scardino

Hrají

Jennifer Coolidge, Kat Dennings, Matthew Moy, Beth Behrs, French Stewart, Jonathan Kite, Garrett Morris, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Roe Ellisor, Andrew Carter