Susedia

Susedia

S09E12 - Pánsky týždeň

19.5. 10:25
Nova Fun
85 minut
2006

Stará pravda říká, že rodinu si nevyberete... vlastně se sousedy je to obvykle úplně stejné. Do bytovky Františka a Zuzany sa nastěhují László s manželkou Ildikó. Ani František, Lászlův nejlepší kamarád, ani Zuzana z toho zpočátku nejsou moc nadšeni. Nadšená je z toho jen Marta, která v tom vidí příležitost najít si partnera. A když se vrátí jejich děti Milka a Gergely... Díky neustálým problémům jedné, nebo druhé rodiny se velmi často setkávají. Na základě diváckého ohlasu na krátké scénky v pořadu Hurikán, ve kterých se setkaly rodiny Františka Stromokocúra a Lászla Komároma, se jejich tvůrci a televize Markíza rozhodli přenést jejich osudy do samostatného komediálního seriálu. Manželské dvojice sice bydlí vedle sebe, ale temperamentem, názory a životním stylem jsou dost rozdílné. Zažívají spolu humorné situace založené na nedorozuměních a náhodách, které přináší život.

Více informací
S09E27

Tobogány

21.6. 12:15, Markíza International, 45 minut

Tobogány

Marta pozýva všetkých na tobogány na nové kúpalisko, ktoré otvoril jej známy. Pôjde aj Milka s Evanom. Zuzana sa dá nahovoriť. Ildikó tiež, lebo v susedstve je aj samozber čerešní a potom bude môcť napiecť svoju obľúbenú bublaninu. František kúpil stánok v parku. Bola to neodolateľná ponuka a chce rozbehnúť vlastný biznis. László je opäť urazený, lebo František ho nechce do partie. Gergejovi Marta vybavila kšeft, má zahrať na letisku hymnu na privítanie ruskej delegácie. Ako dopadne oberanie čerešní, keď lldikó trpí závratmi? Aké zážitky si dievčatá prinesú z tobogánov? Akým problémom bude čeliť František v zadĺženom  bufete? A prečo Gergeja zbalia policajti, ktorí si potom prídu aj pre Martu? (TV Markíza)

Podobné tituly

Profesionálové
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
2006

Stará pravda říká, že rodinu si nevyberete... vlastně se sousedy je to obvykle úplně stejné.

Do bytovky Františka a Zuzany sa nastěhují László s manželkou Ildikó. Ani František, Lászlův nejlepší kamarád, ani Zuzana z toho zpočátku nejsou moc nadšeni. Nadšená je z toho jen Marta, která v tom vidí příležitost najít si partnera. A když se vrátí jejich děti Milka a Gergely... Díky neustálým problémům jedné, nebo druhé rodiny se velmi často setkávají.

Na základě diváckého ohlasu na krátké scénky v pořadu Hurikán, ve kterých se setkaly rodiny Františka Stromokocúra a Lászla Komároma, se jejich tvůrci a televize Markíza rozhodli přenést jejich osudy do samostatného komediálního seriálu. Manželské dvojice sice bydlí vedle sebe, ale temperamentem, názory a životním stylem jsou dost rozdílné. Zažívají spolu humorné situace založené na nedorozuměních a náhodách, které přináší život.