Dva a půl chlapa

Dva a půl chlapa

S08E09 - Když si chceš užít v centrální Africe

12.4. 12:00
Nova Fun
50 minut
2010
USA Komedie / Romantický

Berta si berie pár dní voľno, a tak k Charliemu príde jej náhradníčka, Esmeralda. Tá je ako skutočná domáca pani a Charlie si ju okamžite obľúbi. Charlie sa preto bude musieť rozhodnúť, či si Bertu nechá aj naďalej...(TV Markíza)

Více informací
Dostupné za 1 den
S01E02

Velcí létající bastardi

28.5. 18:15, Nova Fun, 55 minut

Velcí létající bastardi

Alan se snaží urovnat vše s Judith, a tak ačkoliv bydlí u Charlieho, jezdí stále k ní a pomáhá jí s domácími pracemi. Charlie se tak musí postarat o Jakea, což mu činí značné problémy.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S01E04

Když nemůžu napsat jingle na čokoládu, půjdu spát

29.5. 18:10, Nova Fun, 55 minut

Když nemůžu napsat jingle na čokoládu, půjdu spát

Charlieho domáca Berta dá výpoveď, pretože jeho brat Alan má stále nejaké pripomienky k tomu, ako pracuje. Alan sa cíti previnilo, a tak sa snaží Bertu nahradiť. Bohužiaľ, jeho plán stroskotá na tom, že Charlie sa stále na niečo sťažuje. Alanovi neostane nič iné, ako priviesť Bertu späť.(TV Markíza)

Dostupné za 3 dny
S01E06

Zkusil jsi zavolat někomu ze spolku čarodějnic?

30.5. 18:15, Nova Fun, 50 minut

Zkusil jsi zavolat někomu ze spolku čarodějnic?

Evelyn pozve Alana a Charlieho na večeři se svým novým partnerem Tommym. Bohužel pro Charlieho se ukáže, že Tommyho dcera Olivia je žena, s níž si Charlie několikrát vyšel, ale pak ji bez jakéhokoliv vysvětlení opustil. A přesně stejná situace nastane i ve vztahu Evelyn a Tommyho. Evelyn je z toho velmi smutná a Alan s Charliem se jí jako správní synové snaží zvednout náladu.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S01E08

Nepůjdu před ty puberťáky střízlivý

31.5. 18:15, Nova Fun, 50 minut

Nepůjdu před ty puberťáky střízlivý

Jakeova třída připravuje hudební show na téma průmyslová revoluce. Alan s Judith poprosí Charlieho o pomoc. Ten se nejprve zdráhá, ale později najde v přípravě hudebních čísel zalíbení a bravurně zvládne do "průmyslové revoluce" zakomponovat mnoho ze svých reklamních sloganů.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S01E10

Šťastné díkůvzdání

1.6. 18:15, Nova Fun, 55 minut

Šťastné díkůvzdání

Charlie se dozví, že jeho bývalá přítelkyně Lisa se vdává, a snaží se jí svatbu rozmluvit. Na Den díkůvzdání ji pozve k sobě, aby jí dokázal, že se změnil a že je pro ni ten pravý. Pozve však nejen Lisu, ale i celou rodinu a situace se mu poněkud vymkne z rukou.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S01E12

Vůně cigaret a feromonů

2.6. 18:15, Nova Fun, 55 minut

Vůně cigaret a feromonů

Berta si přivede k Charliemu domů svou poněkud výstřední šestnáctiletou vnučku Prudence. To chod celé domácnosti jaksi zkomplikuje.(TV Nova)

Podobné tituly

Přátelé
Teorie velkého třesku
Malý Sheldon
2 $ocky

O pořadu

česky česky
2010
USA Komedie / Romantický

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Hrají

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell