Přátelé

Přátelé

S09E20 - Seriálový večírek

12.4. 12:50
Nova Fun
60 minut
2003
USA Komedie / Romantický

Ross se seznámí s krásnou kolegyní a paleolontoložkou Charlie Wheeler, na které může oči nechat.(Netflix Cz)

Více informací
S03E06

Vzpomínky

20.5. 12:45, Nova Fun, 55 minut

Vzpomínky

Ross, Joey, Rachel, Phoebe, Monica i Chandler se vracejí ve svých vzpomínkách o tři roky zpět... Na místě Central Perku stojí bar, který má být uzavřen. Chandler hledá spolubydlícího a díky panu Heckelsovi se jím stává Joey. Phoebe se stěhuje z Moničina bytu ke své babičce. Ross je šťastný, že Carol má kamarádku Susan. Netuší však, že ho s ní Carol vlastně podvádí. Rachel v baru přemýšlí o svatbě s Barrym a setkává se s Monikou, která si myslela, že Rachel už v životě neuvidí.(TV Nova)

S03E08

Osudová

21.5. 12:40, Nova Fun, 60 minut

Osudová

Phoebe se zdráhá jít k zubaři. Ne že by se tak bála bolestivého zákroku, ale při každé její návštěvě dentisty někdo zemře. Ross svěří malého Bena do péče Rachel a Moniky, protože se chce zúčastnit společenské akce v muzeu. Stane se však nehoda, Ben se praští hlavou o trám. Chandler a Janice se znovu rozcházejí, tentokrát však mají k ukončení vztahu skutečný důvod.(TV Nova)

S03E10

Rachel dává výpověď

22.5. 12:45, Nova Fun, 55 minut

Rachel dává výpověď

Rachel se těší, že bude moci zaučit novou servírku, která do kavárny nastupuje. Gunther má stále nějaké připomínky a možná i díky tomu si Rachel náhle uvědomí, že by s prací servírky měla skončit. Dá v kavárně výpověď a začíná si hledat jinou práci. Ross nešťastnou náhodou zlomí nohu malé holčičce, která prodávala vánoční cukroví a chtěla si tak vydělat na výlet do vesmírného střediska. Joey prodává vánoční stromky. Phoebe se mu snaží pomáhat, ale nemůže se vyrovnat s tím, že stromečky, které nikdo nekoupí, skončí v drtičce. Monica a Joey jí však připraví překvapení.(TV Nova)

S03E12

Žárlivost

23.5. 12:45, Nova Fun, 55 minut

Žárlivost

Zamilovaný Ross má podozrenie, že Rachel venuje svoj voľný čas ešte inému mužovi. Preto sa snaží za každú cenu upútať jej pozornosť. Joey v konkurze získal novú rolu a je nemilo prekvapený, že v tomto muzikáli musia herci tiež tancovať. Monica má rande ...(TV Doma)

S03E14

Phoebina bývalá parťačka

24.5. 12:45, Nova Fun, 55 minut

Phoebina bývalá parťačka

Phoebe se znova setkává s bývalým pěveckým partnerem. Rachelina nová práce klade na její vztah s Rossem vysoké nároky.(Netflix)

S03E16

Den poté

25.5. 12:50, Nova Fun, 55 minut

Den poté

Ross ráno s údivem zjišťuje, že se večer pořádně opil a strávil noc s Chloe. Pokouší se telefonicky přemluvit své známé, aby o jeho přestupku mlčeli. Rachel se přesto o jeho milostné epizodě dozví. Jak se zdá, usmíření se konat nebude.(TV Nova)

S03E18

Hypnotická kůra

26.5. 12:50, Nova Fun, 55 minut

Hypnotická kůra

Phoebe stresuje, že si její bratr chce vzít ženu, která je dvakrát starší než on. Hypnotická nahrávka nutí Chandlera chovat se jako žena.(Netflix)

S03E20

Domeček pro panenky

26.5. 21:50, Nova Fun, 60 minut

Domeček pro panenky

Rachel pripravuje schôdzku pre Chandlera a jeho šéfku, Joannu. Joey sa začal zaujímať o dievča Kate. Monice zomrela teta a po sebe jej zanechala domček pre bábiky. Ross sa stále nezmieril s rozchodom s Rachel.(TV Doma)

Dostupné za 16 hodin
S03E22

Cholerik

27.5. 21:50, Nova Fun, 60 minut

Cholerik

Ross si myslí, že Rachelin kluk je blázen. Joey se zamiluje do Kate, ale ta dostává nabídku pracovat v Los Angeles a rozhodne se ji přijmout.(Netflix)

Dostupné za 1 den
S03E24

Největší šampion

28.5. 21:50, Nova Fun, 60 minut

Největší šampion

Milionář Pete se chystá na zápas v ringu ve volném stylu a nedbá toho, že Monica s jeho nápadem vůbec nesouhlasí. Phoebe zajišťuje schůzku pro Rosse s jinou ženou a Chandler v práci řeší problémy se svým nadřízeným.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S03E25

Víkend u moře

29.5. 21:50, Nova Fun, 25 minut

Víkend u moře

Partia priateľov odchádza na pár dní na pláž. Bláznivá Phoebe sa tu pri svojom pátraní po svojich rodičoch dočká nového sklamania. Zato chudák Ross nečakane zistí, že Rachel ho tajne stále miluje ...(TV Doma)

Podobné tituly

Dva a půl chlapa
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2003
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Sheldon Epps

Hrají

Matthew Ashford, Ken Lerner, Aisha Tyler, Matthew Perry, Courteney Cox, Alex Borstein, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Alexis Thorpe, Ethan Erickson, David Schwimmer, James Michael Tyler, Farah Fath, Kyle Lowder, Jennifer Aniston