Polda

Polda

S05E09 - Episode 9

16.5. 23:13
Prima Love
58 minut

Epizoda: Zahrádkáři V nové řadě oblíbeného seriálu poručík Michal Bříza se svým parťákem Juniorem opět nekompromisně a občas i nekorektně dýchají na záda zločincům. V zahrádkářské kolonii je zavražděna pohledná dívka. Pátrání odhaluje nečekaně složité vztahy, které ji obestíraly. Detektivové se nakonec dopracují k nečekanému motivu vraždy. Junior se náhodou potkává s Míšou a Eliškou a zdá se, že jsou so všichni tři sympatičtí. To ale nesmí vědět Michal

Více informací
S05E15

Smrt z bazaru

6.6. 23:07, Prima Love, 60 minut

Smrt z bazaru

Smrt majitele autobazaru není šokující, nikoho nepřekvapilo, že se najde dost lidí, kteří budou mít důvod ho nenávidět. Michala však případ přivede na myšlenku, jak vyřešit svou nečekanou finanční indispozici. Dospěje k vážnému rozhodnutí, které se mu nelíbí a nebude se líbit ani nám. Jde o osud carevny. Tak držme palce. (TV Prima)

S05E16

Bříza na horách

9.6. 23:00, Prima Love, 59 minut

Bříza na horách

Z původně plánovaného odpočinku na horách se vyklube další případ. A protože se v jedné horské chatě ubytovalo celé oddělení kriminalistů, není divu, že se podaří odhalit pachatele vraždy nepohodlného ekologického aktivisty. Také proto, že se do pátrání jako platný člen teamu tentokrát zapojí i pes Shimanski. (TV Prima)

Podobné tituly

Četnické humoresky

O pořadu

česky česky

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.