Malý pitaval z velkého města

Malý pitaval z velkého města

S01E02 - Milenec

8.7. 20:15
Prima
75 minut
1982
Krimi / Drama / Thriller

Tentokrát nahlédneme do kriminálního případu, který bude zaměřený na bytové podvody. Ukradená výplata jednoho zedníka (J. Dvořák) při oslavách v jednom bytovém družstvu se jeví z hlediska kriminalistického jako nezáživná banalita. Vyšetřováním je pověřen podporučík Kamil Hamřík (P. Zedníček). Mravenčí práce sestávající z výslechů a množství podezřelých nakonec vede k odkrytí machinací a podvodů s byty ve velkém. A tak to, co se původně jevilo jako prkotina, se stává případem s velkým P...(Česká televize)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E04

Včelař

23.7. 09:33, Prima, 73 minut

Včelař

Tentokrát bude kriminalistický tým postaven před úkol dopadnout nebezpečného pachatele řady loupeží. Kriminalistu Rudolfa Pekaře (V. Hašek), který byl na předchozí akci zraněn nožem, si kolegové dobírají a šéf (L. Frej) ho napomíná. Ke zranění by vůbec nemuselo dojít, kdyby Pekař nosil zbraň. To on však odmítá. V té době Prahu vzrušují odvážné loupeže různých obchodů drzého a sebevědomého pachatele, který je přesvědčen, že na něj je zákon krátký. Po vyloupené prodejně Elektra má blízko k jeho zadržení právě Rudolf Pekař, který vede celé vyšetřování. Jenže nenošení zbraně se mu stane málem osudné...(Česká televize)

Dostupné za 6 dnů
S01E05

Cyklista

29.7. 20:15, Prima, 70 minut

Cyklista

Tentokrát budou kriminalisté postaveni před úkol vyřešit případ bezohledného motoristy. Vyšetřovatel Krejcárek (J. Krampol) pátrá po řidiči, který při noční jízdě srazil a zabil cyklistu. Na místě nehody zbylo jen minimum stop... Na policejní stanici se ve večerních hodinách objeví muž, který oznamuje, že nedaleko nalezl zraněného cyklistu. Když kriminalisté na místo činu dojedou, je muž už mrtev. Je evidentní, že postižený byl sražen autem bezohledného piráta, který z místa činu ujel, aniž cyklistovi poskytl pomoc. Po pachateli a jeho autě zbyla pouze rozbitá krytka koncových světel...(Česká televize)

O pořadu

česky česky
1982
Krimi / Drama / Thriller

Přehled dílů: 1. Aranžér 2. Milenec 3. Benjamínci 4. Včelař 5. Cyklista 6. Jupiter 7. Vedoucí partiové prodejny 8. Muž s punčochou 9. Kuchařinka 10. Majitel autoservisu 11. Autorka detektivních povídek 12. Exoti 13. Kasař 14. Narkomani 15. Valutová příhoda(MM_Ramone)

Tvůrci

Jaroslav Dudek

Hrají

Jiří Krampol, Bára Štěpánová, Ladislav Frej st., Jaroslav Moučka, Dalimil Klapka, Michal Pešek, Ljuba Krbová, Lída Roubíková, Soběslav Sejk, Miroslav Saic, Jaroslava Brousková, Libuše Štědrá, Ivana Vondrovicová, Irena Šmídová, Pavel Zedníček, Josef Dvořák, Jana Štěpánková, Luděk Munzar, Oldřich Vlach, Vlastimil Hašek, Zdeněk Dítě