Tátové na tahu

Tátové na tahu

S01E07 - Epizoda 7

15.4. 21:30
Prima
65 minut
2018
Česko Komedie / Drama

Blížící se rozvod Jakuba a Nikoly nutí obě strany sáhnout po tvrdších zbraních. Lubor, Kamil a Marek jsou nuceni navštívit strip bar, aby Jakubovi sehnali usvědčující důkazy na Robina. Jejich mise však skončí fiaskem. Lucie pochopí, že vztah s Jakubem zatím nemá perspektivu.(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E16

Epizoda 16

17.6. 22:50, Prima, 69 minut

Epizoda 16

Nikola potřebuje práci a jelikož Marek postrádá asistentku, Jakuba napadne, že by se Nikola mohla u něj ucházet o místo. Navzdory počátečním nezdarům , Nikola nakonec zazáří. Luborovi chvíli trvá než přijme fakt, že Lucie začíná žít nový život, jehož součástí je učitel Táborský. Ani dobrým přátelům se nevyhýbají těžké chvilky, tragédie v Jakubově rodině poznamená všechny kamarády.(TV Prima)

Podobné tituly

Seznamka
Bohemian Rhapsody

O pořadu

česky česky
2018
Česko Komedie / Drama

Je ráno, 1. září. Před školní budovou není po dvou měsících prázdnin k hnutí a okolní ulice jsou ucpané parkujícími auty. Všechny řídí výhradně ženy a ze zadních sedaček jako miniaturní parašutisté vyskají děti s obrovskými batohy. A uprostřed toho ženského světa se najednou objeví 4 exoti. Chlapi na mateřské. Konec starých časů. Muži chodí na mateřskou, exmanželé se o potomky starájí ve střídavé péči a homosexuální páry mají děti.  A i když teď chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. Dopravit děti do školy ještě předtím, než skončí vyučování. Nezapomenout se po rozvodu vystěhovat z bytu. Nebo zajít na nákup a místo piva koupit sunar. Výchova je teď dobrodružnější. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o 4 moderních rodinách, které mají jedno společné. Domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži. Každý z hrdinů je naprosto odlišný, ale spojuje je jejich společný úděl, přátelství a snaha nepoztrácet děti. Během série s nimi prožíváme zrození, svatby, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět milovat, navzájem si pomáhat a hlavně bojovat o to, aby byl každý z nich nejlepším tátou na světě.(TV Prima)

Tvůrci

Martin Kopp

Hrají

Jakub Prachař, Pavel Řezníček, Petra Nesvačilová, Aňa Geislerová, Jana Stryková, Eva Josefíková, Radka Pavlovčinová, Saša Rašilov nejml., Karel Dobrý, Petr Vaněk, Martin Hub, Jakub Grafnetr, Iveta Jiřičková, Štěpán Benoni, Anastasia Chocholatá, Miroslav Cipra, Adam Vacula, Jennifer Sollier, Lumíra Přichystalová, Annie Fabová, Albert Daniel Kebis, František Sládek, Emil Valchář, Daniela Hirsh, Josefína Krycnerová