Zoo

Zoo

S03E46 - Nové okolnosti

8.2. 20:15
Prima
85 minut
Drama / Rodinný

Pivoňka očividně něco skrývá a jde mu o hodně. Viky se dostane k novým zakázkám. Pechová chystá svatbu. Filip složil novou písničku. Charlieho pronásleduje Polák. (TV Prima)

Více informací
S03E49

Velká neznamená dobrá

21.2. 09:16, Prima, 79 minut

Velká neznamená dobrá

Pivoňka má políčeno na další Aliciny peníze. Viky má nápad na podnikání. Sid pomáhá Julii s traumatem. V zoo se objeví šikovný fotograf. Na veterině se ztrácí léky. Mezi Tes a Izy se rozhoří spor. (TV Prima)

S03E50

Prostě Albert

23.2. 09:14, Prima, 80 minut

Prostě Albert

Sid s Edem sledují Pivoňku. Viky neví, jak naložit s nabídkou od Kalinové. Anežka má podezření v kauze ztracených léků. Izy a Tes váhají se zakázkou od Dominiky. Charlie odhalí Dominičinu past. (TV Prima)

S03E51

Obviněná z vraždy

27.2. 20:15, Prima, 90 minut

Obviněná z vraždy

Obviněná z vraždy. Rodinný seriál ČR (2023). U Haďáka je odborná komise a zajímá se o inovace v chovu plazů. Filip si ví rady s puberťáky. Pechová čeká na svatební šaty. Charlie podezřívá Dominiku ze zinscenování nehody. Julie se ocitne v ohrožení.

Dostupné za 2 dny
S03E52

Přátelská pomoc

1.3. 09:15, Prima, 75 minut

Přátelská pomoc

Sid s Haďákem pomáhají Julii. Albert se snaží přimět Haďáka k patentování inovací. Filip si vezme na starost Anežčiny vnuky i Josefínu. Svatební přípravy Pechové nejdou podle plánu. Izy nevyjde velká zakázka a zdá se, že je za tím Dominika. (TV Prima)

Podobné tituly

Zoo

O pořadu

česky česky
Drama / Rodinný

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.


(TV Prima)

Tvůrci

Jiří Chlumský

Hrají

Veronika Freimanová, Marek Němec, David Gránský, Martin Preiss, Denisa Nesvačilová, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Šimon Bilina, Eva Salvatore Burešová, Tomáš Klus