Simpsonovi

Simpsonovi

S23E15 - Zavíráme krám

16.5. 13:34
Prima COOL
28 minut
2012
USA Animovaný / Komedie

Ve Springfieldu otevřeli nový supermarket, který si všichni rychle oblíbí. Apuův Kwik-E-Mart je rázem zralý na zavření. Apu podniká zoufalé kroky k jeho záchraně...(TV Prima)

Více informací
S28E11

Vepř a Burns

12.6. 13:43, Prima COOL, 28 minut

Vepř a Burns

Marge si koupí novou knihu o japonském minimalismu a najednou se cítí inspirovaná. Rozhodne se, že se celá rodina musí zbavit všeho, co už jim doma nedělá radost. Líza vyhodí ze svého pokoje úplně všechno kromě saxofonu a pak si uvědomí, že nesnáší jazz stejně jako ostatní. Ale skutečné potíže nastanou, když musí Homer najít nový domov pro rodinného vepře. Marge už má plné zuby toho, že se stará o čuníka sama. Jenže to není tak jednoduché! A tak si Homer sežene potvrzení, že jde o terapeutického čuníka. Pak si vepře přivlastní pan Burns a začínají skutečné potíže.(TV Prima)

S28E14

Hotdogy mého mládí

12.6. 14:12, Prima COOL, 27 minut

Hotdogy mého mládí

Homer se naštve a potřebuje se uklidnit nějakým pořádně nezdravým jídlem. Ale když dorazí do Krusty Burgera, zjišťuje, že z menu zmizelo cokoli s masem a zůstala jedině veganská jídla. Co je ještě horší, ostatní fast foody ve městě jsou na tom úplně stejně! Homer zoufale jezdí po městě, až narazí na starý zrezivělý přívěs, kde prodávají hotdogy. Je to tady mastné, špinavé a nechutné. Přesně, jak to má Homer rád. Následně se dozvídá, že to jsou hotdogy jeho mládí, které stály na samém začátku jeho nezdravého stravování. Líza se mezitím snaží zachránit školní rádio, kde se všichni kromě ní začali chovat nějak podivně.(TV Prima)

S28E15

Klobouk plný viny

12.6. 14:39, Prima COOL, 28 minut

Klobouk plný viny

Líza to nemá s Bartem jednoduché. Brácha ji pořád štve. Poslední kapkou je, když jí sebere a vyhodí klobouk proti slunci, který na ní každý obdivoval. V noci začne Barta navštěvovat nechutná příšerka pokrytá slizem a připomíná mu, co všechno provedl. Bart se z toho snaží vykroutit a popírá vinu. A monstrum je čím dál nechutnější. Nakonec už to Bart nemůže vydržet a rozhodne se raději přiznat. Jenže je to ještě horší, protože Líza mu tentokrát nechce odpustit. Bart má jedinou šanci... Ve Springfieldu se mezitím zrodí nečekaný šampión. Když mu Marge zakáže očumovat volejbalistky, Homer začne hrát šachy. A kupodivu mu to jde!(TV Prima)

S28E16

Vzhůru z prázdnin

12.6. 15:08, Prima COOL, 19 minut

Vzhůru z prázdnin

Prázdninový pobyt na táboře Šáši Krustyho není ani zdaleka idylický. Bart a pár dalších velkých kluků vytrvale šikanují všechny ostatní děti, a tak se domů vrací autobus plný vyklepaných trosek. Bart a Líza navštíví terapeuta, který varuje rodiče, aby na ně dávali pozor. Bart předstírá, že má trauma, ale ošklivě se mu to vymstí. Zdá se mu noční můra o tom, jak společně s Lízou prchali na kánoi po divoké řece. Homer se mezitím naštve, že kvůli tomu všemu povyku si nemůže užívat s Marge. Proto vyrazí do práce dřív a zjistí, co se děje v elektrárně, když tam ještě nikdo není. Díky tomu se z něj stává tak produktivní zaměstnanec, že dokonce dostává přidáno.(TV Prima)

S28E17

Baskeťák Bart

13.6. 13:38, Prima COOL, 28 minut

Baskeťák Bart

Kvůli dalšímu ze svých vtípků si Bart vyslouží nepředstavitelně dlouhý trest po škole. Z nudy se trefuje do koše na odpadky a postupně piluje své schopnosti. Následně se projeví jako basketbalová hvězda. Jeho kariéra jde strmě nahoru a rychle mu to taky stoupá do hlavy. Hádky s trenérem, kterým se stal jeho otec Homer, jsou na denním pořádku. Na Barta zabírá snad už jen škrcení. Zvlášť poté, co se nebezpečně zaplete s mafiánem Tlustým Tonym. Ale díky Líze a jejím investigativním schopnostem vychází najevo, že mafie už má Barta dost, tajně kuje pikle a chce ho odstranit navždy.(TV Prima)

S28E18

Hodinky po tátovi

13.6. 14:06, Prima COOL, 28 minut

Hodinky po tátovi

Jak to dopadne, když Bart dostane od dědy rodinný poklad, na který si brousil zuby Homer...?(TV Prima)

S28E19

Burnsova univerzita

13.6. 14:34, Prima COOL, 28 minut

Burnsova univerzita

Když vidí, jak to jde se vzděláním s kopce, pan Burns se rozhodne, že založí vlastní univerzitu...(TV Prima)

S28E20

Dokonalý vnuk

13.6. 15:03, Prima COOL, 19 minut

Dokonalý vnuk

Zatímco celý Springfield loví pokémony, Bart se chytí příležitosti a začne podnikat v oboru „profesionální vnouček"...(TV Prima)

S28E21

Noční klub u Vočka

14.6. 13:36, Prima COOL, 28 minut

Noční klub u Vočka

Jak daleko bude schopný zajít pan Burns a jeho starý britský přítel, když se vsadí o lásku Homera a Marge...?(TV Prima)

S28E22

Město psů

14.6. 14:05, Prima COOL, 27 minut

Město psů

Jak to může dopadnout, když se ze Springfieldu stane ráj hafíků, kterému velí Milhousova čivava...?(TV Prima)

O pořadu

česky česky
2012
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Steven Dean Moore

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Shepard Fairey, Pamela Hayden, Chris Edgerly