Simpsonovi

Simpsonovi

S17E09 - Simpsonovské vánoční skazky

12.4. 13:33
Prima COOL
27 minut
2005
Animovaný / Komedie

Farářovi se stala nehoda, a tak nemá kdo by se ujal vánočního kázání. Homer rád zaskočí a začne vyprávět trochu neobvyklý příběh, který nazval První Vánoce. Sice se dost podobá tomu o narození Ježíška, ale v podání Homera jsou některé informace opravdu překvapivé. A také děda Simpson má vzpomínku na Santu ještě z druhé světové války a není to vzpomínka vůbec příjemná. Santovi šlo dokonce o život...(Česká televize)

Více informací
S24E09

Konec světa za dveřmi

20.5. 13:36, Prima COOL, 28 minut

Konec světa za dveřmi

Po malém incidentu dojde Homer v hospodě k myšlence, že bídnou lidskou civilizaci čeká zánik. Začne se tajně s hrstkou dalších obyvatel města připravovat na konec světa...(TV Prima)

S24E10

Před zničením otestujte

20.5. 14:05, Prima COOL, 28 minut

Před zničením otestujte

Po každoročním zvýšení cen elektrické energie se ukáže, že stát nemůže platit všechny základní školy ve Springfieldu. Žáky čeká test, který určí, která škola bude zlikvidována. Jen Bartovy znalosti můžou zachránit ústav, který ze srdce nenávidí...(TV Prima)

S24E11

Střídání poručníků

20.5. 14:33, Prima COOL, 27 minut

Střídání poručníků

Po traumatickém zážitku s tornádem se Marge a Homer rozhodnou, že pro případ, že by umřeli, dětem raději určí poručníky...(TV Prima)

S24E12

Strasti lásky

20.5. 15:00, Prima COOL, 19 minut

Strasti lásky

Bart představuje svůj sofistikovaný pohled na lásku a na strasti, které lidem působí...(TV Prima)

S24E13

V kůži Kirka van Houtena

21.5. 13:33, Prima COOL, 27 minut

V kůži Kirka van Houtena

Bart přijde na způsob, jak udělat z Milhouse nevlastního otce. Z odstrkovaného spolužáka se tak stane muž středního věku s neomezenými možnostmi...(TV Prima)

S24E14

Krasavec děda

21.5. 14:01, Prima COOL, 29 minut

Krasavec děda

Homer se stane závislým na nové televizní reality show Války o krámy, ve které se lidé přehrabují v pokladech v opuštěných skladištích a garážích. Jedno takové skladiště zavede rodinu k objevení tajemné minulosti dědy Aba...(TV Prima)

S24E15

Pěst na oko

21.5. 14:30, Prima COOL, 27 minut

Pěst na oko

Protože Lízina učitelka trpí depresemi, má třída novou suplentku, která Lízu nesnáší. Ralph se tak stane jedničkářem a Líza najednou dvojkařkou. Dokonce je po škole s největšími sígry...(TV Prima)

S24E16

Temný rytíř zasahuje

21.5. 14:58, Prima COOL, 19 minut

Temný rytíř zasahuje

Springfield má nového maskovaného superhrdinu. A není jím nikdo jiný než podivínský miliardář Montgomery Burns. Jen on může zachránit Barta před křivým obviněním...(TV Prima)

S24E17

Po čem animované ženy touží

22.5. 13:40, Prima COOL, 28 minut

Po čem animované ženy touží

Homer rozzlobí svou ženu a následně se pokouší zachránit manželství. Dokáže přijít na to, po čem animované ženy skutečně touží?(TV Prima)

S24E18

Služebník Páně

22.5. 14:08, Prima COOL, 29 minut

Služebník Páně

Do Springfieldu zavítá nový reverend a jako svého laického kazatele si vybere Homera. Bart musí zasáhnout, aby jeho otec přestal páchat dobro...(TV Prima)

S24E19

Vočkovy nové šaty

22.5. 14:37, Prima COOL, 28 minut

Vočkovy nové šaty

Vočko se už poněkolikáté pokusí o sebevraždu. Přátelé se rozhodnou dodat mu novou chuť do života. Koupí mu oblek, který z něj udělá zbrusu nového člověka a úspěšného podnikatele...(TV Prima)

S24E20

Falešný virtuós

22.5. 15:06, Prima COOL, 19 minut

Falešný virtuós

Bart chodí na hodiny klavíru k sympatické dívce z Ruska. Marge zatím učí jejího otce řídit a Homer ztratí i těch pár posledních vlasů, které mu zbyly...(TV Prima)

S24E21

Sága o Carlovi

23.5. 13:35, Prima COOL, 28 minut

Sága o Carlovi

Homer, Vočko, Lenny a Carl vyhrají v loterii. Carl ale los ukradne a i s penězi zmizí...(TV Prima)

S24E22

Výročí ve vlaku

23.5. 14:04, Prima COOL, 28 minut

Výročí ve vlaku

Homera a Marge čeká desáté výročí svatby. Homer chystá pro Marge velké překvapení. Přípravy ho však nutí trávit mnoho času ve Vočkově hospodě, což přinutí zmatenou Marge hledat útěchu na internetu...(TV Prima)

Podobné tituly

Futurama

O pořadu

česky česky
2005
Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Steven Dean Moore, Don Payne, Steven Dean Moore

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Pamela Hayden