Hvězdná brána

Hvězdná brána

S05E15 - Schůzka na nejvyšší úrovni

12.4. 15:18
Prima COOL
57 minut
2002
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Za Zipacnakem přichází Usirev. Zipacna chce, aby se Usirev přidal na jeho stranu. Nabízí mu vlivné postavení, pokud se spojí s novým „vládcem“ Anubisem. SG-1 se od Tok'rů dozví o schůzce, na které se objeví významní goa'uldští vládci. Tok'rové tam chtějí proniknout. Chtějí Daniela – jelikož jen on umí goa'uldsky a není jaffa. Díky prstenu ve kterém je chemikálie, přesvědčí vládce Ti. Ti si začne myslet, že Daniel je jeho sluha. Mezitím goa'uldské jednotky napadnou planetu Tok'rů. (Varan)

Více informací
S07E21

Ztracené město 1

20.5. 10:39, Prima COOL, 55 minut

Ztracené město 1

Honba za hledáním ztraceného města nabírá na obrátkách. Jak Anubis, tak lidé z SGC hledají způsob, jak město najít. Jediný způsob, jak Anubise předběhnout, je vložit do někoho vědomosti antiků. Jack se obětuje. To jim významně může pomoct v hledání města. V tom jim zabrání prezidentovy nové příkazy – odvolání Hammonda a pozastavení projektu SGC na 3 měsíce. (Varan)

S07E22

Ztracené město 2

20.5. 11:35, Prima COOL, 65 minut

Ztracené město 2

V Jackovi se začne projevovat moudrost antiků. Ovšem souřadnice, které jim Jack dá, je odkáží na bránu, která je zničená (nejde otevřít). Jack, Daniel, Sam, Teal'c a Bra'tac vyráží na planetu najít ztracené město. K Zemi se mezitím dostane Anubisova flotila. Anubis skrz hologram kontaktuje prezidenta USA. Chce prezidentovi kapitulaci nebo zničí Zemi. (Varan)

Podobné tituly

Hvězdná brána: Atlantida
Walker, Texas Ranger
NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky česky
2002
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Martin Wood

Hrají

Richard Dean Anderson, Kwesi Ameyaw, Christopher Judge, Cliff Simon, Amanda Tapping, Kevin Durand, Michael Shanks, Don S. Davis, Anna-Louise Plowman, Suleka Mathew, Carmen Argenziano, Paul Anthony, William deVry, Andrew Kavadas, Jennifer Calvert, Courtenay J. Stevens, Gary Jones, Anthony Ulc, Vince Crestejo