Živí mrtví

Živí mrtví

S10E10 - Živí mrtví X (10)

13.2. 04:05
Prima COOL
55 minut
2020
Drama / Horor / Thriller

Strhující drama, inspirované jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších komiksů všech dob, jehož autorem je Robert Kirkman, zachycuje život v měsících a letech následujících po zombie apokalypse. Pod vedením Ricka Grimese (Andrew Lincoln) cestuje jeho rodina i ostatní přeživší napříč americkou Georgií ve snaze najít nový bezpečný domov. Každodenní boj o přežití však v mnohých z nich probudí bezbřehou krutost, která pramení v těch nejtemnějších zákoutích lidské duše. Záhy zjistí, že je ochromující strach lidí, kteří zůstali naživu, mnohem zákeřnější než zombíci pobíhající kolem.

Více informací

Podobné tituly

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2020
Drama / Horor / Thriller

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.(3DD!3)

Tvůrci

Bronwen Hughes, Jim Barnes

Hrají

Ryan Hurst, Seth Gilliam, Christian Serratos, Norman Reedus, Thora Birch, Ross Marquand, Samantha Morton, Cassady McClincy, Kenric Green, Nick DeKay, Lindsley Register, Cailey Fleming, David Shae, Maria Z. Wilson, Quandae Stewart, Anabelle Holloway, Antony Azor, Maria Z. Wilson