Elementary

Elementary

S07E09 - On the Scent

25.5. 04:20
Paramount Network
60 minut
2019
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Detektiv Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller) a doktorka Joan Watson (Lucy Liu) se přestěhovali z New Yorku do Londýna, aby tam začali nový život. Jenže jejich kariéru naruší náhlá zpráva, že jeden z jejich nejbližších přátel byl zpátky ve Spojených státech smrtelně zraněn. Holmes se naneštěstí nemůže jednoduše vrátit. A tak podnikne všechny možné, dokonce i extrémní kroky, aby dosáhl svého. I kdyby to znamenalo spolehnout se na pochybné kontakty vlastního otce… Nebo něco ještě mnohem horšího! Na nejslavnějšího detektiva a jeho věrnou společnici čekají v závěrečné sérii oblíbeného krimi seriálu zvlášť tajuplné případy od vraždy zločince, který okrádal jiné kriminálníky, až po vyšetřování možného teroristického útoku. Zároveň si musí poradit s pošramocenými vztahy i reputací. Ale to není nic proti tomu, když se zapletou s miliardářem Odinem Reichenbachem (James Frain) a když od něj dostanou neobvyklou nabídku podílet se na vývoji projektu, který dokáže předpovídat zločiny.(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E10

The Leviathan

14.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

The Leviathan

Holmes a Watsonová musí urychleně vyšetřit případ vloupání do zdánlivě nedobytného trezoru dřív, než se zprávy o krádeži dostanou ven a majitele zničí. Za Joan se navíc po dlouhé době staví její matka, a setkání to bude velmi zajímavé.(Nova Cinema)

S01E11

Dirty Laundry

17.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Dirty Laundry

Uvnitř průmyslové hotelové pračky bylo nalezeno tělo manažerky hotelu Teri Purcellové. Sherlock a Joan se pouští do vyšetřování vraždy oběti, která měla spoustu mimopracovních aktivit. Holmes věří, že odpověď leží v její minulosti. Protože se blíží konec spolupráce s Watsonovou, rozhodne se jí Holmes nabídnout partnerství při vyšetřování zločinů.(Nova Cinema)

S01E12

M.

18.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

M.

Sherlock je přivolán k případu, kde okamžitě poznává, že zřejmě udeřil sériový vrah z jeho minulosti. Díky svému důvtipu se brzy pachateli dostává na stopu a před Watsonovou se stihne přiznat k tomu, že pátrání je tentokrát vysoce osobní záležitostí. Vrah, který si nechává říkat jednoduše M., je totiž tím, kdo zabil Sherlockovu přítelkyni Irene Adlerovou. Mezi řečí Joan poví, že muže nehodlá jen dopadnout, ale také se mu chce pomstít.(Nova Cinema)

S01E13

The Red Team

19.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

The Red Team

Protože se Sherlock chtěl mstít muži, o kterém byl přesvědčen, že má na svědomí smrt jeho přítelkyně Irene, byl policií suspendován. Protože nemá nic jiného na práci, věnuje se svému koníčku, kterým jsou konspirační teorie. Rád prochází internetové stránky, které se tomuto fenoménu věnují, a vymýšlí si svoje vlastní, které pak ostatním podsouvá. Jeden z jeho přátel se však dlouho neozval a Sherlock se rozhodne jej navštívit. Najde ho mrtvého, a i když je suspendován, rozhodne se v doprovodu Watsonové přijít celému případu na kloub.(Nova Cinema)

S01E14

The Deductionist

20.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

The Deductionist

Usvědčený vrah, který má darovat ledvinu své sestře, před útěkem zabije chirurgický tým. Holmes je donucen spolupracovat se specialistkou z FBI, která se zabývá profily sériových vrahů. Bohužel jde o stejnou ženu, která kdysi o tomto vrahovi napsala úspěšnou knihu a psala také o Sherlockovi. Otázkou je, jak taková spolupráce bude vypadat.(Nova Cinema)

S01E15

A Giant Gun, Filled with Drugs

20.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

A Giant Gun, Filled with Drugs

Holmesův bývalý dodavatel drog ho přijde prosit o pomoc s nalezením jeho unesené dcery. Holmes se rozhodne, že mu pomůže, i když Watsonová nesouhlasí. Vypadá to, že Holmes v pátrání pokračuje pomalu, jeho bývalý dealer ho podněcuje, aby se vrátil k drogám, protože doufá, že to Holmesovi pomůže vyřešit případ.(Nova Cinema)

Dostupné za 22 hodin
S01E16

Details

21.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Details

Detektiv Bell je málem zabit, když večer jede domů. Sherlock při vyšetřování vypátrá, že se jednalo o nezkušeného střelce. Chce projít složky zločinců, které Bell dostal do vězení. Prvním podezřelým je právě propuštěný trestanec, který je záhy zavražděn. Dalším podezřelým je Bellův bratr, který na rozdíl od detektiva žije život na druhé straně práva.(Nova Cinema)

Dostupné za 3 dny
S01E17

Possibility Two

24.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Possibility Two

Bohatý vědec přijde za Holmesem s unikátním případem: věří, že byl „otráven“ genetickou nemocí. Holmes má vypátrat, jak může zdravý člověk onemocnět dědičnou chorobou, když ji nikdo jiný v rodině nemá.(Nova Cinema)

Dostupné za 4 dny
S01E18

Déjà Vu All Over Again

25.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Déjà Vu All Over Again

Watsonová pracuje na svém vlastním případě ženy, která zmizela, zatímco Holmes řeší vraždu v metru. Jak pracují na oddělených případech, ukáže se, že jsou propojené, i když nedokážou říct jak.(Nova Cinema)

Dostupné za 5 dnů
S01E19

Snow Angels

26.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Snow Angels

Uprostřed zimní bouře musí Holmes a Watsonová vyřešit vraždu hlídače při loupežném přepadení a odkrýt vrahův plán. Tento pár také získá nového spolubydlícího.(Nova Cinema)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
FBI: International

O pořadu

česky česky
2019
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Tvůrci

Christine Moore

Hrají

Lucy Liu, Michael Siberry, James Frain, Pamela Dunlap, Carlos Gómez, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Jonny Lee Miller, Rachael Holmes, Michael Bryan French, Liz Carey, Joe Tippett, Danny Binstock