Elementary

Elementary

S07E03 - The Price of Admission

17.5. 16:00
Paramount Network
60 minut
2019
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Detektiv Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller) a doktorka Joan Watson (Lucy Liu) se přestěhovali z New Yorku do Londýna, aby tam začali nový život. Jenže jejich kariéru naruší náhlá zpráva, že jeden z jejich nejbližších přátel byl zpátky ve Spojených státech smrtelně zraněn. Holmes se naneštěstí nemůže jednoduše vrátit. A tak podnikne všechny možné, dokonce i extrémní kroky, aby dosáhl svého. I kdyby to znamenalo spolehnout se na pochybné kontakty vlastního otce… Nebo něco ještě mnohem horšího! Na nejslavnějšího detektiva a jeho věrnou společnici čekají v závěrečné sérii oblíbeného krimi seriálu zvlášť tajuplné případy od vraždy zločince, který okrádal jiné kriminálníky, až po vyšetřování možného teroristického útoku. Zároveň si musí poradit s pošramocenými vztahy i reputací. Ale to není nic proti tomu, když se zapletou s miliardářem Odinem Reichenbachem (James Frain) a když od něj dostanou neobvyklou nabídku podílet se na vývoji projektu, který dokáže předpovídat zločiny.(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E06

Flight Risk

10.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Flight Risk

Po nehodě malého letadla, při které zemřeli čtyři lidé, bojuje Holmes s policií a Organizací pro bezpečnost na palubě, když věří, že jeden z pasažérů byl ještě před nehodou zavražděn. Joan mezitím kontaktuje Holmesův otec s tím, že se chystá do New Yorku a všichni by se mohli potkat u večeře.(Nova Cinema)

S01E07

One Way to Get Off

11.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

One Way to Get Off

Holmes se pouští do vyšetřování vražd, podle kterých se zdá, že se z minulosti na scénu vrátil sériový vrah. Vzpomene si totiž na jednu skutečnost, která by staré případy a ten aktuální mohla spojit. Joan také nelení a konečně se jí daří zjistit něco málo z Holmesovy minulosti.(Nova Cinema)

S01E08

The Long Fuse

12.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

The Long Fuse

V místnosti počítačové společnosti exploduje bomba a Holmes je pozván, aby pomohl s vyšetřováním. Bomba byla nastražena před čtyřmi lety, ale je nemyslitelné, že by někdo plánoval útok bombou tak dlouho dopředu.Jak je možné, že se zařízení aktivovalo s takovým zpožděním? Kdo byl tedy cílem onoho útoku? Watsonová se během vyšetřování snaží Holmese navíc přesvědčit, aby se seznámil s novým poradcem, který by mu pomáhal, až ona odejde.(Nova Cinema)

S01E09

You Do It to Yourself

13.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

You Do It to Yourself

Sherlock se tentokrát pouští do pátrání po vrahovi vysokoškolského profesora, který byl střelen kulkou do každého oka. Muž byl závislý na hraní Mahjongu a chodil do podniku, kde vyhrožoval majiteli tajně natočenými záznamy. Mohla ho jeho záliba stát život? Joan se mezitím ozve starý přítel Liam a požádá ji o pomoc.(Nova Cinema)

S01E10

The Leviathan

14.6. 16:00, Paramount Network, 60 minut

The Leviathan

Holmes a Watsonová musí urychleně vyšetřit případ vloupání do zdánlivě nedobytného trezoru dřív, než se zprávy o krádeži dostanou ven a majitele zničí. Za Joan se navíc po dlouhé době staví její matka, a setkání to bude velmi zajímavé.(Nova Cinema)

S01E11

Dirty Laundry

15.6. 04:20, Paramount Network, 60 minut

Dirty Laundry

Uvnitř průmyslové hotelové pračky bylo nalezeno tělo manažerky hotelu Teri Purcellové. Sherlock a Joan se pouští do vyšetřování vraždy oběti, která měla spoustu mimopracovních aktivit. Holmes věří, že odpověď leží v její minulosti. Protože se blíží konec spolupráce s Watsonovou, rozhodne se jí Holmes nabídnout partnerství při vyšetřování zločinů.(Nova Cinema)

Dostupné za 1 den
S01E12

M.

17.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

M.

Sherlock je přivolán k případu, kde okamžitě poznává, že zřejmě udeřil sériový vrah z jeho minulosti. Díky svému důvtipu se brzy pachateli dostává na stopu a před Watsonovou se stihne přiznat k tomu, že pátrání je tentokrát vysoce osobní záležitostí. Vrah, který si nechává říkat jednoduše M., je totiž tím, kdo zabil Sherlockovu přítelkyni Irene Adlerovou. Mezi řečí Joan poví, že muže nehodlá jen dopadnout, ale také se mu chce pomstít.(Nova Cinema)

Dostupné za 2 dny
S01E13

The Red Team

18.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

The Red Team

Protože se Sherlock chtěl mstít muži, o kterém byl přesvědčen, že má na svědomí smrt jeho přítelkyně Irene, byl policií suspendován. Protože nemá nic jiného na práci, věnuje se svému koníčku, kterým jsou konspirační teorie. Rád prochází internetové stránky, které se tomuto fenoménu věnují, a vymýšlí si svoje vlastní, které pak ostatním podsouvá. Jeden z jeho přátel se však dlouho neozval a Sherlock se rozhodne jej navštívit. Najde ho mrtvého, a i když je suspendován, rozhodne se v doprovodu Watsonové přijít celému případu na kloub.(Nova Cinema)

Dostupné za 3 dny
S01E14

The Deductionist

19.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

The Deductionist

Usvědčený vrah, který má darovat ledvinu své sestře, před útěkem zabije chirurgický tým. Holmes je donucen spolupracovat se specialistkou z FBI, která se zabývá profily sériových vrahů. Bohužel jde o stejnou ženu, která kdysi o tomto vrahovi napsala úspěšnou knihu a psala také o Sherlockovi. Otázkou je, jak taková spolupráce bude vypadat.(Nova Cinema)

Dostupné za 4 dny
S01E15

A Giant Gun, Filled with Drugs

20.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

A Giant Gun, Filled with Drugs

Holmesův bývalý dodavatel drog ho přijde prosit o pomoc s nalezením jeho unesené dcery. Holmes se rozhodne, že mu pomůže, i když Watsonová nesouhlasí. Vypadá to, že Holmes v pátrání pokračuje pomalu, jeho bývalý dealer ho podněcuje, aby se vrátil k drogám, protože doufá, že to Holmesovi pomůže vyřešit případ.(Nova Cinema)

Dostupné za 5 dnů
S01E16

Details

21.6. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Details

Detektiv Bell je málem zabit, když večer jede domů. Sherlock při vyšetřování vypátrá, že se jednalo o nezkušeného střelce. Chce projít složky zločinců, které Bell dostal do vězení. Prvním podezřelým je právě propuštěný trestanec, který je záhy zavražděn. Dalším podezřelým je Bellův bratr, který na rozdíl od detektiva žije život na druhé straně práva.(Nova Cinema)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
FBI: International

O pořadu

česky česky
2019
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Tvůrci

Thomas Carter

Hrají

Lucy Liu, Daniel Davis, Lisa Arrindell, Alex Cranmer, John Sharian, Jon Michael Hill, Gabriel Ebert, Jonny Lee Miller