Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S04E19 - Ošklivá slova

17.5. 15:00
Paramount Network
60 minut
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Policie vyšetřuje smrt muže nalezeného na záchodku. Jednalo se o hráče scrabble, který se udusil hracím žetonem. Warrick a Catherine vyšetřují podivný požár, při němž uhořela dívka. Ve čtvrti už předtím došlo k podobné události, o které se ví, že byla dílem žháře. Po dlouhém hledání vyšetřovatelé zjistí, kdo požár způsobil.(TV Nova)

Více informací
S04E10

Zběsilé dospívání

17.6. 16:05, Nova Gold, 60 minut

Zběsilé dospívání

Stavební dělníci ráno naleznou mrtvolu mladíka zjevně ubitého kladivem. První ohledání naznačuje, že případ by mohl mít sexuální podtext. Mladík měl totiž částečně spuštěné kalhoty. Grissom se Sárou jsou přesvědčeni, že mladík byl ubit náhodným obráncem dívky, kterou se pokusil znásilnit, když ji předtím na staveniště vylákal. Catherine je pověřena vyšetřováním případu zastřelené ženy. První úspěch se dostaví teprve tehdy, když se zaměří na možnou dráhu střely.(TV Nova)

S04E11

Jedenáct rozhněvaných porotců

17.6. 17:05, Nova Gold, 55 minut

Jedenáct rozhněvaných porotců

Dvanásti rozhnevaní porotcovia sa nedokážu zhodnúť na verdikte súdu v prípade vraždy. Jedenásti sú jednoznačne presvedčení o vine obžalovaného, dvanásty verí v jeho nevinu a vetuje rozhodnutie celej poroty. Ale iba dovtedy, kým sám nezomrie záhadnou smrťou!(TV JOJ)

S04E12

Jako motýl

18.6. 16:00, Nova Gold, 60 minut

Jako motýl

Lasvegaská vyšetřovací divize, vedená zkušeným tandemem  Paul Guilfoyl a Wiliam L. Petersen vyšetřují drsný případ mladé ženy a jejího přítele. Stopy vedou policisty neomylně do nemocnice, kde obě oběti pracovaly...(TV Nova)

S04E13

Falešní hráči

18.6. 17:00, Nova Gold, 60 minut

Falešní hráči

Na otvorení výstavy japonského umenia v hotelovom kasíne ukradnú vzácny meč a v bazéne pláva mŕtvola. Alebo je to len nafukovacia bábika z plastu?(TV JOJ)

S04E14

Papírovou či igelitovou

22.6. 18:00, Nova Gold, 60 minut

Papírovou či igelitovou

Loupež v obchodě se smíšeným zbožím skončí přestřelkou, ve které zahyne pět lidí. Policista, který by u střelby přítomen, je přesvědčen, že Grissom ho nemá rád, a tudíž je jeho vyšetřování neobjektivní. Celý tým stojí před nelehkým úkolem, všichni musí zpracovat ohromné množství důkazů. Při vyšetřování vyjde najevo, že jeden z přepadených zaměstnanců si z ukradených peněz chtěl něco vzít. Další zaměstnankyně byla dokonce s lupiči přímo domluvená, pomohla jim tím, že natočila bezpečnostní kameru jiným směrem.(TV Nova)

S04E15

Ranní budíček

22.6. 19:00, Nova Gold, 60 minut

Ranní budíček

Manželský pár, ktorý nakrúcal pornografické snímky, zavraždili doma guľkami priamo do hlavy. Kto a prečo si objednal ich popravu?(TV JOJ)

S04E16

Soukromé vášně

23.6. 18:00, Nova Gold, 60 minut

Soukromé vášně

Catherine a Sára vyšetřují mrtvého, který se zprvu jevil jako transvestita. Při pitvě vyšetřovatelky odhalí, že muž pracoval jako klaun. Grissom, Nick a Warrick vyšetřují vraždu muže mezi bezdomovci. Zjistí, že muž byl pracovníkem sociální služby z centra pro drogově závislé.(TV Nova)

S04E18

Prostoupený zlem

23.6. 19:00, Nova Gold, 60 minut

Prostoupený zlem

V podzemních garážích jednoho z kasin je nalezen mrtvý muž. Policisté pomocí průmyslových kamer, které jsou v garážích umístěné, najdou vraha. Po zatčení muž napadne policisty a v následné bitce zemře na selhání srdce. Při prohlížení motelu, kde byl ubytován, jsou nalezeny kosti mladé ženy...(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S04E19

Ošklivá slova

29.6. 18:10, Nova Gold, 55 minut

Ošklivá slova

Policie vyšetřuje smrt muže nalezeného na záchodku. Jednalo se o hráče scrabble, který se udusil hracím žetonem. Warrick a Catherine vyšetřují podivný požár, při němž uhořela dívka. Ve čtvrti už předtím došlo k podobné události, o které se ví, že byla dílem žháře. Po dlouhém hledání vyšetřovatelé zjistí, kdo požár způsobil.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S04E20

Běh pro smrt

29.6. 19:05, Nova Gold, 55 minut

Běh pro smrt

V Las Vegas probíhají policejní závody. Do města se sjelo ohromné množství policistů. Právě při večerním běhu však Grissom nalezne v trávě vedle trasy závodu mrtvé tělo jednoho z účastníků. Dalším případem je vyšetřování zastřelení muže a ženy, kteří byli nalezeni v hotelovém pokoji.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S04E21

Povolené šrouby

30.6. 18:10, Nova Gold, 55 minut

Povolené šrouby

V zábavním parku dojde k nehodě, dva vozíčky horské dráhy vyletí z dráhy a šest lidí se zabije. Při vyšetřování je však jeden z mrtvých označen za nepravděpodobnou oběť nehody. Grissom a Sára zjistí, že mladík byl zabit před nehodou a vše bylo nastrojeno tak, aby tato nehoda zakryla vraždu. Warrick a Catherine vyšetřují vraždu malé třináctileté dívenky, ta byla nalezena s přeraženým krkem. Podezřelou je matka holčičky.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S04E22

Konec sázek

30.6. 19:05, Nova Gold, 55 minut

Konec sázek

Na reklamním billboardu je nalezeno tělo zastřeleného muže. Ten vyhrál velkou částku peněz v místním kasinu. Jelikož majitel kasina udržuje poměr s matkou Catherine, musí ji Grissom z případu odvolat. Policisté brzy naleznou přítele zavražděného muže také zastřeleného. Zjistí, že do skupiny patřil ještě další mladík. Všichni tři vymysleli systém, jak obírat kasina, a k tomuto účelu si opatřili minipočítač, který se dal umístit do boty.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Beze stopy
Myšlenky zločince

O pořadu

česky česky
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Hrají

Gary Dourdan, George Eads, Eric Szmanda, William Petersen, Larry Poindexter, Marg Helgenberger, Lisa Rotondi, Tracey Needham, Michael Gaston, Jorja Fox, Gena Shaw, Paul Guilfoyle, Roz Witt, Wallace Langham, Jason Kravits, David Berman, Robert David Hall, Erin Chambers, K Callan, T.E. Russell, Andy Comeau, Christopher B. Duncan, Oliver Ryan Anderson