Elementary

Elementary

S06E08 - Písečné pasti

24.4. 19:00
Paramount Network
60 minut
2018
Krimi / Drama / Mysteriózní

Holmes s Watsonovou hledají vraha ženy, která byla nalezena zalitá v betonu. Pátrání je zavede mezi firmy zabývajícími se ekologickými technologiemi...(TV Prima)

Více informací
S06E20

Zuřivost

13.5. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Zuřivost

Případ uškrcené ženy přivede Sherlocka znovu na stopu jeho úhlavního nepřítele Michaela. Ale tentokrát není všechno takové, jak se to zdá...(TV Prima)

S06E21

Vše, co zbude, ač nepravděpodobné

14.5. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Vše, co zbude, ač nepravděpodobné

Joan je podezřelá z vraždy muže, jehož tělo bylo nalezeno na skládce. A protože jsou se Sherlockem ihned odříznuti od vyšetřování, nezbývá jim než pátrat na vlastní pěst...(TV Prima)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami
Otec Brown
Maigret
Vražedné záhady slečny Fisherové

O pořadu

česky česky
2018
Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Tvůrci

Kelly Wheeler

Hrají

Lucy Liu, Jon Michael Hill, Jonny Lee Miller, Erica Hernandez, Michele Selene Ang, Ifádansi Rashad, Jonny Lee Miller, Jon Michael Hill