Star Trek III - Pátrání po Spockovi

Star Trek III - Pátrání po Spockovi

16.4. 20:00
Paramount Network
145 minut
1984
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Porážka Khana admirálem Kirkem a stvoření nové planety Genesis jsou jen prázdným vítězstvím. Spock položil svůj život pro záchranu posádky a McCoy se nevysvětlitelně stal choromyslným. Náhle na Enterprise přilétá Sarek, Spockův otec, a odhalí neuvěřitelnou věc: McCoy přechovává Spokovu živoucí esenci - katru. Jeden přítel je živý, druhý ne, oba však trpí a Kirk se jim pokouší pomoci. Ukradne Enterprise a poruší karanténu Genesis. Klingoni však o planetě také vědí a chtějí se s Kirkem setkat na vražedném rendezvous. (oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Comedy Club
Totalcar
Červený trpaslík
Válka skladů

O pořadu

česky česky
1984
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Porážka Khana admirálem Kirkem a stvoření nové planety Genesis jsou jen prázdným vítězstvím. Spock položil svůj život pro záchranu posádky a McCoy se nevysvětlitelně stal choromyslným. Náhle na Enterprise přilétá Sarek, Spockův otec, a odhalí neuvěřitelnou věc: McCoy přechovává Spokovu živoucí esenci - katru. Jeden přítel je živý, druhý ne, oba však trpí a Kirk se jim pokouší pomoci. Ukradne Enterprise a poruší karanténu Genesis. Klingoni však o planetě také vědí a chtějí se s Kirkem setkat na vražedném rendezvous.


(oficiální text distributora)

Tvůrci

James Horner, Leonard Nimoy, Harve Bennett

Hrají

Frank Welker, George Takei, Leonard Nimoy, Nichelle Nichols, Branscombe Richmond, Allan Miller, John Larroquette, Miguel Ferrer, William Shatner, Phil Morris, Christopher Lloyd, James Sikking, Paul Sorensen, Scott McGinnis, Charles Correll, Robert Hooks, Robin Curtis, DeForest Kelley, James Doohan, Walter Koenig, Grace Lee Whitney, Judith Anderson, Stephen Manley, Eric Mansker, Nanci Rogers, Vadia Potenza, Cathie Shirriff, Tom Morga, Mark Lenard, Carl Steven, Merritt Butrick, Harve Bennett, Phillip R. Allen, Conroy Gedeon, Jeanne Mori, Grace Lee Whitney, Phillip R. Allen, James B. Sikking, Joe W. Davis