Columbo

Columbo

S10E07 - Ve hře je všechno

19.5. 07:26
Prima Star
121 minut
1993
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

To, co provádí Nick Franco, je smrtelně nebezpečné. Udržuje totiž milostný poměr se dvěma ženami zároveň: s mladou a pohlednou Lisou a bohatou Lauren. Netuší však, že obě o sobě již dlouho vědí a společně plánují jeho smrt. Lauren ve svém honosném sídle pořádá party, ze které se nenápadně vzdálí, aby zastřelila svého nevěrného milence. Plán se jí podaří a Columbo má zase o práci postaráno.(oficiální text distributora)

Více informací
S02E03

Rozhodující zápas

9.6. 07:41, Prima Star, 94 minut

Rozhodující zápas

Majitel fotbalového týmu Eric Wagner se o sport nezajímá, ostatně celou instituci pouze zdědil. Raději se věnuje večírkům a rozhazovačnému životu. Manažer týmu Paul Hanlon jej jednoho dne rafinovaně zabije v bazénu – použije k tomu velký kus ledu a zároveň si připraví alibi, podle kterého byl v osudnou chvíli ve své lóži na stadionu a sledoval zápas. Poručík Columbo z oddělení vražd však lest rychle prokoukne. Zbývá najít ten správný důkaz k usvědčení pachatele...(Česká televize)

S02E04

S dýkou v mysli

10.6. 07:28, Prima Star, 125 minut

S dýkou v mysli

Stárnoucí herecký pár Nicholas Framer a Lillian Stanhope se pokoušejí o comeback v londýnském uvedení hry Macbeth. Nicholas umně zinscenuje aféru mezi svou ženou a divadelním producentem Sirem Rogerem Havershamem, aby dotyčného donutil ke znovuotevření Královského dvorského divadla. Když se Roger o celém komplotu dozví, rozhodne si s Lillian promluvit. Během ostrého střetu však umírá. Herecká dvojice se rozhodne jeho mrtvolu dopravit na venkovské sídlo, kde bude jeho smrt vypadat jako nehoda. Ve stejnou chvíli přijíždí na návštěvu do Scotland Yardu poručík Columbo.(oficiální text distributora)

Podobné tituly

Případ pro dva

O pořadu

česky česky
1993
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Případy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail.

Tvůrci

Vincent McEveety

Hrají

Peter Falk, Lorna Scott, Shelley Morrison, Lenore Kasdorf, Heath Kizzier, Shashawnee Hall, Bill Macy, Claudia Christian, John Finnegan, Armando Pucci, Daniel Trent, Doug Sheehan, Catherine Battistone, Joe Banks, Jack Shearer, Stewart J. Zully, Bruce Ed Morrow, Gerry Okuneff, Faye Dunaway