Dalziel a Pascoe

Dalziel a Pascoe

S10E04 - Anděl strážný

12.4. 20:10
Prima Star
120 minut
2006
Krimi / Drama / Mysteriózní

Nejhorší noční můra policajtů jsou vraždy bez motivu. Další případ oblíbené detektivní dvojice. Když se Andy Dalziel rozhodl jít nakupovat do supermarketu Savemasters, protože tam mají nejlepší koláče z celého Wethertonu, netušil, že přímo před jeho očima odstartuje série vražd, jejíž vyřešení dá celému jeho týmu řádně zabrat. Aby taky ne, když oběti nic nespojuje, a když hlavně to, co se děje, nemá zdánlivě žádný motiv, natož nějakou logiku! Protože komu by mohly obyčejné wethertonské hospodyňky vadit natolik, aby je posílal na onen svět tak mimořádně ošklivým způsobem? Neboť smrt, způsobená teltroxinem, látkou dvěstěkrát smrtelnější než kyanid, není skutečně nic příjemného. Ovšem kdo hledá, najde. A v tomto případě se brzy začne rýsovat, že tím - sice značně vágním, nicméně přece jen jistým - pojítkem by mohlo být relaxační centrum Arkádie, jehož pohostinství všechny ty nebohé ženy krátce před smrtí využily. Představa, že jeho majitel si mezi svými hosty vytypovává budoucí oběti, je sice hodně přitažená za vlasy, nicméně čeho jiného se má Andy v tuto chvíli chytit?(oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Vražedné záhady slečny Fisherové
Columbo
Otec Brown
Na krok od nebe

O pořadu

česky česky
2006
Krimi / Drama / Mysteriózní

Dalziel je stárnoucí hulvát prosáklý whiskou a cigaretovým dýmem. Pascoe je mladý gentleman, který absolvoval policejní akademii s vyznamenáním. I přes očividné rozdíly jsou sehraným tandemem, který vyšetří i ten nejzapeklitější případ...(TV Prima)

Tvůrci

Paul Marcus

Hrají

Stephen Tompkinson, Christopher Fulford, Stella Gonet, Anton Lesser, Nicholas Pinnock, Warren Clarke, Eva Pope, Colin Buchanan, Chris Wilson