Ohnivý kuře

Ohnivý kuře

S05E40 - Zapomenuté děti

12.4. 13:40
Prima Star
68 minut
2018
Komedie

Gábina – Hrubešové snacha, se jeví, jako bezva ženská. Má ale finanční potíže a tak si vyprosí u Veruny brigádu v cukrárně. Ukáže se, že je to zkušená cukrářka a Verunu dokonce naučí nějaké nové recepty. Druhý den poprosí Verunu, aby vzala děti na chvíli do cukrárny, aby si mohla něco zařídit v bance. Nějak podezřele dlouho se ale nevrací. Zdá se, že mezi Mikem a Petrou to skřípe. Petra se v Kuřeti už nějaký čas neukázala. Svěcený chce dál navyšovat tržby a chce do Grandu, po vzoru kluků, také přivést nějakou celebritu. Bude ale mistr světa v kolové tím správným lákadlem? Radka potom napadne pozvat rovnou Petru a nabídnout jí lepší podmínky, než má v Kuřeti. A co na to Petra?Renáta konečně zjistí, jak takový koncentrátor galaxií vypadá a nechává si vyrobit jeho nefunkční kopii. Miluška je ale s koupí obezřetná a dává si čas na rozmyšlenou. Jde opravdu o velké peníze a Miluška by nerada šlápla vedle. Podaří se Renátě Milušku ke koupi přesvědčit? Luky s Karolínou jsou jako dvě hrdličky a vše klape jak má. Přijede ale Benda a v opilosti Lukymu gratuluje k otcovství. Luky je v šoku. O ničem neví. Druhý den mu Karolína vysvětlí, že to byl jen planý poplach, o kterém mluvila s mámou. Luky si upřímně oddechne. Dítě ještě neplánoval. To se ale zase nelíbí Karolíně. Proč by ve svém věku měla být s chlapem, který nechce dítě.(TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Slunečná

O pořadu

česky česky
2018
Komedie

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel.(TV Prima)

Tvůrci

Vojtěch Moravec

Hrají

E. Leimbergerová, Martin Sitta, Oldřich Navrátil, Václav Kopta, Carmen Mayerová, Lucie Polišenská, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lenka Krobotová, Jitka Smutná, Ladislav Hampl, Ľubomír Paulovič, Kamila Špráchalová, David Prachař, Jan Dolanský, Simona Babčáková, A. Stanková, Norbert Lichý, Kristína Svarinská, Linda Rybová, Michal Suchánek, Tereza Vodochodská, Lada Jelínková, Ivana Korolová, Barbora Jánová, Rostislav Novák ml., Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Vojtěch Vovesný, Lenka Zbranková, Marek Lambora, Jindřich Skopec, Adam Joura, Nela Ferklová