Castle na zabití

Castle na zabití

S01E02 - Mrtvá chůva

18.6. 14:11
Prima Krimi
54 minut
2009
USA Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

Vtěrka Castle si už získal přízeň skoro celého oddělení vražd, pouze Beckettová mu pořád nemůže přijít na jméno. Jen z donucení ho zavolá k mrtvému tělu dívky, které se našlo v prádelně jednoho domu v sušičce.(TV Prima)

Více informací
S02E16

Domina vždy plácne dvakrát

14.7. 03:52, Prima Krimi, 52 minut

Domina vždy plácne dvakrát

V parku nájdu telo polonahej mladej ženy. Je zaliata karamelom a pripútaná špeciálnymi putami k preliezačke. To privedie Castlea a Beckettovú k dizajnérovi pút Tylerovi Bentonovi, ktorý ich urobil pre svoju – teraz už mŕtvu – priateľku Jessicu. Bola doktorandkou sociológie, ktorá sa vo svojej dizertačnej práci venovala sadomasochistickým hrám, predovšetkým spútavaniu, a sexuálnej dominancii. Ako vyjde najavo, mala nemilosrdnú konkurenciu iných študujúcich. Beckettová a Castle sledujú viaceré stopy a odhalia, že Jessica sa pohybovala na sadomasochistickej scéne, čo vyvolá Castleovo nadšenie. Dohodnutý termín u legendárnej Miss Venom posunie vyšetrovanie vpred, ale súčasne zneistí Castleovu bohorovnosť...(TV JOJ)

S02E17

Nikki bude hořet

15.7. 03:47, Prima Krimi, 53 minut

Nikki bude hořet

Neznámý muž volá na policejní okrsek a chce k telefonu Nikki Heatovou, postavu Castlovy knihy, stvořenou podle detektiva Beckettové. Volající oznamuje vraždu a záhy policie najde mrtvého právníka. Na pěti kulkách vyňatých z jeho těla je pět písmen: Nikki. Vzkaz má podle vraha pokračování...(TV Prima)

S02E18

Vražda jako předloha

16.7. 03:51, Prima Krimi, 54 minut

Vražda jako předloha

V pokračovaní predchádzajúcej epizódy sa podarí detektívke Beckettovej ujsť pred smrťou len vďaka Castleovmu varovaniu a jej inteligencii. Beckettová, Castle a agentka FBI Jordan Shawová, špecialistka na sériových vrahov, naďalej pátrajú po vrahovi, ktorý sa im doslova vysmieva, že sú neschopní ho chytiť...(TV JOJ)

S02E19

Prastará kletba

17.7. 03:52, Prima Krimi, 54 minut

Prastará kletba

Známy archeológ sa vráti z expedície v Mexiku a dovezie sarkofág mayského kráľa. Vzápätí ho zavraždia. Castle a Beckettová majú hneď niekoľko podozrivých – emocionálne zainteresovanú expertku na mumifikovanie, známeho obchodníka s drogami a rozzúreného mayského domorodca. Alebo smrť spôsobila kliatba múmie mayského panovníka? Castle sa napriek zákazu letmo múmie dotkne...(TV JOJ)

S02E20

Vražedná sledovanost

18.7. 03:49, Prima Krimi, 53 minut

Vražedná sledovanost

Castle se účastní televizní talk show legendárního moderátora, který se mu během reklamní pauzy svěří, že ho chce někdo zabít. Později skutečně zemře, i když zdánlivě přirozenou smrtí. Castle se snaží Beckettovou přesvědčit, že tady něco nesedí...(TV Prima)

S02E21

Špinavý polda

19.7. 03:51, Prima Krimi, 55 minut

Špinavý polda

Ve veřejné garáži je v autě nalezen zloděj, kterého někdo zavraždil elektrickým proudem. Dovede Castla a Beckettovou k vrahovi kus přívěsku na klíče, nebo narazí na jinou stopu?(TV Prima)

S02E22

Na nože

20.7. 03:53, Prima Krimi, 53 minut

Na nože

V módní restauraci je tekutým dusíkem zavražděn šéfkuchař, který zvítězil v kuchařské reality show. Beckettovou, která vraždu přijde vyšetřovat, uvítá majitelka podniku, shodou okolností její spolužačka ze střední...(TV Prima)

S02E23

Jedna vražda nestačí

20.7. 08:29, Prima Krimi, 54 minut

Jedna vražda nestačí

Uklízečka najde v posteli zastřeleného muže, kterého pachatel ještě udeřil do hlavy. Z vitrín poté ukradl vzácné tisky. Beckettová pozve k vyšetřování kolegu. Castle žárlí - a oba muži začínají soutěžit, kdo dřív usvědčí vraha...(TV Prima)

Dostupné za 2 hodiny
S02E24

Smrtelná hra

20.7. 14:31, Prima Krimi, 54 minut

Smrtelná hra

V Central Parku je zastřelen muž. Když detektiv Beckettová se spisovatelem Castlem zjistí, že má falešné dokumenty i jméno, myslí si, že to byl špion. Jenže nic není, jak se zdá...(TV Prima)

Podobné tituly

Případ pro dva

O pořadu

česky česky
2009
USA Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Nickových románech…(Fallen_One)

Tvůrci

John Terlesky

Hrají

Michael Graziadei, Susan Sullivan, Ken Lerner, Stana Katic, Molly C. Quinn, Sarah Drew, Jon Huertas, Len Lesser, George Newbern, Nathan Fillion, Jayne Brook, Melinda Page Hamilton, Ruben Santiago-Hudson, Seamus Dever, Jason Brooks, Tamala Jones, Rodney J. Hobbs, Claudia Choi