Komisař Rex

Komisař Rex

S05E01 - Kněz v ohrožení

17.6. 07:45
Prima Krimi
59 minut
1999
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

Michael Fuchs, doposud úspěšný vedoucí oděvního obchodu, se stal obětí ženského spiknutí. Jeho asistentka předstírala, že se ji pokusil znásilnit. Další zaměstnankyně jí to dosvědčily a šéfová Fuchse okamžitě vyhodila, aniž by vyslechla jeho obhajobu. V duši nespravedlivě osočeného muže se usídlila nenávist a on se vydává na cestu kruté pomsty…(TV Prima)

Více informací
S06E10

Smrt přes internet

19.7. 02:52, Prima Krimi, 58 minut

Smrt přes internet

Zoznamovanie cez internet je módna záležitosť. Pomocou chatu môžete nájsť životného partnera, ale tiež si zaistiť najrôznejšie sexuálne hry. Pán Bachmann zatúžil po skupinovom sexe a kontaktoval Klausa a Tinu Keinsovcov. Namiesto sľúbenej rozkoše si však objednal do domu smrť. Jeho telo našla polícia až za niekoľko mesiacov pod jedným z viedenských mostov. V Bachmannovom byte objaví Alex Brandtner počítač s množstvom adries. Rozhodne sa ísť po tejto stope a nadviazať kontakt s bývalými Bachmannovými dopisovateľmi. Inšpektorom Kunzovi a Beckovi sa táto metóda nepozdáva, pretože ich dostáva do pikantných situácií, Alex je ale presvedčený, že zvolený smer pátrania povedie k cieľu...(TV Markíza)

S06E11

Honba za věčným životem

20.7. 02:55, Prima Krimi, 58 minut

Honba za věčným životem

V rakúskej Národnej knižnici upozorňuje sprievodkyňa Alexandra návštevníkov na zvláštne exponáty zbierky - údajne má medzi nimi byť aj recept na liek, ktorý predlžuje ľudský život. Medzi návštevníkmi je aj Felix Nordick, vzdialený príbuzný grófa Egona von Reichenberga, ktorému v 19. storočí zbierka patrila. V noci vnikne tajným vchodom do knižnice, snaží sa čosi nájsť, ale nenachádza. Ráno Alexandra zistí, že sa v zbierkach ktosi prehrabával, zdá sa však, že nič nezmizlo. Zatiaľ ešte nevie, že v noci došlo v knižnici ku kriminálnemu činu: Felix je mŕtvy a jeho telo niekto odtiahol. To je nájdené po nejakej dobe v úschovni nákladnej stanice v debne s kávou. Alex Brandtner sa ujíma vyšetrovanie zvláštneho prípadu...(TV Markíza)

S06E12

Kůň za milióny

23.7. 02:51, Prima Krimi, 60 minut

Kůň za milióny

Jezdecký sport je krásný, spojení koně a jezdce působí velice ušlechtile. Kolem zvířecích šampionů se však točí také neuvěřitelné množství peněz. Nadějný kůň je dobře prodejný na aukci, ale také je to vděčná oběť pojišťovacích podvodů. Případ, který zavádí komisaře Brandtnera a jeho věrného průvodce s ostrým čichem Rexe na farmu paní Lazkiové, je od začátku cítit právě snadno vydělanými penězi. Na touhu po nich doplatil krásný kůň, ale také podkoní. Dopátrat se toho, co se na farmě v nepřítomnosti majitelky a její dcery odehrálo, nebude nijak snadné. Ještě že Rex dokáže vyčenichat stopy i tam, kde by je už žádný člověk nehledal…(TV Prima)

Podobné tituly

Případ pro dva
Policie Hamburk

O pořadu

česky česky
1999
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní.(ČSFD.cz)

Tvůrci

Peter Carpentier

Hrají

Heinz Weixelbraun, pes Reginald von Ravenhorst, Gedeon Burkhard, Gerhard Zemann, Katja Weitzenböck, Tamara Metelka, August Zirner, Noemi Fischer, Roland Jaeger, Cécile Nordegg, Sabine Grabis, Tahnee Nordegg, Wolf Bachofner