Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S12E10 - Pravidla domu

17.6. 20:15
Prima Krimi
50 minut
2014
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

McGee se rozhodne napsat svému nemocnému otci dopis, ve kterém oceňuje pravidla, kterými ho v dětství trápil, a porovnává je s Gibbsovými pravidly v NCIS. Během Vánoc kdosi shodil celou internetovou síť. Všichni jsou povoláni do služby. Abby s McGeem zjistí, že celou akci koordinuje jejich starý známý Krampus.(TV Nova)

Více informací
S12E04

Sevření

19.7. 04:17, Prima Max, 53 minut

Sevření

V parku je policisty objevena žena sedící na lavičce s drátem kolem krku. Naznačuje jim, aby se jí nedotýkali. Když ji naloží do sanitky, drát na jejím krku se utáhne a prakticky jí odřízne hlavu. Uškrtil ji přístroj, který byl připevněn k drátu a kterého si nikdo nevšiml. Zřejmě se zasekl a ve chvíli, kdy se se ženou začalo hýbat, pokračoval v utahování smyčky. Případ je svěřen Gibbsovi, protože žena byla námořní vědkyně. Vzápětí dostává od ruské strany tip, že za vraždou ženy je její kolegyně z Ruska Nelly Beninová, která je momentálně ve Washingtonu. Rusové požádají o pomoc při jejím dopadení, žena se však nařčení brání a chce požádat v USA o azyl.(TV Nova)

S12E05

San Dominick

20.7. 04:22, Prima Max, 51 minut

San Dominick

Při společném cvičení NCIS a Pobřežní stráže nalezne Gibbs mrtvolu muže ve vodě. Tým zjistí, že se jedná o člena posádky lodě, která je momentálně 60 námořních mil daleko. Při vyšetřování se Gibbs ocitne na podezřelé lodi, která, jak se ukáže, patří pirátům.(TV Prima)

S12E06

Mládeži nepřístupno

21.7. 04:07, Prima Max, 55 minut

Mládeži nepřístupno

V rodinném domě je nalezena zavražděná manželka námořního důstojníka. Tělo najde její desetiletá dcera Rachel. Stopa vede k džihádistické skupině, která na poručíka Barnse vypsala odměnu. Když tým stopu prověřuje, narazí na Tonyho bývalou partnerku Keatsovou. Ta je rychle přesvědčí, že jdou po špatné stopě. A když Ducky zjistí, že žena v minulosti utrpěla různé úrazy, zdá se, že vrahem je právě poručík. To je však velký omyl, protože vrah vykazuje známky sociopata.(TV Nova)

S12E07

Hledači

21.7. 08:02, Prima Max, 55 minut

Hledači

V garáži svého domu je nalezen zastřelený veterán z vietnamské války. V ruce svírá známku svého přítele, který před 45 lety padl v boji. Ukáže se však, že známka je falešná. Stopa vede k podvodníkovi, který využívá naděje pozůstalých pátrajících po svých milovaných.(TV Nova)

S12E08

Semper Fortis

22.7. 06:19, Prima Max, 54 minut

Semper Fortis

Tým NCIS vyšetřuje příčiny automobilové nehody, která skončila smrtí poručíka a viník utekl. Zároveň musí najít způsob jak zbavit námořní zdravotnici, která sloužila dva turnusy v Afganistánu, obvinění za poskytnutí nepovolené lékařské pomoci oběti havárie. Podle místních úředníků vykonávala lékařskou praxi bez licence. A to i přesto, že oběť která přežila, odpřísáhla, že nepovolená pomoc jí zachránila život.(TV Prima)

S12E09

Na zemi

23.7. 06:00, Prima Max, 53 minut

Na zemi

V předvečer dne Díkuvzdání uvíznou DiNozzo a Bishopová kvůli nepříznivému počasí na letišti v D.C. Přesto však usilovně pracují na dalším případu, když dostanou od Gibbse informace o zvýšené teroristické hrozbě, konkrétně v areálu letiště. Terorista se vydává za leteckého maršála...(TV Prima)

S12E10

Pravidla domu

24.7. 07:38, Prima Max, 56 minut

Pravidla domu

McGee se rozhodne napsat svému nemocnému otci dopis, ve kterém oceňuje pravidla, kterými ho v dětství trápil, a porovnává je s Gibbsovými pravidly v NCIS. Během Vánoc kdosi shodil celou internetovou síť. Všichni jsou povoláni do služby. Abby s McGeem zjistí, že celou akci koordinuje jejich starý známý Krampus.(TV Nova)

S12E11

Šach

24.7. 08:34, Prima Max, 53 minut

Šach

Tým NCIS vyšetřuje sérii zločinů, které kopírují starší případy. Na scéně se objevují opět Gibbsovy ex-manželky. Diane je ostatním v týmu známá, ale Rebeccu ještě nikdo z nich nikdy neviděl. Obě se objeví na místě činu a potřebují si s Gibbsem o něčem důležitém popovídat.(TV Prima)

Dostupné za 6 hodin
S12E12

Vnitřní nepřítel

25.7. 07:53, Prima Max, 56 minut

Vnitřní nepřítel

V Sýrii byla osvobozena ze zajetí jednotkou Navy SEAL sociální pracovnice. Při akci se zjistilo, že únos měl na svědomí terorista narozený v USA, který se mezitím vrátil zpět do země. Gibbs s týmem, spolu s agentem Fornellem hledají domácí teroristickou buňku a zároveň jsou na lovu teroristy, který operuje v oblasti D.C.(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S12E13

Budujeme, bojujeme

26.7. 08:35, Prima Max, 55 minut

Budujeme, bojujeme

Gibbsův tým vyšetřuje vraždu námořního poručíka, který se veřejně hlásil ke své homosexualitě. Byl prvním gayem, který byl navržen na Medaily cti. Mezitím se blíží termín porodu manželky Jimmyho Palmera, Breeny. Jimmy se zodpovědně připravuje na roli otce.(TV Prima)

Dostupné za 2 dny
S12E14

Kadeti

27.7. 08:20, Prima Max, 55 minut

Kadeti

V lese je nalezeno tělo mrtvého mariňáka Johna Wallise. V ruce svírá fotku mladé dívky a na prstu má prsten s mottem "Pravda. Odvaha. Povinnost" Je to motto školy, kam Tony v sedmnácti letech jako problémový mladík chodil. Gibbs vysílá Tonyho a Bishopovou do školy, kde se Tony setkává se svým mentorem a současným děkanem Gerardem Tannerem. Ten jim řekne, že dívka z fotky před 10 dny spáchala sebevraždu. Vzápětí Tonymu zavolá jeho bývalý spolužák Travis. Ten mu řekne, že na škole vládne skupina šikanérů, kteří si říkají Oddíl cti. Je přesvědčený, že právě oni dohnali dívku k sebevraždě. Otázka je, jestli stojí i za Wallisovou vraždou.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S12E15

Kocovina

28.7. 07:15, Prima Max, 55 minut

Kocovina

Gibbs a jeho tým jdou nadále po stopě ruského teroristy Sergeje Mishneva poté co jsou dva mladí mariňáci zabiti při bombovém útoku. Agent Fornell se snaží vyrovnat s nedávnou smrtí jeho bývalé manželky Diane. Utišit žal mu pomáhá Gibbs na jeho chatě.(TV Prima)

Dostupné za 4 dny
S12E16

Záblesk minulosti

29.7. 08:20, Prima Max, 55 minut

Záblesk minulosti

NCIS je přivolána k případu zavražděného muže. Vyjde najevo, že u jeho jména je v policejní databázi poznámka o nutnosti informovat NCIS. Ke svému překvapení Gibbs zjišťuje, že mrtvý muž se prokazoval bývalou krycí identitou, kterou Gibbs používal před dvaceti lety. Tým musí zjistit, kdo mrtvý muž vlastně je, a proč se skrýval za falešnou totožností.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S12E17

Podvodník s uměním

30.7. 07:55, Prima Max, 55 minut

Podvodník s uměním

Vražda asistenta admirálky námořnictva odstartuje nové vyšetřování NCIS. Na první pohled se zdá, že z kanceláře nic nezmizelo. Abby však zjistí, že někdo vyměnil obraz visící na zdi za jiný. A protože je zrovna ve městě Tonyho otec, Gibbs ho jako znalce umění požádá o pomoc. Další pátrání odhalí, že v obrazu je ukryta štěnice, kterou tam před časem dali členové teroristické skupiny Al-Zalim a nyní ji chtějí zpátky, aby z ní mohli stáhnout nahraná data. V sázce je národní bezpečnost a Gibbs musí jednat.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S12E18

Nový status

31.7. 08:30, Prima Max, 50 minut

Nový status

V domě námořního četaře je nalezena mrtvá žena. Ukáže se, že šlo o zlodějku, kterou v domě překvapil terorista Omer Malik. Ten získává na sociálních sítích informace o prázdných domech vojenského personálu, do kterých se vloupá a pořizuje z vloupání videozáznamy. Tyto záznamy se chystá zveřejnit na internetu, aby vyvolal všeobecnou paniku. Ukáže se, že na případu pracuje i jiná tajná služba. Právě v ní působí partnerka McGeeho, Delilah. Abby se podaří zjistit, že Delilah má s vůdcem teroristů schůzku.(TV Nova)

Podobné tituly

Beze stopy
Případ pro dva
Odložené případy
Kriminálka Miami
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2014
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Terrence O'Hara

Hrají

David McCallum, Emily Wickersham, Pauley Perrette, Sean Murray, Liza Lapira, Muse Watson, Lauren Holly, Erin Allin O'Reilly, Mark Harmon, Jamey Sheridan, Michael Weatherly, Vik Sahay, Sasha Alexander, Cote de Pablo, Indira G. Wilson