Vražedné záhady slečny Fisherové

Vražedné záhady slečny Fisherové

S02E01 - Nejskandálnější vražda

22.4. 02:58
Prima Krimi
70 minut
2013
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

Na návštěvu přijede Dotina sestra Lola, která naléhá na Phryne, aby vyšetřila vraždu Lavinie, její kolegyně, revuální tanečnice.(Viasat)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E06

Odsouzený k smrti

12.5. 03:28, Prima Krimi, 75 minut

Odsouzený k smrti

Tento díl nalezl inspiraci v krátkém příběhu Kerry Greenwoodové a točí se kolem vášní a fanatismu australského fotbalu v roce 1929.(Viasat)

S02E07

Krev na kole

13.5. 03:34, Prima Krimi, 78 minut

Krev na kole

Phryneina mechanička Ailsa se připravuje v rychlém světě ženské opravárenské dílny na každoroční závod pořádaný viktoriánským automobilovým spolkem.(Viasat)

S02E08

Krev Juany, nazývané Bláznivé

18.5. 15:02, Prima Krimi, 66 minut

Krev Juany, nazývané Bláznivé

Když se místo mrtvoly určené k výuce anatomie objeví na stole čerstvá mrtvola profesora Katze, obrátí se dr. Macová s prosbou o pomoc na Phryne a Jacka, kteří spolu ovšem nejsou zrovna zadobře.(Viasat)

Dostupné za 5 hodin
S02E09

Obvinění z vraždy

19.5. 06:48, Prima Krimi, 66 minut

Obvinění z vraždy

Hollywood pevně ovládá australský filmový průmysl. S nástupem zvukového filmu je však produkce exotického snímku Babylonská nevěsta vážně ohrožena.(Viasat)

Dostupné za 6 dnů
S02E10

Smrt na vinici

25.5. 07:25, Prima Krimi, 70 minut

Smrt na vinici

Phryne a Dot dorazí na idylickou vinici a rychle se zapojí do vyšetřování podezřelé smrti. Nevlídní obyvatelé města jim v tom však za každou cenu chtějí zabránit.(Viasat)

Podobné tituly

Grantchester
Otec Brown
Maigret
Případy inspektora Lynleyho
Kriminálka Las Vegas

O pořadu

česky česky
2013
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

Phryne je atraktivní a skrz na skrz moderní žena dvacátých let dvacátého století, která se po letech strávených v zahraničí vrací do rodného Melbourne. Nejenom se ujistit, že se Murdoch Foyle, muž zodpovědný za záhadné zmizení její mladší sestry, už nikdy nedostane na svobodu, ale také tu začít nový život. Jenomže než ji její upjatá tetička Prudence stačí zavléci na její první soaré, ocitne se Phryne zapletená do vraždy a odhodlá se za pomoci svého důvtipu a perletí vykládaného revolveru bojovat proti bezpráví.(Brasi)

Hrají

Hugo Johnstone-Burt, Essie Davis, Ashleigh Cummings, Nathan Page, Travis McMahon, Lyall Brooks