Vražedné záhady slečny Fisherové

Vražedné záhady slečny Fisherové

S01E11 - Krev a cirkusy

13.4. 06:40
Prima Krimi
65 minut
2012
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

V ošklivě nepovedeném cirkusovém čísle se objeví mrtvola. Phryne se proto v rámci vyšetřování vydává za asistentku kouzelníka.(Viasat)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E10

Smrt na vinici

26.5. 03:36, Prima Krimi, 80 minut

Smrt na vinici

Phryne a Dot dorazí na idylickou vinici a rychle se zapojí do vyšetřování podezřelé smrti. Nevlídní obyvatelé města jim v tom však za každou cenu chtějí zabránit.(Viasat)

S02E11

Vražda v rádiu

27.5. 03:41, Prima Krimi, 78 minut

Vražda v rádiu

Phryne si nechá nainstalovat rádio. Netuší však, že se tak stane svědkem vraždy. Dot si uvědomí, že její budoucnost visí na vlásku.(Viasat)

Dostupné za 5 dnů
S02E12

Podivné zvyky

1.6. 07:25, Prima Krimi, 65 minut

Podivné zvyky

Smrt mladé dívky zavede vyšetřování Jacka a Phryne do domu na půl cesty pro těhotné a vzpurné dívky. Vyšetřování se jim však na každém kroku někdo snaží překazit.(Viasat)

Dostupné za 6 dnů
S02E13

Vražda pod jmelím

2.6. 07:25, Prima Krimi, 70 minut

Vražda pod jmelím

Vánoce v červenci mají hrozivé následky, protože se vrátí duchové důlního neštěstí o jiných Vánocích a pronásledují tetu Prudence.(Viasat)

Podobné tituly

Grantchester
Otec Brown
Maigret
Elementary
Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Nezvěstná

O pořadu

česky česky
2012
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

Phryne je atraktivní a skrz na skrz moderní žena dvacátých let dvacátého století, která se po letech strávených v zahraničí vrací do rodného Melbourne. Nejenom se ujistit, že se Murdoch Foyle, muž zodpovědný za záhadné zmizení její mladší sestry, už nikdy nedostane na svobodu, ale také tu začít nový život. Jenomže než ji její upjatá tetička Prudence stačí zavléci na její první soaré, ocitne se Phryne zapletená do vraždy a odhodlá se za pomoci svého důvtipu a perletí vykládaného revolveru bojovat proti bezpráví.(Brasi)

Tvůrci

Emma Freeman

Hrají

Hugo Johnstone-Burt, Essie Davis, Ashleigh Cummings, Nathan Page, Maude Davey, Greg Stone