Big Ben

Big Ben

S13E01 - Smrtící žárlivost

23.1. 15:55
Prima Krimi
125 minutes
2007
Germany Crime

Před luxusní vilou je nalezen mrtvý muž. Náhodou ho objevila Benova nová kolegyně Nadine Richterová. Ben je tím zaskočen, protože počítal s tím, že se po dovolené vrátí Sabrina. Protože ale otěhotněla, rozhodl státní zástupce Lenz za Benovými zády o povolání náhrady. Nesoulad mezi Benem a Nadine ještě posiluje fakt, že nová kolegyně přichází z bývalého východního Německa. Mrtvola je pro nicméně pro oba velkou hádankou, neboť neměla u sebe žádné doklady a ani na výzvu v médiích se nepřihlásil nikdo, kdo by mohl pomoci s identifikací. Mezitím Ben a Nadine zjišťují, že ve vile, před níž byl mrtvý muž nalezen, zuří rodinná válka. Milovník umění Heinz Boosheim jen těžko snáší, že na polovinu vily má právo jeho nenáviděná švagrová Tanja, vdova po Heinzově zemřelém bratrovi Martinovi. Na základě nalezeného adresáře Ben a Nadine zjišťují, že zavražděný muž byl podle všeho callboy...(TV Barrandov)

More information

Similar shows

Ben 10 2016 (All Wet)
The Guild of Kutna Hora Virgins

About show

Czech Czech
2007
Germany Crime

I v malém městě dochází k velkým zločinům. A to je práce pro Benna, nejtěžšího a největšího policistu ze všech.(TV Barrandov)

Creators

Wolfgang F. Henschel

Cast

Margarita Broich, Ottfried Fischer, Ruth Drexel, Norbert Heckner, Moritz Lindbergh, Alexander Held, Florian Odendahl, Christian Koch, Petra Berndt, Gustav Peter Wöhler, Katharina Abt, Nicholas Reinke