Bratři a sestry
S01E30 - Epizoda 30
Bety se raduje z těhotenství, ale v rodině se to obrací spíš v nekonečný výslech. Oporou jí zůstává Johana, která mezitím stále více rozvíjí svůj vztah s Adolfem Bočkem − ovšem to se zase vůbec nelíbí Pepovi. Jak dopadne konfrontace Adolfa Pepou ohledně dluhu, který Adolf zaplatil za Johanu? Kopal stojí před rozhodnutím, zda pustit ven svůj článek o tom, jak je Sojka kdysi podrazil. Míra mu dává v Koloběhu prostor, ovšem Roman Sojka k tomu má také co říct. Bude to slovo proti slovu? (TV Nova)
más informaciónEpisodios
Season 1Epizoda 32
Kopalův článek se znovu objevuje na webu − tentokrát bez cenzury. Sojka se snaží skandál uhasit, Waldemar se za syna stydí a starosta zuří. V redakci mezitím padá jedno rozhodnutí za druhým a zdá se, že Koloběh už nic nezachrání. Lucie ale přichází s nečekaným plánem, zatímco Bety zjišťuje, že je opravdu těhotná. A členové "Pohřebního bratrstva" − Waldemar, Anežka, Naděžda a Ruda − se pouštějí do akce s názvem Dříve vyslovené přání. (TV Nova)
Epizoda 33
Závažné situace nás nutí k těžkým rozhodnutím. Vencu čeká soud, Hynek zvažuje Sojkovu nabídku a Bára přemýšlí, jestli nebude lepší jít s pravdou ven. Bety mezitím prožívá dilema ohledně svého těhotenství. Kdo z nich zvolí správně? A existuje vůbec něco, jako je správná volba? (TV Nova)
Eventos similares
Sobre el evento
Rodinný seriál ČR (2025). Když dospělé děti nesdílejí svá tajemství s rodiči, nemůžou se pak divit, že se jim dostane nevyžádaných rad. Kopalovi ani Bočkovi totiž stále nevědí, proč si jejich potomci nerozumějí. A možná to radši ani vědět nechtějí. Bratři a sestry: Možná jich máte víc, než si myslíte.