Jedna rodina

Jedna rodina

S03E29 - Háček

13.4. 19:00
Nova Lady
75 minut
Komedie

Karel se pomalu zabydluje u Kláry, a Elišce se to překvapivě nelíbí. Co jí může vadit na tom, že se táta vrátil k nim domů? Petra se ocitla na začátku nové životní etapy. A jednou z velikých změn je i konec marmeládovny. Při likvidování výrobny ale díky Bobovi a Filipovi začne zvažovat, jestli přece jen nezkusí Karlovi jeho zradu odpustit a dát mu druhou šanci. Olga najde u popelnic zaběhnutého psa a přivede ho domů. Vilémovi se to ale ani trochu nelíbí. Vypadá to, že se z nich kamarádi jen tak lehce nestanou. A Mrakovi se nečekaně ozve Irena, která čeká jeho dítě. Co po něm zase může chtít? (TV Nova)

Více informací

O pořadu

česky česky
Komedie

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím.


(TV Nova)

Tvůrci

Petr Nikolaev

Hrají

Petr Čtvrtníček, Eva Holubová, Tereza Kostková, Petra Nesvačilová, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Vincent Navrátil, Filip Blažek, Václav Matějovský, Zuzana Vejvodová, Cyril Dobrý, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Patricie Pagáčová