Gilmorova děvčata

Gilmorova děvčata

S05E12 - Návrat domů

12.4. 18:25
Nova Lady
55 minut
2005
USA Komedie / Drama / Rodinný

Rory sa stále viac páči Logan a ponúkne mu pomoc s písaním článku pre Yaleský denník. Richard zistí, že Emily počas ich rozchodu bola na rande s iným mužom a začne vyvádzať, potom sa s Emily dá dohromady a začnú plánovať obnovenie svadobných sľubov po 40 rokoch. Emily pozve na ich druhú svadbu aj Christophera a povie mu, aby získal naspäť Lorelai, pretože nechce, aby zostala s Lukom.(TV Doma)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E10

Na kordy

16.5. 03:05, Nova Lady, 95 minut

Na kordy

Liz přijde se svou holčičkou Doulou do bistra za Lukem a svěří mu ji na hlídání, protože si potřebuje odpočinout. Luke jde s dítětem na procházku, potká Lorelai a zažijí dojemnou chvilku. Logan zjistí, že Rory a Marty stále před Lucy předstírají, že se neznají, a řekne jí pravdu. Je z toho trapná scéna, Lucy je uražená a vypadá to, že Rory přišla o kamarádku. Luke a Chris se v noci potkají, beze slov se na sebe vrhnou a porvou se. Lorelai se vrací pozdě domů z práce a před domem na ni čeká Emily. Varuje ji, že pokud se nenaučí dělat kompromisy, její manželství zkrachuje.(TV Nova)

S07E12

Všem, jichž se to týká

17.5. 03:05, Nova Lady, 95 minut

Všem, jichž se to týká

Sookie zistí, že je tehotná, pretože Jackson si nenechal urobiť vazektómiu. Paris prinúti Rory k tomu, aby si našli ďalšiu školu, kde budú študovať, keď dokončia Yale. Rory sa udobrí s Lucy a Luke na súde získa April do striedavej starostlivosti. Christopher objaví list, ktorý pre Luka napísala Lorelai a opustí ju. Richard počas prednášky skolabuje.(TV Doma)

S07E14

Sbohem, můj mazlíčku

18.5. 03:00, Nova Lady, 105 minut

Sbohem, můj mazlíčku

Michelovi zemřel jeden z jeho milovaných psů, Chin Chin. Lorelai a Sookie mu pomohou uspořádat důstojný pohřeb, jehož hudební část zajistí Zach se svou kytarou. Christopher přichází do Vážky za Lorelai, aby se omluvil. Hned ale vzplane hádka, jen co padne Lukovo jméno. Chris se Lorelai přizná, že se s Lukem nedávno popral. Zdá se mu, že jejich manželství nelze zachránit. Lorelai ho přesvědčuje o opaku. Pak si promluví se Sookie, zdá se jí, že jedinou možností je vymazat Luka ze svého života. Během rozhovoru si ale přizná pravdu, a když se setká večer doma s Christopherem, řeknou si, teď už bez hněvu, že je opravdu konec.(TV Nova)

S07E16

Buď má Lorelai Gilmorová

19.5. 02:55, Nova Lady, 70 minut

Buď má Lorelai Gilmorová

Rory chystá velkolepou oslavu na počest Laniných dvojčat. Volají jí ale z New York Times a zvou na dlouho očekávaný pohovor. Příprav se ujme Lorelai, musí však především uklidnit paní Kim, která na oslavu nechce jít, protože se s Lane pohádala. Lorelai nasadí své diplomatické schopnosti a podaří se jí matku s dcerou usmířit. Logan se svěří Rory s krachem svého podnikání. Prodělal velké peníze, a nejen svoje. Rory se ke všemu staví velmi konstruktivně, ale rozhodně nesouhlasí se způsobem, jakým se Logan rozhodl přijít na jiné myšlenky. Letí totiž do Las Vegas, aby si zařádil se starými kumpány Colinem a Finnem.(TV Nova)

S07E17

Jen Gilmorova děvčata

16.5. 19:20, Nova Lady, 55 minut

Jen Gilmorova děvčata

Mia pozve Lorelai a Rory na jej svadbu v meste Charlotte. Vyrazí s nimi aj Emily. Zack a Lane požiadajú Luka, aby sa stal krstným otcom ich synov, ktorí sa im o deň neskôr narodia. Rory je naštvaná na Logana, ktorý sa po fiasku v práci správa nemožne. Logan sa chce s Rory uzmieriť a rozhodne sa, že odíde z otcovej firmy.(TV Doma)

S07E18

Bludiště

20.5. 03:00, Nova Lady, 80 minut

Bludiště

Taylor na festival vítania jari obsadí celé námestie bludiskom z balíkov sena. Lorelai v ňom narazí na Luka a ospravedlní sa mu, že odišla za Christopherom. Luke sa jej ospravedlní za správanie kvôli April. Za Rory príde do Stars Hollow Logan. Lorelai povie Lukovi, že má strach z jeho nezodpovednosti a on sa ju snaží presvedčiť, že sa zmenil. Rory si hľadá prácu v novinách.(TV Doma)

S07E19

Je to jako jízda na kole

17.5. 19:20, Nova Lady, 55 minut

Je to jako jízda na kole

Taylor chystá ve Stars Hollow další ze svých skvělých akcí - bludiště z balíků slámy. Rory má pohovor v Providence Journal Bulletine a je nervózní. Přijíždí do Stars Hollow i s Loganem a seznamuje ho s místními pamětihodnostmi. Také April přijíždí na návštěvu a přiveze Lukovi z Nového Mexika stříbrný indiánský náramek s tyrkysy. Rory se dozvídá, že její pohovor byl úspěšný a Providence Journal Bulletine jí nabízí místo. Lorelai chodí bludištěm a nečekaně narazí na Luka. Bez přípravy začnou oba mluvit o příčinách svého rozchodu. Navzájem se omlouvají, oba se už protrpěli ke smíření.(TV Nova)

S07E20

Lorelai, Lorelai

21.5. 08:10, Nova Lady, 105 minut

Lorelai, Lorelai

Rory prožívá hrozné chvíle - poprvé v životě byla opravdu neúspěšná. Vůbec jí nepomůže, když se na páteční večeři u starých Gilmorových musí přiznat k tomu, že stipendium neobdržela. Všichni s tím totiž najisto počítali. Logan je na obchodní cestě v Kalifornii, vrací se a jde za Lorelai. Oznámí jí, že nyní bude působit v San Francisku, a požádá ji o svolení, aby mohl požádat o ruku Rory, protože chce, aby se tam s ním přestěhovala jako jeho žena.(TV Nova)

S07E21

Dokud to neprolomíme

20.5. 19:20, Nova Lady, 55 minut

Dokud to neprolomíme

Rory odpromuje a ukončí svoje štúdium na Yale. Pred veľkou slávou ju Logan požiada o ruku. Rory o tom najprv premýšľa, nakoniec sa ale rozhodne, že ho odmietne. Logan sa totiž sťahuje do San Francisca, kde zohnal prácu a pretože nechce udržiavať vzťah na diaľku, obaja sa rozídu. Celé Stars Hollow sa rozpráva o Lorelainom vystúpení na karaoke a o milostnej piesni, ktorú spievala Lukovi.(TV Doma)

S07E22

Šťastnou cestu

22.5. 08:00, Nova Lady, 55 minut

Šťastnou cestu

Rory se setkává s Christiane Amanpournovou ze CNN, která je jejím profesním idolem. Christiane jí dá vizitku a vybídne ji, ať jí pošle nějaké své články. Na páteční večeři u Gilmorových přichází Rory s velkou novinou: má práci. Internetový časopis z Iowy ji angažoval, aby pokrývala prezidentskou kampaň Baracka Obamy. Je to prestižní nabídka a není pochyb, že si Rory udělá cenné kontakty. Musí však odjet za tři dny, tudíž z velké party na rozloučenou se Stars Hollow sejde. Město se s tím nehodlá smířit a Luke party připraví i ve zkráceném termínu. I když nakonec prší, akce "Bon Voyage", se Rory neobyčejně vydaří. Usmíří dokonce Lorelai a Luka.(TV Nova)

Podobné tituly

Doktor Martin
Dr. Quinn, Medicine Woman
Kara Sevda
Ordinace v růžové zahradě 2 (Druhá šance)
Pan Selfridge
Válka skladů

O pořadu

česky česky
2005
USA Komedie / Drama / Rodinný

Ženy z rodu Gilmorovcov nás zavedú do malebného mestečka Stars Hollow, kde sa stále deje niečo nové. Miestni obyvatelia sa nijako zvlášť nelíšia od ľudí z nášho okolia, napriek tomu sú svojím spôsobom kúzelní. Nájdeme tu starostu Taylora Dooseho posadnutého skrášľovaním mesta a usporadúvaním najrôznejších slávností, roztomilo zvláštneho Kirka, večnú umelkyňu slečnu Patty, výškovo extrémne rozdielny pár Babette a Moreyho, kórejskú rockerku Lane Kimovú so šialene pobožnou matkou, sympatického majiteľa bistra s najlepšou kávou Luka Danesa a predovšetkým Lorelai a Rory Gilmorové. Lorelai Victoria Gilmorová prišla do Stars Hollow keď mala šestnásť a práve utiekla od svojich rodičov Emily a Richarda aj so svojou malou dcérkou Lorelai Leigh, ktorej nikto nepovie inak ako Rory. Pod svoje krídla si ich vtedy vzala majiteľka miestneho hotela...(TV Markíza)

Tvůrci

Kenny Ortega

Hrají

Melissa McCarthy, Edward Herrmann, E.J. Callahan, Keiko Agena, Sebastian Bach, Ed Brigadier, Alex Borstein, Larry Pine, David Sutcliffe, Liza Weil, Rob Brownstein, Scott Patterson, Yanic Truesdale, Lauren Graham, Todd Lowe, Kelly Bishop, Alexis Bledel, Danny Strong, Emily Kuroda, Sean Gunn, Jackson Douglas, Matt Czuchry, Loren Lester, Lisa Gabriel