Zlatá labuť
S01E12 - Epizoda 12
Krádež šperků vyšetřuje gestapo. Je v ní zapleten i někdo z Labutě. Smyčka kolem Marka se stahuje a ten se bude chtít mstít. Kdo to odnese? Eva se připravuje na večer s Martinem. Fotograf Skalský přichází za Valerií s nečekaným návrhem. V restauraci se hrají pokerové turnaje – někdy o víc, než by člověk čekal... (TV Nova)
Více informacíEpizody
1. řadaEpizoda 13
Markéta se nemůže dočkat zásnub s Petrem. Dojde na ně? Lukáš konfrontuje násilníka, co ublížil Martě. A dozví se od něj šokující informaci, která mu převrátí život naruby. Irena se snaží ochránit svou lásku. To znamená, že se jí nejspíš bude muset vzdát! Díky Sofiině upřímnosti se zásadně změní její vztah s Rudolfem. Eva dostane nabídku od známého herce. Bude ji to něco stát? (TV Nova)
Podobné tituly
O pořadu
Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).
(TV Nova)