Dáma a Král

Dáma a Král

S03E07 - Křidýlko, stehýnko nebo vražda

9.7. 21:40
Nova
75 minut
2018
Krimi / Drama

V restauraci je otráven obávaný food kritik, podezření okamžitě padá na šéfkuchařku, která však svou vinu odmítá. Lenka případem pověřuje Mladého a Milana, kteří se vrhají do pátrání. Podaří se jim odhalit, jak se do foodkritikova jídla dostal jed?(TV Nova)

Více informací
S03E06

Vesničko má vražedná

23.7. 09:40, Nova, 75 minut

Vesničko má vražedná

Rudolf Černý se přesouvá do své nové chalupy na Vysočině a na pomoc se stěhováním si s sebou bere Mladého a Milana. Hned při příjezdu jsou svědky útoku vesničanů na podezřelého z vraždy zdejšího rybáře. Černý se ujme jeho obhajoby a z Prahy povolává i Lenku, která místní prostředí důvěrně zná. Spolu s Mladým a Milanem se pouštějí do pátrání a odhalují, že zájem na smrti rybáře Jančury mělo více lidí, než jen podezřelý. Podaří se jim odhalit skutečného vraha?(TV Nova)

Podobné tituly

Útok na Bílý dům
Polda

O pořadu

česky česky
2018
Krimi / Drama

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová. Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

Tvůrci

Slobodanka Radun

Hrají

Tereza Hofová, M. Donutil, J. Nosek, Roman Štabrňák, Pavla Beretová, Lukáš Rous, Jan Hofman, Michal Dalecký, Jan Cina, Ondřej Kavan, Václav Liška, Petr Vančura, Vojtěch Vodochodský, Lukáš Pečenka