Odznak Vysočina

Odznak Vysočina

S03E08 - V kruhu rodinném

7.7. 20:20
Nova
75 minut
Krimi / Drama

Julie zmizela a Dana Skálová má vážné podezření, že se jí něco stalo. Může případ souviset s jejím novým přítelem, kterého poznala na internetu? Nebo za jejím zmizením stojí konflikt, kvůli kterému musela opustit práci? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E03

Mrtvá ze mlýna

17.7. 09:35, Nova, 80 minut

Mrtvá ze mlýna

Manžel nahlásí pohřešování manželky, okolnosti jejího zmizení jsou však podezřelé. Zmizelá je učitelkou dcery Vlčkové, pro kterou se tak případ stává osobní. Může zmizení učitelky souviset s jejím bohatým milostným životem? (TV Nova)

Dostupné za 42 minut
S02E04

Na dně

23.7. 20:20, Nova, 80 minut

Na dně

Na policii se přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Je nesvéprávný a jeho výpověď se zdá nevěrohodná, jeho matka je však skutečně nezvěstná. Policisté se rozhodnou dotyčný lom prohledat. Čeká tam na ně ale velké překvapení... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama

Malé město Veselá, které vypadá na první pohled až idylicky – „všichni“ se spolu znají a potkávají se cestou do školy a do práce, navíc v malebném prostředí Vysočiny, která ale umí mnohdy ukázat i svou drsnou tvář. Ve Veselé sídlí menší oddělení kriminální policie, které vede žena – Dana Skálová. Ani malé město a venkov ovšem nejsou ušetřeny závažných zločinů, nejde sice o sériové vrahy či podivné nebo brutální kauzy, ale i přesto zasáhnou do života celé komunity. Důležitá je interakce mezi jednotlivými zúčastněnými či podezřelými, kteří lžou a navzájem se obviňují, nechybí ani nespolehliví svědkové a další postavy, které umí vyšetřování řádně zkomplikovat. Tajemství je ukryté právě v lidech, jejich osudech a motivacích, spíše než v samotném vykonstruovaném provedení vraždy. Hledání pachatele je proto společnou prací celého týmu. Zároveň rozplétáme i soukromé životy hlavních postav,sledujeme, jak se vypořádávají s dramatickými  událostmi během vyšetřování, ale i se svou vlastní minulostí a představami o budoucnosti.


(TV Nova)

Hrají

Patrik Děrgel, Michal Suchánek, Martin Hofmann, Simona Zmrzlá, Pavel Řezníček, Monika Hilmerová