Třetí patro

Třetí patro

S01E06 - Mistr

7.7. 18:00
Nova
90 minut
1985
Komedie / Drama

Martin se rozhodne vrátit k Hance a oženit se s ní. Ta však už má nejistoty dost, zvyká si na představu, že bude svobodnou matkou. Sbližování není snadné. Na učilišti se Martin snaží dosáhnout důsledného vyšetření Michalova případu. Díky důvěře, kterou během roku mezi učni získal, se mu podaří prolomit bariéru mlčení, chránící dosud Mikyho. Miky je vyloučen, ale radost z toho Martin nemá. Jakub se vrací domů, Vojta se vzpamatoval ze svého románku. I Hanka si vybojuje svůj vnitřní zápas, jde za Martinem do Prahy. A po prázdninách čeká na Martina nový první ročník…(Česká televize)

Více informací

Podobné tituly

Válka skladů

O pořadu

česky česky
1985
Komedie / Drama

Martin Brázda se vrací z vojny. Jeho dívka Hanka asi čekala, že se teď konečně vezmou, ale Martin se ženěním nijak nespěchá. Nastupuje jako mistr v Praze, v učilišti, kde se sám před lety vyučil. Začátek je trochu tvrdý, ředitel Beran mu svěří třeťáky, postrach učiliště. Martin se seznamuje s Vojtou, který už chodí na melouchy k atraktivní paní Mádlové, s Jakubem, který má konflikty s otcem, získá dokonce důvěru Mikyho Kadlece, vůdce party. Martin ho pustí na den domů, protože Miky tvrdí, že má problémy s rodiči. Místo toho však Miky jede za holkou a na Jakubově mopedu ho podnapilého chytí silniční kontrola(oficiální text distributora)

Tvůrci

Karel Smyczek

Hrají

Rostislav Kuba, Michal Dlouhý, Jan Antonín Duchoslav, F. Němec, J. Somr, Dana Batulková, Jana Hermachová, Bronislav Poloczek, Jiří Hálek, Miroslav Zounar, Jiřina Jelenská, Lucie Juřičková, Lukáš Vaculík, O. Vlach, Jaromíra Mílová, Ljuba Krbová, Jiří Langmajer, Jan Potměšil, Gabriela Wilhelmová, Adolf Kohuth, Michal Suchánek, B. Bohdanová, Petr Skarke, Jitka Zelenohorská, Bohumil Vávra, Stanislav Hájek, David Novotný, Evelyna Steimarová, Marek Tomažič, František Husák, Martin Hron, Viktor Král, Daniel Šedivák, Dana Hlaváčová, Boris Halmi, Nelly Gaierová, Radan Rusev, Marcela Martínková, V. Besser, Jana Vaňková, Růžena Rudnická, A. Chrtková, M. Fišerová, Petr Šimák, Pavel Skalický, Petr Bosák, Josef Horáček