Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S05E11 - Kdo zastřelil Sherlocka?

18.6. 02:20
Nova
45 minut
2005
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

V pokoji jakoby přeneseném do současnosti z viktoriánské Anglie je nalezena mrtvola muže v kostýmu Sherlocka Holmese. Ukáže se, že jednou týdně se muž scházel s dalšími třemi obdivovateli velkého detektiva a společně vymýšleli a luštili kriminální hádanky. Řešením případu je pověřen Greg, pro kterého to bude zároveň poslední zkouška, jejíž zdárné splnění mu zajistí definitivní přijetí do týmu kriminalistů. Warrick s Nickem se mezitím snaží přijít na kloub záhadné autohavárii, při které řidič bez zjevného důvodu sjel ze silnice a zemřel.(TV Nova)

Více informací
S05E01

Viva Las Vegas

22.7. 03:10, Nova Gold, 40 minut

Viva Las Vegas

Počas rušnej noci kriminálka vyšetruje štyri mysteriózne vraždy - mŕtve telo neznámej obete v plytkom hrobe, zastrelený muž v nočnom klube, skrvavené telo striptérky v hotelovej izbe a notorický hráč utopený vo vani v obskúrnom moteli.(TV Wau)

Dostupné za 4 dny
S05E02

Ztraceno v odpadu

28.7. 03:50, Nova Gold, 40 minut

Ztraceno v odpadu

Veľká prietrž mračien vyplaví z kanalizácie telo mŕtveho mladíka. Zahynul pri novom adrenalínovom športe, alebo ho niekto zabil? Pri pátraní po stopách narazí vyšetrovací tím na úlomky kostí, rozptýlených v potrubí. Komu patria a ako sa sem dostali?(TV Wau)

Dostupné za 5 dnů
S05E12

Hadi

29.7. 03:50, Nova Gold, 45 minut

Hadi

V automatu na noviny je nalezena skalpovaná hlava ženy. Patolog určí, že se jednalo o mladou hispánku, která díky svému chrupu určitě nepocházela z chudých vrstev. Policisté zjistí, že se jednalo o mladou redaktorku, která psala do místních novin o podivné hudební skupině, která ve svých písních oslavuje kriminálníky a vrahy...(TV Nova)

S05E23

Chladivá vášeň

18.7. 04:50, Nova Cinema, 65 minut

Chladivá vášeň

Greg se Sarou vyšetřují záhadnou smrt dvou studentů na koleji. Catherine s Warrickem vyšetřují ještě záhadnější smrt muže, jehož mrtvolu nalezli uprostřed rozsáhlé louky v kruhu připomínajícím známé obrazce v obilí. A protože je dnes Grissom u soudu, musí se do vyšetřování třetího úmrtí pustit sám šéf Ecklie.(TV Nova)

S05E24

Oběma nohama v hrobě I.

17.7. 01:55, Nova, 45 minut

Oběma nohama v hrobě I.

Režie poslední dvojepizody se ujal sám Quentin Tarantino. V první části jsme svědky Nickova únosu a jeho následného věznění na místě, které svými rozměry a umístěním připomíná hrob. Na rozdíl od něj je ale vybaveno osvětlením a webkamerou, která zbytek kriminálky informuje o Nickově osudu. K tomu, aby ho vypátrali, mají ale zoufale málo informací.(TV Nova)

S05E25

Oběma nohama v hrobě II.

18.7. 01:35, Nova, 40 minut

Oběma nohama v hrobě II.

Nick Stokes je povolán k děsivému nálezu na ulici. Když se dostaví na místo a je zde chvíli sám s policistou, který nález oznámil, někdo toho využije a Nicka unese. Kriminalisté dostanou zanedlouho balíček s kazetou a instrukcemi, co mají dělat...(TV Nova)

Podobné tituly

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Beze stopy
Myšlenky zločince
Kriminálka Miami

O pořadu

česky česky
2005
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Kenneth Fink

Hrají

Gary Dourdan, George Eads, José Zúñiga, John Krasinski, Eric Szmanda, Catherine Dent, William Petersen, Sebastian Roché, Marg Helgenberger, Ted Rooney, Jorja Fox, Paul Guilfoyle, Wallace Langham, David Berman, Archie Kao, Robert David Hall, Marc Vann, Rod McLachlan