Jedna rodina

Jedna rodina

S03E27 - Všude dobře, doma nejlíp

2.4. 20:20
Nova
80 minut
Komedie

Klára přivádí Johana s Eliškou k Petře, protože jim začíná střídavkový týden s tátou. Klára chce co nejrychleji zmizet, ale brzy zjistí, že Petra už stejně ví, co se stalo. Jen děti jsou z toho hodně zmatené. Kam se vlastně jejich táta poděl? A proč není doma? Karel, vyhozený z domova, nemá kam jít, takže mu zkusí pomoct Filip. A o Petru začne překvapivě pečovat někdo, do koho by to vůbec neřekla. Olga a Lejdy si nadšeně porovnávají své zásnubní prsteny, ale netrvá dlouho a Olga ten svůj ztratí. Podaří se jej najít? Igor oznámí matce, že se bude ženit, ale ta nechce pochopit, že si má brát někoho jiného než ženu, která čeká jeho dítě. (TV Nova)

Více informací
S03E29

Háček

13.4. 19:00, Nova Lady, 75 minut

Háček

Karel se pomalu zabydluje u Kláry, a Elišce se to překvapivě nelíbí. Co jí může vadit na tom, že se táta vrátil k nim domů? Petra se ocitla na začátku nové životní etapy. A jednou z velikých změn je i konec marmeládovny. Při likvidování výrobny ale díky Bobovi a Filipovi začne zvažovat, jestli přece jen nezkusí Karlovi jeho zradu odpustit a dát mu druhou šanci. Olga najde u popelnic zaběhnutého psa a přivede ho domů. Vilémovi se to ale ani trochu nelíbí. Vypadá to, že se z nich kamarádi jen tak lehce nestanou. A Mrakovi se nečekaně ozve Irena, která čeká jeho dítě. Co po něm zase může chtít? (TV Nova)

S03E30

Sauna bude

14.4. 18:55, Nova Lady, 80 minut

Sauna bude

Klára s dětmi čekají, jak se Karel rozhodne. Vrátí se nakonec zpět k Petře, nebo zůstane s nimi? Vilém se začíná chovat divně, jeho prudké výkyvy nálad jsou sice legrační, ale chvílemi nesnesitelné. Co za tím stojí? Nikdy se takhle nechoval. A podobná změna osobnosti se projevuje i u Vilémova tréninkového parťáka Mareše. Petra už vyklidila marmeládovnu a musí začít obcházet pracovní pohovory. Bude mít šanci uspět mezi výrazně mladšími kandidátkami? A může jí nějak pomoci Martina, která za ní přijela se Žofkou na návštěvu? A protože projekt nové kliniky, který měl vzniknout z ruiny hraběnčina zámečku, už nemá budoucnost, Klára chce zpět od Hladkého peníze, které do něj investovala. Zachová se Hladký férově? (TV Nova)

S03E31

Potřebuju zachránit

17.4. 09:35, Nova, 80 minut

Potřebuju zachránit

Noční návštěva dopingového komisaře obrátí nejen Vilémův život vzhůru nohama. O jeho případu chce napsat bývalý Olžin milenec, který je bulvárním novinářem. Dá se mu věřit, že svůj článek nepřekroutí a vyjde najevo pravda? Filip si uvědomí, že se jim střídavka definitivně rozpadla, a proto se rozhodne svolat závěrečné setkání, aby symbolicky uzavřeli léta společné péče o děti. Večírek se tak trochu zvrhne, a Petra kvůli tomu málem nestihne hned první den přijít včas do nové práce. Markéta se rozhodla, že poletí spolu s Vagym na rok do Nepálu, aby se starali o sirotky. Vagy sice tím nápadem nadšený není, ale zastavit Markétu, když už se pro něco rozhodla, není vůbec jednoduché. (TV Nova)

S03E32

Bramborový salát

19.4. 09:30, Nova, 85 minut

Bramborový salát

Karel dostane od Perry nabídku, aby se vrátil zpátky na gymnázium. I když jsou všichni kolem něj nadšeni, Karel se zatím nedokáže rozhodnout. Před jiným důležitým rozhodnutím stojí Klára s dětmi: jakou barvu bude mít jejich nové auto? A podaří se Karlovi opět nastartovat jeho milostný život? Dokáže mu pomoci terapie s oběma jeho ženami, kterou navrhuje Galán? Budou s ní Petra a Klára souhlasit? Za Mrakem znovu přichází Irena a tentokrát požaduje, aby se o ni začal starat jako o svou pacientku. Co všechno ještě Lejdy vydrží? Vagymu a Markétě se blíží odlet do Nepálu. Vagy je z toho čím dál nešťastnější, jenže nechce a nedokáže Markétu zklamat. Norika zase hodlá všem a za každou cenu dokázat, že je nejlepší kuchařka. (TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S03E33

Česká trojka

24.4. 09:35, Nova, 80 minut

Česká trojka

Hladký dostal anonym s obviněním, že někdo na klinice tajně mrazí embrya, pravděpodobně kvůli nelegálnímu výdělku. Rozhodne se povolat auditory, aby zjistili, jestli to je pravda. A Olga ví, že má problém, i když chtěla hlavně nezištně pomoci chudým manželům Sikorovým. Svěřila se pouze Lejdy, ovšem ta popírá, že by komukoliv cokoliv prozradila. Hladký ale stejně podezírá především Medarda. Karel má zablokovaný krk a Galán je přesvědčen, že za to můžou problémy s jeho ženami. Podaří se konečně Petru přesvědčit, aby se zúčastnila terapie ve třech? Vagy odjíždí s Markétou do Nepálu, takže Filip shání výpomoc do Vodárny. Je dobrý nápad vzít na toto místo Kolibříka? (TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S03E34

Slovenská strela

25.4. 20:20, Nova, 80 minut

Slovenská strela

Když se ukázalo, že Olga tajně zamrazila embrya Sikorových, rozhodne se ji Hladký potrestat a pošle ji na stáž do Bratislavy. Místo ní má do laboratoře nastoupit sympatická „slovenská strela“ Beata, která na kliniku vlétne jako uragán. A poprvé se objeví zrovna ve chvíli, kdy Lejdy pořádá rozlučku se svobodou, protože svatba je za dveřmi. Perry přesvědčí Karla, aby zaskočil za nemocnou tělocvikářku. Ten brzy zjistí, že na tom s kondičkou není nejlépe, a bude se snažit z této povinnosti vyvlíknout. Petra se rozhodla prodat dům a Norika si myslí, že by část peněz měla dát Filipovi. Rozhodne se za Petrou zajít bez jeho vědomí... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Komedie

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím.


(TV Nova)

Tvůrci

Jaroslav Fuit

Hrají

Petr Čtvrtníček, Eva Holubová, Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Vincent Navrátil, Regina Rázlová, Filip Blažek, Václav Matějovský, Zuzana Vejvodová, Cyril Dobrý, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Patricie Pagáčová