Zlatá labuť

Zlatá labuť

S03E08 - Epizoda 8

28.3. 21:40
Nova
80 minut
Drama

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Alena o tom ví své... Alena se dostala do nezáviděníhodné situace a čeká ji nelehká volba. Jak se rozhodne? Petr už nedovolí, aby rodina řídila jeho osobní záležitosti. A první, s kým si vše vyřídí, je Dietrich. Valerie má vážného nápadníka. Ví Mach, o koho se jedná? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E10

Epizoda 10

16.4. 09:35, Nova, 80 minut

Epizoda 10

Labuť je v tíživé situaci. Kdo za to může? Dietrich přichází za Petrem s šokující nabídkou. Irena je pod nesnesitelným tlakem. O co jde Toni? Do koho je vlastně zamilovaná? Sofie uzavře nečekanou dohodu. Alena se konečně rozhodne, jak naloží se svou budoucností. Co udělá Gruberová? (TV Nova)

S03E11

Epizoda 11

18.4. 21:45, Nova, 80 minut

Epizoda 11

Petr chystá ve spolupráci s odbojem zásadní akci. Irena se snaží ochránit Alenu, Gruberův hněv na sebe nenechá dlouho čekat a nebezpečná partie o Alenin život se vyostřuje. Eva už nechce žít v přetvářce. Chce poslechnout své city. Ustojí Vojta s Kristýnou vzrůstající tlak Lhotského? (TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S03E12

Epizoda 12

25.4. 21:40, Nova, 80 minut

Epizoda 12

Gruber vytahuje zásadní trumfy a Irena je na dně. Petr stojí před nejdůležitějším rozhodnutím svého života. Koho odvede gestapo a proč? V Labuti se nečekaně objeví člověk, který má nevyřízené účty s Irenou. Alena je znovu v bezprostředním ohrožení, ale všechny možnosti na její záchranu už jsou vyčerpány... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Biser A. Arichtev

Hrají

Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková, Šárka Krausová, Kristýna Ryška