Chůva k pohledání

Chůva k pohledání

S06E15 - Ma'ternal Affairs

13.2. 10:50
Nova
55 minut
1999
Komedie

Keď Fran zistí, že jej matka má pomer so sympatickým doktorom, rozhodne sa, že musí dať veci medzi jej otcom a matkou do poriadku...(TV Markíza)

Více informací

Podobné tituly

Simpsonovi
Zlatá sedmdesátá
Kriminálka Anděl

O pořadu

česky česky
1999
Komedie

Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby...Fran Fineová pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se tak ocitá bez práce a bez snoubence – a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Přitom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory bez obalu sděluje okolí. To se ovšem některým členům domácnosti ani hostům nelíbí...(oficiální text distributora)

Hrají

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Madeline Zima, Joseph Bologna, Renée Taylor, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Rachel Chagall, Ann Morgan Guilbert, Steve Lawrence